prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7829
Čeká na schválení: 281
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » sluna opava

Nejnovější v kategorii stahuj:


DIETY

DIETY

Dieta 5 Tato dieta se ordinuje při různých onemocněních střev. Změna životosprávy i celkového životního stylu tvoří u nemocných důležitou součást komplexního léčebného přístupu. Člověk často trpí několika chorobami současně a speciální diety se mohou křížit. Potraviny vhodné pro jednu dietu mohou být vyloučeny u diety jiné. Nemocní bývají více omezováni v období aktivity zánětu, kdy jsou vhodné dietní opatření a klidový režim. V klidové fázi nemusí dodržovat dietní opatření tak přísně, ale to závisí na každém jednotlivci podle individuální snášenlivosti. V době aktivní fáze musí obvykle užívat léky a dodržovat přísná dietetická opatření. Problémy by mohla způsobit vysoce zbytková strava, která by mohla vést nejen k vyvolání obtíží (křečovité bolesti břicha, nadýmání, zvracení ), ale také způsobit střevní neprůchodnost. Také diety s vysokým obsahem živočišných tuků nebo mléka mohou vyvolat průjmy. Účelem diety je zabránit jakémukoliv dráždění střevní sliznice.
Kategorie: šetřící dietaSeznam zdrojů na téma sluna opava:


Víceúčelová HALA OPAVA a.s. - prodej vstupenek
LENKA FILIPOVÁ | WWW.LENKAFILIPOVA.CZ
MHF Janáčkův máj | pokladny
Motorkářská akce motosraz - Pustá Polom 2011 v Pustá Polom detail-akce
Waltari
Sluna Opava | Úvod
Sluna - Podnikatel.cz
ZPГЃTEДЊNГЌ JГЌZDENKA NA PCF ODKUDKOLIV Z ДЊR JEN ZA 220 KДЌ! | Facebook
Muzikus.cz - hudba - festivaly - HOLČOVICE FEST 2011
Opava | Ticketpro - Vstupenka do světa zábavy
Karel Plíhal - oficiální stránky
RaGre
Turistické informační centrum Hradec nad Moravicí - Akce z okolí
České-sbory.cz - Dnes na Chopina do auly Církevní konzervatoře Opava
Wohnout - Aktuality
Předprodej | agentura Židek
Czech Beerfest - Tickets
Kontakty k festivalu Bezručova Opava [Statutární město OPAVA]
- SHF 2011 - Svatováclavský hudební festival
KOMICI s.r.o. | Dancing Opava Music Club Bar

Posilovna "Fitness Centrum Velký Průvan, Brno"

Posilovna "Fitness Centrum Velký Průvan, Brno"

Fitness centrum Velký Průvan ... pokud jste se cítili jako ryba na suchu...
Kategorie: posilovny v brně

Rozbor krve byl pozitivní - Policie České republiky

Rozbor krve byl pozitivní - Policie České republiky

Drobečková navigace Úvodní strana / Útvary Policie ČR / Krajská ředitelství / Krajské ředitelství policie Olk / Zpravodajství Zpravodajství Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje Rozbor krve byl pozitivní Šumperk - 44letý muž je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dne 30. 11. 2011 obdržela policie výsledky z odběru krve od řidiče, který dne 14. 11. 2011 kolem sedmnácté hodiny v obci Rapotín narazil s vozidlem Audi 80 do přívěsu nákladního vozidla. Sedmatřicetiletý řidič nákladního vozidla Daf ze Šumperska couval přes cestu s přívěsem. V daný okamžik mu do přívěsu narazil 44letý muž s vozidlem Audi 80 ze Šumperska. Při nehodě došlo k těžkému poranění řidiče vozidla Audi, který byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci. Při šetření policisté zjistili, že za vozidlem Audi není žádná brzdná dráha. Celková škoda na vozidlech činí 100000 Kč. U řidiče vozidla Audi 80 byla provedena plynová chromatografie a Widmarkova zkouška na přítomnost alkoholu v krvi, kdy byla zjištěna hodnota 2, 64 g/kg alkoholu.
Kategorie: rozbor krve

Ediční činnost knihovny - Úřední deska - Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích

Ediční činnost knihovny - Úřední deska - Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích

Knížka rožmberská : výběr z německy píšících autorů od 13. do počátku 20. století = Rosenberger Büchlein : eine Auswahl deutschsprachiger Schriftsteller vom 13. bis zum beginnenden 20. Jahrhundert / [průvodní slovo a překlady do češtiny Jan Mareš ; úvod Jindřich Špinar ; korektury německých originálů Václav Bok ; překlady do němčiny Eliška Boková ; odpovědný redaktor Ivo Kareš]. České Budějovice : Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, 2011. 104, 111 s, s. obr. příl. Distribuce: Vydání podpořeno dotací Evropské unie; neprodejné, publikace bude distribuována do veřejných knihoven.
Kategorie: vědecká knihovna plzeň

Příznaky rakoviny | Doktorka.cz

Příznaky rakoviny | Doktorka.cz

Příznaky rakoviny 7.1. 2002 00:00 Zdraví Existují nespecifické příznaky, které by měly být brány vždy vážně, protože mohou značit, že někde v těle probíhá zhoubné nádorové bujení. Jde především o bezdůvodné ubývání na váze, chudokrevnost a celkový pocit nemoci. Dále se určité druhy rakoviny projevují specifickými příznaky podle toho, který orgán postihují. 2001 00:00 Nová naděje na léčbu rakoviny prostaty 28.11. 2001 00:00 Výživa a rakovina 26.9. 2001 00:00 Rajčata v boji proti rakovině prostaty 26.2. 2001 00:00 Rakovinové domy 6.2. 2001 00:00 Vzniku rakoviny můžeme předejít 23.4. 2000 00:00 Rakovina prsu - esoterický pohled 4ef5777126.2000 00:00 Dostanete-li rakovinu 16.2.
Kategorie: rakovina varlat příznaky

Mladá žena » Moje zdraví » Zdraví » Zdraví » Rakovina prsu

Mladá žena » Moje zdraví » Zdraví » Zdraví » Rakovina prsu

Anketa \\  Mladá žena  \  Moje zdraví  \  Zdraví  \  Zdraví Rakovina prsu Za posledních 30 let vzrostl v České republice výskyt rakoviny prsu u žen o dramatických 120 procent, a to je nejvíc ze všech zhoubných nádorů. Ročně touto chorobou onemocní přibližně 6000 žen. Přibližně dva tisíce žen u nás každoročně na tuto nemoc umírají. „Většinou je to strach, který způsobí, že mnoho žen přichází k lékaři pozdě. V pokročilém stadiu nemoci je pak již léčba velmi obtížná,“ říká MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph. D. , primářka Mamma centra DTC Praha. Bylo by úžasné, kdyby nám lékaři mohli radit: Dbejte na zdravý jídelníček, pravidelně cvičte a zhoubné nádory se vám budou vyhýbat. Bohužel tomu tak není, u většiny nádorů o prevenci v pravém slova smyslu hovořit nelze. Je však známo mnoho faktorů, které ke vzniku rakovinných nádorů přispívají.
Kategorie: bolest v prsu

Kategorie: