prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13995
Čeká na schválení: 28
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » hudba do mobilu

Nejnovější v kategorii stahuj:


Komentáře k článku The Secret: Věčné tajemství úspěchu odhaleno! - Dreamlife.cz

Komentáře k článku The Secret: Věčné tajemství úspěchu odhaleno! - Dreamlife.cz

autor: Miroslav datum: 13.5. 2010, 14:15 předmět: Funguje to Rád bych vám vyprávěl svůj příběh. Jednoho dne když jsem myslel, že je vše proti mně jsem našel na youtube tajemství a zapnul jsem si to. Musím říct, upoutalo mě to a sám jsem si myslel, že magie vždy byla. Snažil jsem se to pochopit a koukal jsem se na to. Řekl jsem si teda „No dobře zkusím to a uvidím“ Dal jsem si hned 3 velké cíle, které jsem chtěl jako první cíl jsem si dal splnit všechny zkoušky, zápočty, souborky, státnice ve škole a dát je na první pokus, druhý cíl bylo vyhrát ve sportce Jackpot a poslední cíl byla láska. Musím říct, řídil jsem se tím čím dál více ;),, Musím říct funguje to. Ano časová prodleva tam funguje a musím říct, že to funguje. Zkoušky a zápočty, které jsem chtěl jsem opravdu udělal na první pokus a známky co jsem si říkal že dostanu jsem vážně dostal. Musím vám ale říct, že opravdu jsem vše dal na první napsaání,, ale musíte si říct že to dáte hned.
Kategorie: jak vyhrát ve sportceSeznam zdrojů na téma hudba do mobilu:


Mp3 ke stažení zdarma
Stahování hudby
HTC Hero - Kopírování fotografií a hudby do telefonu
T-Mobile pustí hudbu do mobilů, chystá konkurenci pro i-legalne.cz - iDNES.cz
Hudba ve formátu MP3 - Seznam
Hudba do mobilu
O2 pЕ™inГЎЕЎГ­ vГ­c hudby do PC i do mobilЕЇ | mobilenet.cz
Nokia 6303 - tapety - hudba 240x320
Dnes ve Velikonoční ošatce hudba přímo do mobilu | Androidmarket.cz
Uložto - Belinda - Egoista-HUDBA DO MOBILU OD FILIPA.mp3
HUDBA NA MOBIL - Seznbam.cz
Reálná vyzvánění na mobil, MP3 ukázka zdarma - vyzvaneni-na-mobil.logotip.cz
Grooveshark for Android - poslech hudby na mobilu nebo tabletu - Zdarma.org
Uložto - KAREL GOTT-HUDBA TO JE MOJE-HUDBA DO MOBILU OD FILIPA-100%.3gp
Vpusťte hudbu do mobilu. O2 nabízí čtvrt milionu skladeb bez omezení - iDNES.cz
Vyhledávání: hudba do mobilu zdarma - Rink.cz
Vlastní internetové rádio streamované nejen do mobilu - Root.cz
Hudba na mobil, MP3 ukázka zdarma - www.logotip.cz
Nokia Česká republika - Ovi by Nokia – mobilní aplikace, hry, mapy, hudba a e-mail ve vašem telefonu
Uložto LIVE - NIGHTWORK-Tepláky-HUDBA DO MOBILU OD FILIPA-100%

Demohry.net – Demo hry zdarma

Demohry.net – Demo hry zdarma

V tomto demu máte možnost si na více, než hodinu vyzkoušet, jaké to je v kůži ppk. Shepparda, v jedné z nejlepší sci-fi, akční řežby! Za úkol máte se probít skrz protivníky z laboratoře, utajované organizace Cerebrus. Po skončení dema máte navíc možnost, si celý dosavadní postup převést do plné verze, kde je možnost pokračovat! Demoverze navíc obsahuje důležitou videosekvenci, která vám přiblíží dosavadní dějovou linku hry Mass Effect. Pokračovat ve čtení "Demo – Mass Effect 2" Bez komentáře Další stránka » Search
Kategorie: hry ke staženi

Centrum AZ s Multi-Efektem tbl.60 : Lékárna.cz

Centrum AZ s Multi-Efektem tbl.60 : Lékárna.cz

Zdokonalený doplněk stravy nabízí nejucelenější škálu vitamínů a minerálů a navíc esenciální mikroprvky a lutein. Více informací o Centrum AZ s Multi-Efektem tbl. 60
Kategorie: vitamíny centrum

Buchtič web - češtiny do programů a her | Hry

Buchtič web - češtiny do programů a her | Hry

Navigace → Úvod → Download → Hry Hry Najdete tu pár ke stažení hry, na které jsem vytvořil překlad, ale také další zájímavé freewarové hry. Dispečer Info: Dispečer je logická hra, v níž máte za úkol dostat ven z parkoviště autobus, stojící naproti výjezdu. Situaci však komplikují různě stojící autobusy, které je třeba vhodně posunovat, aby se uvolnila cesta k východu a zablokovaný autobus mohl vyjet. Homepage: sleepteam.com Download hry: stáhnout Velikost: 3,5 MB FMS Info: Letecký simulátor RC modelů s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Homepage: simulator.home. pages.de Download hry: 2.0 alpha 8.5 Čeština: přejít na článek Velikost: 5,7 MB GeneRally Info: Jednoduchá závodní hra s vlastním editorem tratí. Homepage: generally. rscsites.org Download hry: 1.05 Čeština: přejít na článek Velikost: 1,2 MB HighGrow Info: Program pro virtuální (legální) pěstování marihuany. Homepage: highgrow.us Download hry: 4.20 Čeština: přejít na článek Velikost: 1,9 MB Liero Info: Známý předchůdce Worms Armageddon. Funclub: paradian.net/_lierozone/ Download hry: 1.33 Čeština: přejít na článek Velikost: 357,5 kB Trackmania Nations Forever Info: Freewarový Trackmania z prostředí stadionu.
Kategorie: worms armagedon download

Michal LukeЕЎ » Stopy lidГ­ - pД›ЕЎky od pravД›ku na MД›sГ­c

Michal LukeЕЎ » Stopy lidГ­ - pД›ЕЎky od pravД›ku na MД›sГ­c

Stopy lidГ­ - pД›ЕЎky od pravД›ku na MД›sГ­c Michal LukeЕЎ 28. 11. 2007 | 13:09 PЕ™eДЌteno 6125 krГЎt PoЕЎli e-mailem NГЎrodnГ­ muzeum ve svГЅch sbГ­rkГЎch ukrГЅvГЎ vГ­ce neЕѕ dvД› desГ­tky miliГіnЕЇ unikГЎtnГ­ch pЕ™edmД›tЕЇ velkГ© kulturnГ­ i historickГ© hodnoty, kterГ© nashromГЎЕѕdilo bД›hem svГ© tГ©mД›Е™ 190 let dlouhГ© historie. Tyto pЕ™edmД›ty nejen uchovГЎvГЎ a ochraЕ€uje, ale pЕ™edevЕЎГ­m je prezentuje veЕ™ejnosti. JednГ­m z hlavnГ­ch ГєkolЕЇ muzea totiЕѕ je popularizovat vД›du, pЕ™ispГ­vat ke vzdД›lГЎvГЎnГ­ naЕЎГ­ spoleДЌnosti a pomГЎhat uДЌitelЕЇm v jejich nelehkГ© prГЎci. JiЕѕ pГЎtГЅm rokem se tak NГЎrodnГ­ muzeum snaЕѕГ­ kaЕѕdoroДЌnД› pro svГ© nГЎvЕЎtД›vnГ­ky pЕ™ipravit velkou a vГЅpravnou vГЅstavu ze svГЅch sbГ­rek, na kterГ© majГ­ nejen moЕѕnost shlГ©dnout unikГЎtnГ­ sbГ­rkovГ© pЕ™edmД›ty, ale tГ©Еѕ zГ­skat mnohГ© novГ© informace, pouДЌit a seznГЎmit se s nejnovД›jЕЎГ­mi vД›deckГЅmi poznatky. NГЎvЕЎtД›vnГ­ci pЕ™i nГЎvЕЎtД›vД› muzea rГЎdi na chvГ­li zapomenou na starosti vЕЎednГ­ho dne a uЕѕГ­vajГ­ si v NГЎrodnГ­m muzeu pЕ™Г­jemnГ© chvГ­le. SnaЕѕГ­me se na naЕЎich vГЅstavГЎch neukazovat jen vzГЎcnГ© pЕ™edmД›ty, ale vyprГЎvД›t jejich prostЕ™ednictvГ­m velkolepГ© pЕ™Г­bД›hy pЕ™Г­rody a historie. Po velice ГєspД›ЕЎnГ© vГЅstavД› Lovci mamutЕЇ, kterou shlГ©dlo vГ­ce neЕѕ 600 000 nГЎvЕЎtД›vnГ­kЕЇ nynГ­ NГЎrodnГ­ muzeum pЕ™ipravilo doposud nevГ­danou a atypickou prochГЎzku lidskГЅmi dД›jinami. VГЅstava Stopy lidГ­ mГЎ ambici ukГЎzat tyto dД›jiny zcela jinГЅm zpЕЇsobem, neЕѕ to kdy uДЌinilo jakГ©koliv jinГ© muzeum pЕ™edtГ­m. NГЎvЕЎtД›vnГ­k prostЕ™ednictvГ­m nohy jako symbolu dynamiky a pokroku se ocitne v roli stopaЕ™e, bude stopovat svГ© pЕ™edky tak, jak osidlovali a mД›nili naЕЎi planetu, utvГЎЕ™eli lidskou spoleДЌnost.
Kategorie: rieker katalog 2009

Kdy si udělat těhotenský test?

Kdy si udělat těhotenský test?

Kdy si udělat těhotenský test? Autor: Anonym84331 430aad05c9.2008 16:38 Měla jsem styk jedním klukem bez antikoncepce a teď se bojim že jsem těhotná. Za jak dlouho po styku si mám udělat těhotenskký test abych věděla že je určitě test negativní(nebo nedejbože pozitivní)? Nebo na to má vliv menstruace kdy se má dělat? Informace o použití těhotenského testu Klíčová slova: těhotenství, menstruace, menstruační cyklus, těhotenský test Komentáře Autor: zataczka 430aad05c9.2008 23:35 Pro nás nejzajímavější a nejjednodušší metodou zůstavají těhotenské testy. Jak fungují? Když se oplodněné vajíčko zahnízdí v děloze, začnou buňky, které tvoří budoucí základ placenty, vylučovat do krve a moče hormon, který se jmenuje HCG (lidský choriový gonadotropin). Těhotenské testy jsou založeny na bázi detekce tohoto hormonu v moči. Pokud test ukáže jasně zřetelné dvě čárky, je téměř stoprocentní jistota, že jste těhotné. Kdy testovat?
Kategorie: vypocet tydne tehotenstvi

Kategorie: