prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15355
Čeká na schválení: 51
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » nemocnice na homolce

Nejnovější v kategorii stahuj:


Praha přijde o jedinou michelinskou restauraci - E15.cz / magazín

Praha přijde o jedinou michelinskou restauraci - E15.cz / magazín

E15 > Magazín > Gourmet > Praha přijde o jedinou michelinskou… Praha přijde o jedinou michelinskou restauraci Publikováno 29.8. 2011 7:18 Jediná pražská restaurace, která dokázala získat michelinskou hvězdu, přijde s největší pravděpodobností o šéfkuchaře a tím pádem také o své léty prověřené prestižní ocenění. Andrea Accordi, který stojí za mimořádným úspěchem restaurace Allegro v hotelu Four Seasons, na podzim odchází. Deníku E15 to potvrdily dva nezávislé zdroje. Ředitelka PR hotelu Four Seasons Martina Vávrová nejprve nechtěla překvapivou zprávu komentovat, ale později připustila, že hotelovou restauraci skutečně čekají změny. „Od prvního listopadu do konce února bude probíhat remodelace Allegra. Všechny další informace budou k dispozici až v první polovině září,“ uvedla Vávrová. V branži se mluví o vzniku luxusní „pizzerie“, která má nahradit Accordiho podnik. Allegro je podle hodnocení Michelinu nejlepší restaurací v Praze. První michelinskou hvězdu pro ni získal Accordi v roce 2008.
Kategorie: restaurace allegroSeznam zdrojů na téma nemocnice na homolce:


Nejlepší nemocnice je Homolka, odhlasovali pacienti i lékaři - iDNES.cz
Nejlepší českou nemocnicí je pražská Homolka - www.lidovky.cz
Nemocnice na Homolce - Prague, Czech Republic - Medical Facilities
KOP - Kvalita Očima Pacientů
Nemocnice Na Homolce - Firmy.cz
Nejlepší nemocnicí je Homolka | HN.IHNED.CZ - titulní strana
Nemocnice Na Homolce - Nemocnice
Nemocnice Na Homolce - Czech Hospital - Prague Czech Republic
ÚOHS prozkoumá, jak Nemocnice Na Homolce vybírala právníky, APUEN
První zprávy
Nemocnice Na Homolce Praha – Encyklopedie zdravotní sestry
nemocnice na homolce - Google Search
Nemocnice Na Homolce - Diskuse - eMimino.cz
Homolka, Strakonice, Třinec. Do nejlepších nemocnic v Česku láká jejich pověst | zpravy.ihned.cz - Česko
MUDr. Roman Kučera názory, chirurg Praha, Nemocnice Na Homolce - ZnamyLekar.cz
ZDN
Nemocnice Na Homolce porušila zákon | Transparency International
Pražské novinky
Nejlepší nemocnice je Na Homolce, chválí ji pacienti i zdravotníci | Týden.cz
Sauna R-centrum nemocnice na Homolce (Motol)

Papoose - Monopoly MP3 ke stažení | Showbiz.cz

Papoose - Monopoly MP3 ke stažení | Showbiz.cz

Registrovat | Přihlásit Úvod Celebrity Filmy Televize Hudba Databáze Fotky Scény TOP videoklipy Celkem Měsíc Týden Dnes 1. Ich Troje Kochaj Mnie Kochaj 2. Nirvana Verse Chorus Verse 3. Matt Nathanson Faster 4. Moby Extreme Ways 5. Nik Kershaw Wide Boy 6. Nik Kershaw One Step Ahead 7. Nik Kershaw One World 8. Paul Anka Jump 9. Paul Anka Smells Like Teen Spirit 10.
Kategorie: monopoly ke stažení

:. PREDPRODEJE.CZ .: program Dům kultury LT

:. PREDPRODEJE.CZ .: program Dům kultury LT

Výpis programu -5. července 2011 - již se konalo Vyberte datum z kalendáře nebo jej napište do okýnka a klikněte na tlačítko OK. Já vám v tomto sloupci vyfiltruji přehled programu kin a kulturních akcí pro vámi vybraný den. Kultura V databázi není pro 5.7. 2011 uložena žádná kulturní akce. RSS - dnešní kulturní program.
Kategorie: kulturní dům litoměřice

Rychlé vánoční cukroví | MaxiBydlení.cz

Rychlé vánoční cukroví | MaxiBydlení.cz

Rekonstrukce bytů: Jak na ni a kolik stojí? Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat. Kde se diskutuje? Libor: Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu [3.12. 2011 12:07] josef: Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu [31.10. 2011 19:12] Pavel Moravec: Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu [29.10. 2011 18:46] josef: Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu [20.9. 2011 20:11] josef: Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu [20.9.
Kategorie: rychlé vánoční cukroví

hrníčková kuchařka - Nejlepší Ceny.cz

hrníčková kuchařka - Nejlepší Ceny.cz

Nejlepší ceny > Téma hrníčková kuchařka Hrníčková kuchařka Hrnečku, měř! - Hrníčková kuchařka pro nezkušené i zkušené - Vašák Jaroslav Vařím, vaříš, vaříme znamená jinak měřím, měříš, měříme. Není totiž vaření bez měření, vážení, počítání - a to jsou činnosti, k nimž potřebujeme příslušné náčiní. Váhy, odměrky... Ottova Kuchařka velká hrníčková - Jaroslav Vašák Na více než pěti stech stranách této knihy najdete na dva tisíce kvalitních receptů. V této kuchařce nebudeme vážit, ale odměřovat obsah s pomocí hrnku, ale také s použitím... Hrníčková kuchařka - Nejlepší recepty našich čtenářů - kolektiv autorů Unikátní soubor vyzkoušených hrníčkových receptů, které zaslali čtenáři do soutěže Recepty naší rodiny, vyhlášené Nakladatelstvím Dona. (nejlepší hrníčkové recepty našich... Příbuzná témata kuchařka Kuchařka Nejlepší recepty ottova hrnickova kucharka Ottova Kucharka Velká Ottova hrníčková kuchařka Další nalezené produkty
Kategorie: hrneckova kucharka

Lékařská fakulta UK v Plzni

Lékařská fakulta UK v Plzni

Kalendář akcí Leden 2012 Po Út St Čt Pá So Ne 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 11.01. 2012 | 18:00 - 20:00 Večer Onkologického a radioterapeutického oddělení . více... Užitečné odkazy Sdružení dobrovolných záchranářů Věda je krásná - fotosoutěž AKUTNE.CZ zaměstnanci / spolupráce lf a fn Spolupráce LF a FN Plzeň Přímé personální sepětí LF UK v Plzni s Fakultní nemocnicí Plzeň se příznivě promítá jak do kvality výuky a výzkumu na fakultě, tak do kvality poskytované zdravotní péče ve Fakultní nemocnici Plzeň a samozřejmě i v dalších zdravotnických zařízeních v regionu. Fakultní nemocnice Plzeň je rozdělena do dvou areálů, a to Plzeň - Lochotín (Alej Svobody 80) a Plzeň - Bory (ulice Dr. E. Beneše 13). V areálu Fakultní nemocnice Plzeň - Lochotín se nacházejí Ústav imunologie a alergologie, Ústav klinické biochemie a hematologie, Ústav patologie, Anesteziologicko-resuscitační klinika, Dětská klinika, Gynekologicko-porodnická klinika, Chirurgická klinika, I. interní klinika, Neurologická klinika, Oční klinika, Klinika ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, Klinika pracovního lékařství, Psychiatrická klinika, Radiodiagnostická klinika, Stomatologická klinika, Neurochirurgické oddělení a Neonatologické oddělení. V areálu Fakultní nemocnice Bory se nacházejí Ústav epidemiologie, Ústav mikrobiologie, Ústav lékařské genetiky, Infekční klinika, II. interní klinika, Dermatovenerologická klinika, Otorinolaryngologická klinika, Klinika tuberkulózy a nemocí respiračních a Urologická klinika. Nedávno byla dokončena výstavba nového Oddělení onkologického a radioterapeutického.
Kategorie: fakultní nemocnice plzeň bory

Kategorie: