prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2195
Čeká na schválení: 23
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » salamander obuv

Nejnovější v kategorii stahuj:


Seznam doktorů a lékařských zařízení v Brně

Seznam doktorů a lékařských zařízení v Brně

19. Vánoce na brněnské radnici se uskuteční, program bude v den státního smutku upraven NOVOROČNÍ BRNO 1. 1. 2012 NAROZENINY FLÉDY více článků
Kategorie: oční lékař brnoSeznam zdrojů na téma salamander obuv:


Salamander obuv společenská
SALAMANDER – VÁCLAVSKÉ NÁM.12, PRAHA 1 | Obchody | Prague Events Calendar
SALAMANDER, NA PŘÍKOPĚ 23 / SHOP FOR WOMEN | Obchody | Prague Events Calendar
Salamander | AkcniCeny.cz - Salamander, obuv, akční letáky a aktuální nabídka
Obuv, galanterie, kůže a móda aktuálně na obuv-kůže.cz - Salamander v režii firem ara a Wortmann
Salamander obuv magazín, aktuální leták
Salamander ČR, spol. s r.o. (pobočka Brno-město) - Firmy.cz
Salamander
boty salamander - Zboží.cz
salamander obuv brno
Jarní kolekce značkových bot: Salamander, Lacoste, Geox... | boty-obuv.cz
Salamander | www.boty-obuv.cz
SALAMANDER - Na Příkopě 23 (Móda Obuv) - Pražský navigátor My Companion
salamander obuv dívčí
obuv Comfort
Salamander Club
Salamander obuv slevové letáky
Salamander obuv aktuální leták
Salamander Shoes | Prague-Stay.com
SALAMANDER - Václavské náměstí (Móda Obuv) - Pražský navigátor My Companion

Lék proti rakovině bojuje s chřipkou - Gate2Biotech.cz

Lék proti rakovině bojuje s chřipkou - Gate2Biotech.cz

Hlavní strana Autorské články a zajímavosti ze světa biotechnologií Lék proti rakovině bojuje s chřipkou Lék proti rakovině bojuje s chřipkou Datum: 29.4. 2011 Dostali jste někdy chřipku i přesto, že jste byli očkovaní? Jestli ano, je zde nová naděje, aby se to už nikdy nestalo. Nová studie (Spirey et al. , 2011), která byla publikována v časopise J ournal of Leukocyte Biology, zjistila, že lék nazývaný DMXAA, který byl původně vyvinut jako lék proti rakovině, zvyšuje schopnost vakcín proti chřipce zničit nebezpečný virus. Studie naznačuje, že DMXAA může pomáhat vakcínám působit proti chřipce tím, že stimuluje produkci vlastních antivirových proteinů, které se nazývají interferony. Interferony zasahují proti schopnosti viru šířit se. A co více, DMXAA může být vhodný pro antivirovou terapii při léčbě nových druhů chřipky, pro kterým ještě nebyla vyvinuta vakcína. „DMXAA a jemu podobné léky mohou být tudíž využity během chřipkových epidemií v určitých obdobích roku a případně i proti jiným infekčním onemocněním," říká Stefanie Vogel, spoluautorka studie a profesorka mikrobiologie a imunologie při University of Maryland (Spirey et al. , 2011). Tým vědců v rámci studie infikoval myši pro ně adaptibilní formou chřipky.
Kategorie: léky proti chřipce

Hudba a MP3 ke stažení zdarma

Hudba a MP3 ke stažení zdarma

Hudba a MP3 ke stažení zdarma is powered by Wordpress. Wordpress theme designed by Design Blog.
Kategorie: dětské písničky ke stažení zdarma

Onemocnění ledvin a močových cest v těhotenství | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků

Onemocnění ledvin a močových cest v těhotenství | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků

Domů » Jsem těhotná a nemocná » Onemocnění plodu Onemocnění ledvin a močových cest v těhotenství Asymptomatická bakteriurie je nález mikrobů v moči bez klinických známek onemocnění ledvin nebo močových cest. Nové způsoby kultivace mikrobů, objevené v nedávné době, umožnily sledovat výskyt bakteriurie u velkých populačních vzorků. Častější je u žen než u mužů. Bakteriurie s počtem mikrobů 105 (tj. 100 000) a více v jednom ml moče je označována jako významná – signifikantní. Frekvence a závažnost bakteriurie je podmíněna věkem, zvyšuje se v zátěžových situacích, k nimž patří i těhotenství. V těhotenství je významná bakteriurie u 8 %, méně u primigravid, více u vícerodiček a těhotných nad 35. rok věku. Pátrání po významné bakteriurii je nezbytné u těhotných, které již prodělaly infekci močových cest, neboť je prokázán vztah mezi bakteriurií a zánětlivými komplikacemi močových cest. Hned na začátku těhotenství je třeba je léčit.
Kategorie: bolest ledvin

Pro zateplení stropu je nejlepší foukaná minerální vlna

Pro zateplení stropu je nejlepší foukaná minerální vlna

redakce energeticky.cz Minerální foukaná vlna - tepelná izolace stropů a střech Léto je nejvhodnějším obdobím pro zhodnocení energetického stavu vašeho rodinného domku a plánování vhodného zateplení, které vám může přinést výrazné úspory již během nadcházející zimní sezony. Dobře zateplená střecha a strop dokáží přinést úspory za vytápění až 30 %. Tato místa patří z hlediska úniků tepla mezi nejrizikovější. Kvalitní a vhodné zateplení stropu zabrání úniku drahého tepla v zimě a zároveň přehřívání objektu v létě. Způsoby zateplení Způsob zateplení by se měl vybírat podle okolních přírodních podmínek a klimatu, ve kterém se váš dům nachází a samozřejmě podle jeho konstrukce. V ČR se například k izolaci používají materiály jako polyuretan, polystyren, minerální a skelné izolace, pěnové sklo nebo ovčí vlna. Mohou být ve formě pásů, desek či foukané. Vedle pěnového polystyrenu je u nás nejrozšířenějším tepelně izolačním materiálem minerální vlna. Zde je čím dál více používána foukaná minerální vlna, která využívá všech výhod tohoto materiálu a schopnost dokonalého zateplení špatně dostupných míst. Minerální foukaná vlna - zafoukaná dutina podlahy Minerální vlna Její výhodou je, že je nehořlavá a odolná proti plísním a vlhkosti.
Kategorie: zateplení podlahy

Duseveda.estranky.cz - psychologie pro každého - Recenze, obsahy knih

Duseveda.estranky.cz - psychologie pro každého - Recenze, obsahy knih

Úvod » Recenze, obsahy knih Recenze, obsahy knih Příspěvky Recenze knihy: Nenechte sebou manipulovat 3. 4. 2008 Asi pře dvěma lety mě na pultech pražského obchodu Luxor zaujala publikace s velmi poutavým názvem: Nenechte sebou manipulovat. Jelikož jsem v tu dobu neměl žádné jiné čtivo a kniha stála pouhých 137Kč, neváhal jsem a knihu o rozsahu 120 stran si pořídil. Celý příspěvek | Rubrika: Recenze, obsahy knih | Komentářů: 0 © 2011 eStránky.cz | Tvorba www stránek zdarma | Závadný obsah?
Kategorie: obsahy knih

Kategorie: