prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1846
Čeká na schválení: 250
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » internetové stránky zdarma

Nejnovější v kategorii stahuj:


Obsahy knih

Obsahy knih

/P> Obsahy knih Jak používat tuto stránku: Pod šedým nápisem se nacházejí informace o díle a jeho obsah. Barevně jsou rozlišeny části s úryvky z díla a obsah knihy mími slovy. Pod dílem se nachází vždy odkaz na ve rzi pro tisk. Ohlasy písní českých autor:František Ladislav Čelakovský obsah: Charakteristika: kniha ohlasových básní Čelakovského, navazující na českou lidovou slovesnost. Odlišná od Ohlasů písní ruských hlavně náměty-v ruských bývají často hrdinové a nadsazené bohatýrské písně, ale pro české jsou mnohem typičtější balady, v básních spíše vítězí chytrost a prohnanost malého českého človíčka než statečnost a hrubá síla. Také ve struktuře básní se Čelakovský motivoval lidovou tvorbou. Toman a lesní panna Charakteristika: Báseň ”Toman a lesní panna" je psána formou rozpravy. Celá báseň je veršovaný příběh, balada ( méně rozsáhlý lyricko-epický útvar s dramaticky pojatým a tragicky vyhroceným dějem ). Lze v ní nalézt básnické útvary jako je metafora ( nový domek jedna svíce; smutkem Toman obklopen ), elipsa ( v Podhájí u myslivce - u obydlí své dívky ), metonymie ( K mému bytu se mnou pluj - do prostředí kde žiji, do lesa ), antiteze (prudce hned, pak loudavě ), epizeuxis (Švarný hochu, skloň se, skloň) a d alší Děj: Toman chce jet na koni za svou dívkou. Jeho sestra ho varuje, aby nejezdil lesem.
Kategorie: obsahy knihSeznam zdrojů na téma internetové stránky zdarma:


web stránky zadarmo
webhosting banan.cz, webové stránky zdarma | Webové stránky zdarma
web zdarma easyWeb4U
Stránky zdarma - tvorba www webových stránek zadarmo
Internetové stránky ZDARMA: ski areál Harrachov, cyklotrasy, ubytování, webkamera & počasí
Vlastní internetové stránky zdarma aneb zvládne to i vaše babička :: CzechLab
Tvorba webových stránek zdarma | webgarden
Internetové stránky zdarma, internetové stránky levně
Webové stránky zdarma - tvorba webových (www) stránek
inPage - webové stránky snadno pro každého, katalog stránek, zdarma vyzkoušení | CMS – redakční systém inPage
Stáhněte si webové šablony zdarma - webaid.cz
Mikrostranky.com - vytvořte si webové stránky zdarma
Svet-Stranek.cz : osobní stránky zdarma snadno a rychle
Tvorba webu: tvorba www stránek
Webové stránky, tvorba webových stránek, webdesign, eShop = WebSnadno | Webové stránky
Jak vytvořit webové stránky zdarma | Radírna - Internetová online poradna
Správce webu - spravujte webové stránky zdarma - redakční systém - optimalizace SEO
ProfiBiz.cz - Internetové stránky: zdarma, nebo placené?
Web zdarma – nejsnadnější cesta jak vytvořit web stránky zdarma | Webnode.cz
Proč nemít web zdarma | Internet 123

Kulturistika - Posilování - strecink predni strana stehna kvadriceps

Kulturistika - Posilování - strecink predni strana stehna kvadriceps

Prevence poranění pohybového systému Bolesti páteře se často objevují u většiny z nás. Ve většině případů se jedná o vrozené dispozice, které jsou podporovány nesprávnou chůzí, držením těla a sedavým zaměstnáním. Strečink tricepsových svalů Strečink tricepsů by jste neměli podceňovat. Strečink má svá pozitiva, která se vyplatí využít ve svém objemovém či posilovacím tréninku. Strečink hýžďových svalů Protahování hýžďových svalů by mělo být spojeno se strečinkem spodní části těla. Tréninky pro začátečníky a pokročilé: Objemový trénink 3x týdně - pro pokročilé Objemový trénink 4x týdně - pro pokročilé Objemový trénink 2x týdně - pro začátečníky Redukční trénink - hubnutí OVESNÁ KAŠE - 1kg Ovesná instantní kaše je bohatým zdrojem komplexních sacharidů, které vám dodají potřebnou energii hned po ránu nebo kdykoliv během dne formou svačiny. Cena: 160 Kč levne-proteiny.cz MASS GAINER - 1kg Sacharidové přípravky – gainery jsou dobrým pomocníkem pro ty, kteří se snaží zvýšit objem svalové hmoty. Cena: 220 Kč levne-proteiny.cz CREATIN - 1kg Za posledních 20 let se Creatin stal opravdovým fenoménem mezi špičkovými kulturisty. A tak by jste jeho účinky při budování svalové hmoty měli také vyzkoušet. Cena: 390 Kč levne-proteiny.cz Strečink prsních svalů Zkrácené prsní svaly jsou jedním z nejčastějších problémů při posilování.
Kategorie: strečinkové cviky

Kadeřnictví LaVida - účesy pro život... O nás

Kadeřnictví LaVida - účesy pro život... O nás

Kadeřnický salon La Vida, který najdete v centru Prahy, poskytuje kompletní kadeřnické služby na vysoké odborné úrovni. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni v oblasti nových technik střihů, barvení, melírování. Jestliže už nechcete chodit jen "k holiči", ale ke "svému kadeřníkovi", navštivte náš salon. Naši kadeřníci vedeni kadeřníkem s mezinárodní zkušeností Tomášem Kožíškem spolupracují s módními časopisy, kde pravidelně proměňují čtenářky v oblíbených rubrikách Proměny. Těší se na Vás tým salonu ve složení Tomáš Kožíšek, Zuzana Kožíšková a Zuzka Vachtová. POZOR! Úprava ofiny ZDARMA Kadeřnictví LaVida, Vodičkova 6, Praha 1, 110 00, tel. : +420 222 233 297 © 2006 - Malének webdesign
Kategorie: kadeřnický salon

Stránka školy - Gymnázium a Jazyková škola, náměstí T.G.M. 2734/9, Zlín - Spolužáci.cz

Stránka školy - Gymnázium a Jazyková škola, náměstí T.G.M. 2734/9, Zlín - Spolužáci.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - základní Na obsah stránky aspoluzaci@semnicneposilejte.cz Přihlásit se - Seznam Gymnázium a Jazyková škola, náměstí T. G. M. 2734/9 Česká republika >> Zlín >> Zlín >> Gymnázium a Jazyková škola, náměstí T. G. M. 2734/9 Adresa školy: náměstí T. G. Masaryka 2734/9 76001 Zlín http://www.gjszlin.cz V této škole je: 96 tříd
Kategorie: gymnázium tgm zlín

2011 Duben : Hasiči - Ivanovice

2011 Duben : Hasiči - Ivanovice

Branný závod v Pístovicích Dne 16. dubna 2011 se hasičská mládež z Ivanovic na Hané zúčastnila Branného závodu v Pístovicích. V brzkých ranních hodinách vyjeli mladší žáci a přípravka se svými vedoucími směr Pístovice. Jako první šla na řadu přípravka. S tou běžela jejich vedoucí Eliška. Vyhlášení výsledků se konalo během závodu mladších žáků. Přípravka z SDH Ivanovice na Hané se umístila na 4. místě z celkově 10 závodících družstev. Na přípravku hned navázali mladší žáci, kde Ivanovice postavily také jedno družstvo. Běželo hned na začátku.
Kategorie: microsoft office 2003 download

Limonádová dieta, detoxikační dieta, javorová kúra

Limonádová dieta, detoxikační dieta, javorová kúra

Limonádová dieta Limonádová dieta je detoxikační dietou a zároveň i dietou na hubnutí. Limonádová dieta je někdy označována jako javorová čistící kúra. Dieta vznikla v USA v osmdesátých letech původně jako detoxikační dieta, která měla léčit a pročistit organismus. Při limonádové dietě si pročistíte organismus (ledviny a trávicí ústrojí), zlepšíte si oběhový systém a odplaví škodlivé látky z kloubů, cév a celého těla. Dále může pomoct při alergiích a kožních problémech. Během limonádové diety, která by měla trvat deset dní, můžete zhubnout až 5 kilogramů. Během diety se pije připravená limonáda z určitých surovin. Denně je optimální vypít 10 -12 sklenic. Recept na limonádu Dvě lžíce citrónové šťávy smícháme se dvěma lžícemi javorového sirupu (nejlépe Grade B nebo C). K tomu přidáme desetinu lžičky kajenského pepře, zalijeme 200 ml vody a promícháme.
Kategorie: detoxikační dieta

Kategorie: