prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10316
Čeká na schválení: 127
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » ruka v kunde

Nejnovější v kategorii stahuj:


Sosej NecroVisioN patch 1.1 - Sosej.cz

Sosej NecroVisioN patch 1.1 - Sosej.cz

Sosej.cz Hry Akční NecroVisioN patch NecroVisioN patch 1.1 Opravný patch pro hru NecroVisioN. Hodnocení ( 0 x) Jak hodnotit Hvězdičky ukazují hodnocení ostatními uživateli. Chcete-li hodnotit program i vy, klikněte na příslušnou hvězdičku. Čím více hvězdiček je označeno oranžově, tím vyšší je hodnocení. Pokud se hvězdičky při najetí myši neoznačují, již jste hlasovali. Parametry programu NecroVisioN patch 1.1 Aktualizováno: 20.7. 2009 Číslo verze: 1.1 - starší verze Podporované jazyky: Jiný než čeština Operační systémy: Windows XP/Vista Web programu: http://www.thefarm51.com Neznámý Autor: The Farm 51 The Farm 51 Licence: Freeware Licence: Freeware Velikost: 22,6 MB Počet stažení: 620x (tento týden: 0x) Instaluje se: Ano Diskuze ( 0 ) Další obrázky (1) Přidat recenzi Stáhnout později Oznámit potíže s programem
Kategorie: necrovision češtinaSeznam zdrojů na téma ruka v kunde:


Szerkesztő:Jzana/Szonja, Szonja - Wikipédia
SERVIS CLIMAX, a.s. - Über uns - Geschichte
SKUTRFORUM.cz • Zobrazit téma - Tlamy, držkopády a tak podob... - Už jste se někdy vymlátili..?
Radek Malý - oficiální stránky
Instrumento - Diskuse - Vox AC30 (problém)
Prst úřední - Misantrop.info
PERLICKY 8B (1997 - 2005)
SERVIS CLIMAX, a.s. - Über uns - FIRMENPHILOSOPHIE
Roumenův Rouming - Vtipy, srandičky, humor, zábava
Profil - evulinecka - Pokec.sk
Neumannová jedná se státem o dluzích. Hrozí jí bankrot | Týden.cz
Hans Watzlik - Kohoutikriz.org
www.citaty.estranky.cz - ÚRYVKY Z MÝCH OBLÍBENÝCH KNÍŽEK - ALLEN GINSBERG - KVÍLENÍ
KLM DE - královské holandské letecké linky
Diskuse K-report: Archiv do 24.června 2007
Journal de brokolikaryo – SPOLCENI HLUPCU. Tech nejchytrejsich na svete. – Last.fm
iLiteratura - Bibliografie překladů ze švédštiny do češtiny 1948–1989
Českého lva za nejlepší film získaly Tajnosti - www.lidovky.cz
Full text of "ZМЊivot Petra Voka z Rosenberka"
Karl Franz Leppa - Kohoutikriz.org

Vysněný svět origami - jak na to? - OrigamiCZ

Vysněný svět origami - jak na to? - OrigamiCZ

Poznámka: Velmi zdařilá kniha pro začátečníky, Japoncům můžeme jen závidět. Je zde publikováno mnoho známých i méně známých tradičních skládanek z Japonska i Číny, několik jednodušších autorských origami, která už sice byla publikována, ale návody se na ně obtížně shánějí a také několik osvědčených (růže) i zbrusu nových skládanek samotného pana Kawasakiho. Kniha je členěna do šesti sekcí, jejichž členění ale není zcela čitelné. Ale kdo ví, pro Japonce je možná čitelné báječně. Kniha obsahuje 138 modelů.
Kategorie: origami návody

Průvodní dopis k životopisu - vzor

Průvodní dopis k životopisu - vzor

Životopis-vzor.cz Průvodní dopis k životopisu - vzor Předmět: Žádost o místo Právníka (ID 14578) Vážená paní/ vážený pane, reaguji tímto na Vaši pracovní nabídku na pozici právníka inzerovanou na ………. pod ID 14578. Jak dokládá přiložený životopis, splňuji všechny předpoklady, které na kandidáta kladete, studoval jsem obor Právo na Západočeské univerzitě a navíc mám rozsáhlé zkušenosti z této oblasti, neboť jsem 5 let pracoval na obdobné pozici u firmy ABC. Jsem proto přesvědčen, že jsem pro Vás nejvhodnějším kandidátem, mé osobní i profesní kvality Vám mohou potvrdit referenční osoby uvedené na konci životopisu. Do nového zaměstnání mohu nastoupit od 1. dne následujícího měsíce. Rád se dostavím na osobní pohovor, nejvíce mi vyhovuje kterýkoliv pracovní den mimo pondělí mezi 2. a 3. hodinou odpoledne, pro dohodnutí konkrétního termínu mi prosím zavolejte na telefonní číslo +420 123 456 789. Těším se na další spolupráci, s pozdravem Jan Novák Přijali jsme moderní způsob rozšíření životopisu o verifikované vyhodnocení z psychotestu: www. prace-namiru.cz kvůli několikanásobnému zvýšení úspěšnosti uchazečů o práci.
Kategorie: žádost o místo vzor

Downův syndrom - Československá Fotografie

Downův syndrom - Československá Fotografie

Dnes je středa, 11. ledna 2012 Downův syndrom 22. 08. 2010, 18:12 Plán se zrodil ve škole o přestávce. Moje kamarádka Verča přišla s tím, že má během školního roku vypracovat projekt o Downově syndromu, ve kterém je zahrnuta i praktická část. Jelikož má tetu, která dříve pracovala jako ředitelka ústavu pro mentálně postižené a sama několikrát jezdila do ústavu spolu s ní, tak má k těmto lidem velice blízko a všichni ji tam znají. " Zneužil" jsem příležitosti a navrhl, jestli bych nemohl jít s ní a něco jí nafotit s tím, že to pak použije ve svém projektu. Souhlasila, a už nám stačilo vymyslet datum, kdy tam zajedeme. Při pohledu do kalendáře padnul prst na den Sametové revoluce, tedy 17. listopadu. Dojeli jsme busem do Neratovic, odkud nás Verčina teta a její hyperaktivní pejsek Filip vzali až do Chlumína. Cestou jsem jeli kolem krámku a Verčina teta jen tak prohodila, jestli pro ně máme nějaké bonbóny.
Kategorie: downův syndrom foto

Česneková polévka (česnečka) +video | Recepty a videorecepty

Česneková polévka (česnečka) +video | Recepty a videorecepty

1,3 l vody (1l a 3 dcl), 30 dkg oloupaných brambor, 5 stroužků česneku, 1 kostička slepičího bujónu, 1/4 lžičky majoránky, 1 lžíce sádla, necelá 1/4 lžička pepře, 1/2 lžičky drceného kmínu, sůl podle chuti, 1 vejce. 2 krajíčky chleba, 2 lžíce sádla. Chleba si nakrájíme na malé kostičky a opečeme ho na sádle. Budeme ho potom přidávat k polévce. Oloupané brambory nakrájíme na kostičky cca 1 x 1 cm, propláchneme a dáme do vody, přidáme sůl, pepř, kmín,majoránku, bujón, sádlo a vaříme. Když jsou brambory téměř měkké, rozkvedláme do polévky vejce a velmi krátce povaříme. /Aby se nerozvařily brambory/. Nakonec do polévky namačkáme česnek a ještě jí dochutíme podle sebe. Do polévky, která je na talíři dáme každému opečený chléb a podáváme. Polévka nám bude stačit na šest porcí.
Kategorie: česneková polévka recept

Kouř (film) - Wikipedie

Kouř (film) - Wikipedie

Kouř je první celovečerní film Tomáše Vorla s podtitulem „Rytmikál totalitního věku“. Byl natočen roku 1991 na motivy jeho studentského filmu s názvem „Ing. “ z roku 1985. Z původního snímku je použita pouze osa příběhu. Váha celého příběhu spočívá v pomyslném souboji tmářství (zastoupeno postavou Karla Šmída) a mladé pokrokové generace. Celý příběh je prokládán písněmi s až dadaistickými texty a dialogy jsou často vedeny ve verších. Mimo to lze v příběhu vysledovat též scény ovlivněné minimalismem nebo i expresionismem. Jedná se o poetický příběh se svérázným humorem, založeným na střídání hyperboly a ironie s vážnými scénami a jako celek se stal svým způsobem kultovním.
Kategorie: film kouř

Kategorie: