prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4888
Čeká na schválení: 87
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » oční lékař brno

Nejnovější v kategorii stahuj:


Účetní software pro SVJ nabízený zdarma :: K L A I E X

Účetní software pro SVJ nabízený zdarma :: K L A I E X

Úvodní stránka > Různé > Účetní software pro SVJ nabízený zdarma Účetní software pro SVJ nabízený zdarma  O vhodném účetním softwaru pro vedení účetnictví SVJ se vedly na portálech SVJ živé diskuse. Některé známější programy byly chváleny hodně, jiné méně. Velká SVJ mají na účetní software jiné požadavky než ta nejmenší a mají také jiné finanční možnosti. Nejvíce stesků se ozývalo od malých SVJ, která by si chtěla vést účetnictví vlastními silami, ale běžné účetní programy jsou pro ně příliš drahé a složité. Některá SVJ požadovala jednoduchý program, přestože jim vede účetnictví správce. Důvodem byla snaha kontrolovat účtování správce, případně snaha mít k ruce účetní informace operativně podle potřeby. Ve snaze pomoci výše uvedeným zájemcům vznikly produkty, které jsou nabízeny SVJ zdarma. Uveřejněny jsou na www. portalsvj.cz v sekci Odkazy:   Klaiex: http://www.portalsvj.cz/klaiex-uctovani-v-excelu Tabulky v Excelu pro účtování SVJ (zdarma po registraci). SimpleUcto : http://portalsvj.cz/software/ Program pro vedení účetnictví SVJ (zdarma)   Prográmek Klaiex V názvu je „prográmek“ protože nejde o účetní program, ale o soubor naprogramovaných tabulek.
Kategorie: účetní programy zdarmaSeznam zdrojů na téma oční lékař brno:


Oční lékař: Kdy k němu zajít?
Doc. MUDr. Rudolf Autrata, CSc., MBA - Fakultní nemocnice Brno
Meral - Tým lékařů
Oční lékař Brno
Oční ordinace a pracoviště - Česká republika - Firmy.cz
MUDr. Aleš Sendler názory, oční lékař Brno - ZnamyLekar.cz
MUDr. Daniela Němcová názory, oční lékař Brno - ZnamyLekar.cz
MUDr. Pavel Giacintov - odborný oční lékař (Brno - Brno-město) - Najisto
SONS ČR - Seznam očních lékařů oprávněných předepisovat speciální optické pomůcky
Oční ordinace - Instituce a organizace - Brno-Komín - Info-Brno.cz
Oční lékařství - Jihomoravský kraj - Katalog firem Vybereme.cz
Fakultní nemocnice Brno - Oční ambulance (pobočka Brno-Bohunice) - Firmy.cz
Oční centrum Palánek, s.r.o. | O nás
Dětský oční lékař - Blansko, Brno (Příspěvek Rodina.cz)
Seznam lékařů ‹ Ordinace a lékaři • Koliště 47
Poliklinika Lesná | Titulek
Oční lékař
Oční ordinace a pracoviště - Jihomoravský kraj - Firmy.cz
Kvalitní oční lékař v Brně? - Živě.cz
B.N.N.R. s.r.o. oční ambulance - Majdalenky 885/10, 63800 Brno

Online hry zdarma | Zahraj.sk

Online hry zdarma | Zahraj.sk

Chceš si zahrať online hry ? Vitaj! Ak si chceš zahrať nejaké tie onlinovky tak si tu správne. Máme pre teba pripravených niekoľko mini hier. Na www. zahraj.sk pre vás vyberáme super hry tej najvyššej kvality. Chceme, aby si si čo najviac užil hry online na www. zahraj.sk Všetky práva vyhradené. Copyright © 2012. Kontakt: zahraj.sk(zavinac)gmail.com
Kategorie: počítačové hry zdarma

Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě

Orig. - Ordinace v růžové zahradě
Kategorie: ordinace v růžové zahradě díly dopředu

Balíček fontů ke stažení zdarma — 250 nejlepších fontů

Balíček fontů ke stažení zdarma — 250 nejlepších fontů

Osobní blog Tomáše Erlicha Ani po měsíci spánku není problém s blogem držet krok. Není to báječně? Balíček fontů ke stažení zdarma (250 ks) Pondělí, 6. Duben 2009 · 90 comentářů V tento den jsem si pro Vás nachystal balíček 250 fontů, které si můžete stáhnout úplně zdarma. Dnes je totiž 6. dubna 2009 a slavím své devatenácté narozeniny. Rozhodl jsem se, že nebudu obdarováván jen já, ale také moji návštěvníci blogu. V tomto balíčku najdete všemožné fonty, které se můžou hodit pro Váš web, obrázek, dopis, nebo cokoliv jiného. Co v tomto balíku najdete? Jako ukázka toho, co najdete v balíku fontů Vám poslouží tento obrázek.
Kategorie: fonty ke stažení zdarma

Unikátní video potvrdilo, že i ryby umí používat nástroje - Ekolist.cz

Unikátní video potvrdilo, že i ryby umí používat nástroje - Ekolist.cz

Unikátní video potvrdilo, že i ryby umí používat nástroje 24.10. 2011 05:00 | PÍSEK/SANTA CRUZ ( Ecomonitor ) „Je nutné myslet dopředu, protože je potřeba zvládnout několik kroků. A to je pro ryby docela těžká věc,“ říká vědec Bernardi k způsobu, jak si pyskouni otevírají škeble. Licence | Některá práva vyhrazena Foto | danielguip / Flickr Unikátní videozáběry se podařilo pořídit vědci Gaicomu Bernardimu. Natočil pozoruhodnou rybu pyskouna žlutolícího, který si při získávání potravy vypomohl použitím nástrojů. Konkrétně rybka při snaze získat potravu tloukla škeblí o skálu, píše ScienceDaily. Videozáběry pořídil v roce 2009 poblíž tichomořského souostroví Palau profesor ekologie a evoluční biologie Giacomo Bernardi. „Na záběrech vidíme, jak pyskoun vyhrabává a odlupuje škebli, poté vyhledává vhodné místo na mořském dně a opakovaně proti tvrdé skále škeblí vrhá, než praskne,“ popisuje Bernardi pozorování. „K tomu je nutné myslet dopředu, protože k takovému úkonu je potřeba zvládnout několik kroků. A to je pro ryby docela těžká věc.
Kategorie: ryby video

Tereza Voříšková: Po mejdanech strašně bolí hlava! | SuperSpy.cz

Tereza Voříšková: Po mejdanech strašně bolí hlava! | SuperSpy.cz

UKÁZAT: NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY NEJKOMENTOVANĚJŠÍ ČLÁNKY Rozhovory Tereza Voříšková: Po mejdanech strašně bolí hlava! Vydáno: 24. 8. 2011 Aktualizováno: 24. 8. 2011 Čtěte více: UNICEF, charitativní akce, Tereza Voříšková, nadace, Adra, Divadlo Komedie S herečkou Terezou Voříškovou (20) jsme se sešli po skončení charitativní akce, na které měla za úkol závodit s autíčky na dálkové ovládání.
Kategorie: naha tereza voříšková

Kategorie: