prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12454
Čeká na schválení: 358
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » stahuj » mlade dirky

Nejnovější v kategorii stahuj:


ROTOPED, prodám Jičín

ROTOPED, prodám Jičín

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Sport bazar > Sport ostatní > ROTOPED - Jičín (inzerce č. 3320522) ROTOPED - Jičín Obdobná inzerce na bazaru: Magnetický rotoped Olpran - Solnice Prodám magnetický rotoped Olpran, zachovalý, málo používaný. Rotoped Olpran - Nové Město nad Metují Prodám zánovní rotoped. Málo jetý. Rotoped kettler paso 300 - Těchlovice u HK Prodám rotoped kettler paso 300, Elektronicky řízený rotoped s tichým chodem, zvýšenou nosností. Disponuje počítačem s programy, elektronicky řízenou regulací odporu, těžším setrvačníkem (9kg) pro ještě plynulejší pohyb a komfortním gelovým sedlem s možností horizontálního posuvu. Magnetický brzdný... Magnetický rotoped Keller Runner XTE - Opočno Prodám magnetický rotoped Keller Runner XTE. Velmi málo používaný, robustní a kvalitní konstrukce. Nevhodný dárek.
Kategorie: rotoped bazarSeznam zdrojů na téma mlade dirky:


GC196PB Smrt mlade divky (Unknown Cache) in Stredocesky kraj, Czech Republic created by MiKa Team

DIETA PODLE ŠTEFANA MARGITY

DIETA PODLE ŠTEFANA MARGITY

DIETA PODLE ŠTEFANA MARGITY Vydáno dne 28. 08. 2004 (21721 přečtení) Na základě mnohých dotazů jsme pro Vás sehnali dietu Štefana Margity. Nepovažujeme ji za moc zdravou, nicméně po čtrnácti dnech se vám zcela určitě nic nestane. Déle v ní ale nepokračujte. Pokud není uvedeno konkrétní množství, znamená to, že je zcela libovolné. Výběr ovoce bude rovněž na vás. Důležité je zcela vynechat alkohol a cukr, značně omezit sůl i koření a hodně pít vodu nebo neslazené minerálky. Dieta slouží pouze pro rychlé zhubnutí a nedoporučujeme ji držet více než 14 dní. Po skončení diety je nutné dodržovat správný stravovací režim, tzn. Jíst min.
Kategorie: dieta štefana margity

Cvičení s činkami: posilování svalů hrudníku - Ordinace.cz

Cvičení s činkami: posilování svalů hrudníku - Ordinace.cz

Cvičení s činkami: posilování svalů hrudníku 29. března 2010, Redakce   |   přečteno: 35111x Posilováním hrudníku začínáme sérii cvičení s činkami jednoručkami. Přinášíme nejoblíbenější základní cviky pro posílení a tvarování prsních svalů s názornými obrázky, jak cviky provádět. foto: shutterstock.com Tlak na rovné lavici (bench press) Toto cvičení je skvělá náhrada klasického tlaku na lavici (bench press) s velkou činkou, protože zapojuje svaly celého hrudníku. Je to velice jednoduché cvičení. Vezměte si dvě činky a lehněte si na rovnou lavici. Skrčte ruce tak, aby byly činky po stranách hrudníku a pak činky zvedněte do úplného protažení paží. Cvičte střídáním pokrčených a natažených paží tak, jak je naznačeno na obrázku. Držíte dietu, a přesto si chcete pochutnat ? Lékaři ověřené recepty, vhodné pro nemocné, najdete na www.
Kategorie: činky na posilování

léky - cray.cz

léky - cray.cz

http://www.lekarna-vltavinska.cz Léky a doplatky Seznam léků na předpis i k volnému prodeji registrovaných v České republice. Chcete vědět, zda lék hradí pojišťovna? Podívejte se do databáze doplatků, kde najdete maximální doplatek na předepsaný lék. Zpracováno podle dat VZP.
Kategorie: seznam léků na předpis

MMR - Vzory a formuláře

MMR - Vzory a formuláře

Základní dokumenty MMR Informace o MMR Základní medailonky vedoucích představitelů Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Struktura úřadu a povinně zveřejňované inormace včetně správních poplatků. Koncepce a strategie Přehled schválených koncepčních a strategických dokumentů ministerstva v oblastech regionální politiky, strukturálních fondů, územního rozvoje, cestovního ruchu, bydlení a veřejných zakázek. Programy a dotace Programy a dotační tituly poskytované prostřednictvím ministerstva jsou v této sekci uspořádány dle činností ministerstva v oblastech regionální politiky, bytové politiky, podpory nestátních neziskových organizací a v oblasti strukturálních fondů, především pak u operačních programů, kde je řídícím orgánem ministerstvo. Právní předpisy Přehled právních předpisů a legislativy v gesci ministerstva. Právní normy z oblasti územního plánování a stavebního řádu, investiční politiky, cestovního ruchu, regionální politiky, veřejných dražeb, pohřebnictví a bytové politiky. Vzory a formuláře Vzory, formuláře a žádosti z oblasti územního plánování a stavebního řádu. Formuláře žádostí podávaných podle nového stavebního zákona Zde naleznete formuláře žádostí vyplývajících z prováděcích předpisů k novému stavebnímu zákonu č. 183/2006 Sb. , včetně obsahu dokumentace, která je k nim předepsána.
Kategorie: stavební ohlášení

LAST.CZ - Turecko - Lara - Kervansaray Kundu

LAST.CZ - Turecko - Lara - Kervansaray Kundu

* Tato cena je pouze orientační. Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Přejít k objednávce zájezdu Kervansaray Kundu Poloha: Hotel se nachází 15 km od centra města Antalya, oblast Lara-Kundu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 12 km. Vybavení hotelu: Hotel nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, disko, plně vybavené konferenční prostory, společenskou místnost s TV, možnost nákupu v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu dle ordinačních hodin na hotelu (za poplatek). Vybavení pokoje: Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem, internetem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Pláž a plážový servis: Písčitá pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma. Bar na pláži zdarma. Sport a fitness: Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, šipky, squash, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu.
Kategorie: predmety v kunde

Kategorie: