prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7487
Čeká na schválení: 240
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » snadno » sting reality ostrava

Nejnovější v kategorii snadno:


SOUNDTRACK - Divoké kočky (Coyote Ugly) | MUSIC IT´S MY LIFE

SOUNDTRACK - Divoké kočky (Coyote Ugly) | MUSIC IT´S MY LIFE

Komentáře 1 Anett-lavril.pink | E-mail | 22. října 2009 v 16:56 | Reagovat Miluju tuto zpevacku... a jeste vic film DIVOKE KOCKY... proste bomba.. I. L. Y. Nový komentář
Kategorie: divoke kocky soundtrackSeznam zdrojů na téma sting reality ostrava:


Byt 4+1, Ostrava / Dubina, ulice Aloise Gavlase - Byty, reality RK STING
www.telefonlarhrv.info: sting reality ostrava
Nové byty, nové domy, novostavby | STING Development
Rodinné řadové domy - Lesopark Ostrava | STING Development
Komerční nemovitosti Ostrava - reality RK STING
Realitní skupina STING | Kariéra - Richard Kurko
Sting Reality Ostrava (realitymix.centrum.cz, severo.moravskereality.cz, stingreality.cz) | cz.serparchives.com
Vyhledávání - PRODEJ / byty - Inzeráty realitní kanceláře Realitní kancelář STING - Ostrava - Reality.iDNES.cz
Realitní skupina STING | Kariéra - Jana Římanová
Vyhledávání - Inzeráty makléře Martina Hladíková / Realitní kancelář STING - Ostrava - Reality.iDNES.cz
Reality, byty - Realitní kancelář STING
Dražby - STING Commerce | Komerční nemovitosti a komerční objekty, specializované oddělení Realitní kanceláře STING
Realitní skupina STING | Kariéra - Gabriela Palochová
Realitní skupina STING | O Společnosti - Kontakty
STING Commerce - Ostrava | Reality Mix
Sting reality - realitní kanceláře, nemovitosti
Realitní skupina STING | O Společnosti - Klíčoví lidé
Reality - Developeшi, realitnн kancelбшe - Ostrava
Reality - Realitní kancelář STING, s.r.o., Ostrava
PRONÁJEM / Pronájem autodílny, 120 m2. / Ostrava / Přívoz - STING Commerce | Komerční nemovitosti a komerční objekty, specializované oddělení Realitní kanceláře STING

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - šikana na pracovišti - propustka k lékaři

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - šikana na pracovišti - propustka k lékaři

Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1 šikana na pracovišti - propustka k lékaři od Bc. Ivana Denková » 10 pro 2011, 18:58 Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně správného postupu zaměstnavatele při vydávání propustek k lékaři svým zaměstnancům. Jsem učitelka na SŠ. Dosud, pokud jsem potřebovala jít k lékaři a nemohla jsem využít ordinaci mimo mojí přímou pedagogickou povinnost, jsem u lékaře nechala potvrdit mojí vlastní propustku k lékaři, a to buď zakoupený formulář v papírnictví, které jsem si koupila za své, nebo stažený formulář z internetu. Dosud nebyly žádné problémy, můj bývalý vedoucí toto akceptoval a ani nebyly žádné problémy se mzdovou účetní. Na propustce bylo vždy vyznačené datum, čas příchod a odchod a moje iniciály, nebylo tam nikdy razítko naší školy a podpis zástupce ředitele. Nyní, po odchodu vedoucího do důchodu, nová zástupkyně ředitele přišla s tím, že již nesmím používat propustky mnou zakoupené v papírnictví, ale musím si vždy pro propustku k ní zajít, ona jí musí před mojí návštěvou lékaře opatřit razítkem školy a svým podpisem a teprve potom mohu jít k lékaři. Na můj dotaz, proč nastala změna a co mám dělat, když půjdu k lékaři ráno akutně aniž bych šla do práce, mně řekla, že to je jiná situace, ale vysvětlení jak postupovat neuvedla. Načež jsem jí v následujících dnech požádala o školní propustky do rezervy, protože často mě jeden lékař pošle k dalším lékařům v tentýž den nebo následující, tak abych měla průkazný doklad na celý den, ale nadřízená mně odmítla více propustek vydat předem do zásoby, a na mé důrazné naléhání vydala pouze 2 kusy prospustky opatřené razítkem školy a jejím podpisem. Uvedla, že je to přání mzdové účetní.
Kategorie: propustka k lékaři ke stažení

Pracovní agentury Praha 1 - hodnocené pracovní agentury v Praze 1 - sluzby.cz

Pracovní agentury Praha 1 - hodnocené pracovní agentury v Praze 1 - sluzby.cz

další kategorie další lokality Lidi jsou klíč, spol. s r. o. - Reklama, Praha, personální agentura Počet hodnocení: 2 Ověřeno Agentura Lidi jsou klíč, s. r. o. se specializuje na vyhledávání kvalitních kandidátů pro reklamní a marketingové komunikace.
Kategorie: personální agentury praha

Lázně Luhačovice | Lázně a wellness

Lázně Luhačovice | Lázně a wellness

Lázně Luhačovice Publikováno v kategorii Lázně & SPA Česko | Bez komentáře | Zobrazení článku: 1025x krát Na východě Moravy, takřka u hranic se Slovenskem, se nachází Lázně Luhačovice, které nejen, že mají dlouholetou lázeňskou tradici, ale také jsou největšími lázněmi na Moravě. Lázně Luhačovice nabízí tradiční léčbu dýchacích cest (astma, alergické problémy, chronická bronchitida, atd.) , trávicího ústrojí, poruch látkové výměny (cukrovka) nebo pohybových aparátů, nemocí oběhového ústrojí či onkologických nemocí. Lázeňská léčba kombinuje využití přírodních léčivých zdrojů s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Lázně Luhačovice mohou za lázeňský status děkovat především skutečnosti, že se pod ním nachází přírodní léčivé prameny, příznivé klimatické podmínky a fantastická atmosféra, kterou podporuje jak překrásná příroda, tak historická architektura Luhačovic. Luhačovických pramenů je celkem 16 a patří mezi jedny z nejúčinnějších v celé Evropě, a to především pro vysoký obsah minerálních látek a pro vynikající proplynění volným kysličníkem uhličitým. Lázně Luhačovice nabízí celou řadu léčebných metod, mezi které se řadí pitná kúra, inhalace, vodoléčebné procedury (uhličité koupele, přísadové koupele, perličkové koupele, skotské střiky a jiné), masáže, léčebný tělocvik, vakuoterapie, plynové injekce, kyslíková terapie, akupunktura, akupresura, slatinné obklady, elektroléčebné procedury, léčba laserem, magnetem a další. Co se týče volného času, návštěvník má možnost si v lázních Luhačovice zahrát tenis, minigolf, kuželky, squash, golf, užít si cyklistiku, saunu, koupání ve venkovním ale i krytém bazéně, jít na koně nebo rybolov. Během roku v areálu taktéž probíhá slavnost otevírání pramenů při zahájení lázeňské sezóny, hudební festival Janáček a Luhačovice, vystoupení herců z Lázeňského divadla, koncerty, kino a další možnosti. Lázně Luhačovice se stávají často navštěvovanými a oblíbenými lázněmi mezi pacienty a návštěvníky po celé Evropě.
Kategorie: lázně luhačovice

Česká republika Brno Pražákova 52 - Senica - Info-Kosice.sk

Česká republika Brno Pražákova 52 - Senica - Info-Kosice.sk

Stavební bazar - Obchody, prodejci - ČR - Info-Plzen.cz Stavební bazar – Nábytek, Lázně Toušeň. Provoz bazaru se stavebním materiálem a použitým nábytkem. Nabízíme k vykoupení i k prodeji vše, co již...
Kategorie: stavební bazar pražákova

lekarna-online.com - RENUTO Lipoxal extreme tbl.120+40

lekarna-online.com - RENUTO Lipoxal extreme tbl.120+40

Popis: Přípravky řady Lipoxal se staly za poslední tři roky nejúspěšnějšími produkty určenými pro spalování tuků na trhu (výsledky potvrdila nezávislá mezinárodní společnost IMS, která monitoruje údaje o prodejích v lékárnách). Jejich spolehlivé účinky měly možnost vyzkoušet desetitisíce žen. Lipoxal je navíc neustále vylepšován na základě nových moderních poznatků z oborů výživy, dietologie a nových technologií. Lipoxal Extreme je obohacen o složku zvanou Sclareolid, což je stimulátor lipolýzy - procesu získávání energie z uloženého podkožního tuku. Jednou z nejdůležitějších látek, která lipolýzu startuje, je cyklický adenosin monofosfát (cAMP). Tato látka aktivuje hormon senzitivní lipázu (HSL) – enzym štěpící tuky na jednoduché látky vhodné ke spálení. Sclareolid obsažený v produktu Lipoxal Extreme má schopnost zvyšovat nitrobuněčnou hladinu cAMP. Tím přímo podporuje proces odbourávání podkožního tuku, a to i v místech jeho největšího ukládání. Pracuje v souladu s metabolismem tukových buněk. Kdy Lipoxal Extreme pomáhá: intenzivně a rychle odbourává podkožní tuk, omezuje vstřebávání tuků z potravy, blokuje vznik nových tukových buněk, omezuje chuť na sladké, snižuje chuť k jídlu - podporuje pocit nasycení, podporuje proces správného trávení, posiluje a harmonizuje organizmus.
Kategorie: lipoxal extrem

Kategorie: