prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9789
Čeká na schválení: 223
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » snadno » práce brno

Nejnovější v kategorii snadno:


Bioshock (CZ) - WarCenter.cz

Bioshock (CZ) - WarCenter.cz

Re: Bioshock CZ DVD ISO První způsob jak rozchodit Bioshock (odzkoušeno) 1) mountnout image do Daemona, instalovat, v okamžiku, kdy se objeví hláška o kontrole, zda je DVD orig. či není, musíš celou složku Bioshock překopírovat někam jinam, třeba na plochu. 2) pak klikneš v okně o kontrole pravosti DVD na CANCEL, instalace ti smaže celou složku Bioshock (proto nutnost kopírování), zmáčknout FINISH. 3) Celou složku si nakopíruj zpět nebo prostě kamkoli, kde ji chceš mít. V image od Embaky je soubor Bioshock Crack.rar, ve kterém se nachází soubory: Bioshock.exe, paul.dll a bsc.reg. Soubor Bioshock.exe nakopíruj do adresáře Bioshock\Builds\Release, knihovnu paul.dll nakopíruj do téhož adresáře Bioshock\Builds\Release (přepsat tu původní) a nakonec kliknout na soubor bsc.reg, čímž se přidá info o Bioshocku do registrů. Přiložená čeština v tomhle případě nepůjde, ta totiž vyžaduje hru nainstalovanou, ne zkopírovanou. Druhý způsob (odzkoušeno) 1) připravit 2 virtuální mechaniky v Daemon Tools 2) do první s nižším písmenem dát MiniImage, do druhé ( s tím vyšším písmenem) dát ISO soubor. 3) Nainstalovat, během instalace by si hra sama měla stáhnout potřebné soubory z internetu. 4) Pak aplikovat patch 1.1 - nejlépe zkopírovat do adresáře, kde se nachází soubor Bioshock.exe.
Kategorie: čeština do bioshockSeznam zdrojů na téma práce brno:


Fotex - Vazba diplomových prací, Brno
Nabídka práce Brno - personální poradce Aprofes s.r.o.
PRÁCE BRNO - nabídka více jak 7000 míst - Úřad práce Brno a volná místa na jednom místě
Úřad práce
Fond dalšího vzdělávání - Aktuálně
Brno - nabídky práce | careerjet.cz
Úřad práce Brno - volná pracovní místa
Úřad práce Brno - nabídky zaměstnání
Úklidové práce Brno-město - hodnocené úklidové firmy v Brně-městě - sluzby.cz
PRÁCE - BRNO - zaměstnání, nabídka práce
Úřad práce Brno - venkov - (práce, brigády, zaměstnání)
Nabídka práce Brno
Nabídka práce Brno - DataPro.cz
Úřad práce Brno-město - volná místa
Brno - práce v Brně, nabídka
Úřad práce Brno-město | PRÁCE BRNO.com
Výškové práce Sokol, Výškové práce Brno, Praha, Ostrava
Nabídka práce v Brno a okolí, vzdálenost nabídek práce půl kilometru
Nabídka práce Brno
Leoš Schindler - stavební práce, stavebně řemeslné práce Brno, zednické práce Brno ::

Němčina pro nejmenší

Němčina pro nejmenší

Němčina pro nejmenší Studium a výuka němčiny – Němčina pro nejmenší Kurzy němčiny pro nejmenší a pro děti a mládež, výukové pomůcky zaměřené na výuku jazyků u dětí, články a informace o výuce dětí, jazykové školy zaměřené na výuku dětí. Jazyky. Studium. Práce Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách. Jazyk portálu: čeština 10 / 10 Kliknuto celkem: 159103× / v této sekci 72× (od 23. 1. 2007) Zlevněné kurzy němčiny - Slevy Kurzů. cz Poslední volná místa v jazykových kurzech němčiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech od 15%-60%. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů. cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitnes, životní styl, psychologie … Jazyk portálu: čeština 10 / 10 Kliknuto celkem: 112× / v této sekci 2× (od 21.
Kategorie: angličtina pro nejmenší online

Vyrobte si domácí sýr - diskuze - vareni-a-recepty - vyrobte-si-domaci-syr - www.iReceptar.cz

Vyrobte si domácí sýr - diskuze - vareni-a-recepty - vyrobte-si-domaci-syr - www.iReceptar.cz

Vaření a recepty Vyrobte si domácí sýr Sýry se kdysi běžně připravovaly doma, dnes přibývá lidí, kteří si čas od času obohatí jídelníček vlastnoručním výrobkem. Zkusíte to také? Pro začátek si připravte jednoduchý čerstvý sýr, poté si troufněte na složitější. Nabízíme návody pro sýraře začátečníky i pokročilé. Zobrazit celý článek » Diskuze Vložit dotaz reagovat [, 17. 9. 2011, 00:07] polopravdy Tak, mi to nedalo, myslete si co chcete... výše popsané údaje jsou pravě ty polopravdy kolujíci po internetu, dle kterých se sýry opravdu děkat nedají... údaj jako 1-2 lžičky syřidla jsou naprosto nesmyslné a budí to dojem, že výroba sýrů je bábovka z domácího receptáře a proto sem dám odkaz a to neskrytě na stránky, kde se rad a pomoci dosáhnete, ale upozorňuji Vás, že cesta k dobrému sýru není jednoduchá a bez nánahy, leč mnozí ji zdolali a jsou úspěšní... ať už doma nebo v profesi, ale třeba to někdo smaže - www. dobrysyr.cz Držím palce Katka M.
Kategorie: domácí sýr

Logitech Wireless Keyboard K340 EN | Alza.cz

Logitech Wireless Keyboard K340 EN | Alza.cz

Logitech Wireless Keyboard K340 EN Kompaktní, velmi tichá klávesnice Logitech K340 je navržena tak, aby Vám zabírala na Vašem pracovním stole co nejmenší místo při zachování standardní velikosti kláves. Nízkoprofilový design klávesnice pomůže umístit Vaše ruce a zápěstí v přirozenější poloze, pro přispění k Vašemu většímu pohodlí. Psaní na tichých klávesách s rychlou odezvou, bez téměř jakéhokoli zvuku je skutečným zážitkem. Logitech K340 obsahuje bezdrátové rozhraní Logitech® Advanced o frekvenci 2.4 GHz, které poskytuje spolehlivost kabelu a zároveň výhody a volnost bezdrátového připojení. Rychlý přenos dat, prakticky žádné zpoždění nebo výpadky a použití 128-bitového AES kódování na zabezpečení. Klávesnice K340 se snadno přenáší a skladuje. Parametry a specifikace: Layout klávesnice: UK Layout Rozhraní: bezdrátové rozhraní Logitech® Advanced o frekvenci 2.4 GHz Podporované 0S: Windows® XP, Windows Vista®, or Windows® 7 Podsvícení klávesnice: Ne Barva klávesnice: Černá Poznámka: Pokud není uvedeno jinak, tak jsou klávesnice vybaveny CZ popisky. Nově na Alza.cz Najděte si toner či cartridge v jednoduchém průvodci Ledničky - kombinované, americké... Stačí si vybrat. Pračky předem i vrchem plněné.
Kategorie: tichá klávesnice

kalendáře, fotografie pro kalendáře, výroba kalendářů, fotografické výstavy, cestovatelské fotografie, fotografické výstavy na klíč, fotoknihy, tvorba fotoknih, fotoknihy na zakázku, pronájem výstav, licence fotografií, prodej fotografií, cestovatelské př | PhotoExpo

kalendáře, fotografie pro kalendáře, výroba kalendářů, fotografické výstavy, cestovatelské fotografie, fotografické výstavy na klíč, fotoknihy, tvorba fotoknih, fotoknihy na zakázku, pronájem výstav, licence fotografií, prodej fotografií, cestovatelské př | PhotoExpo

NABÍDKA SLUŽEB V této sekci vám nabízím služby, které pro vás mohu zajistit a produkty, které pro vás mohu vytvořit na zakázku. ZDARMA! 16) Fotografování cestovatelských fotografií na zakázku 17) Digitalizace filmových materiálů 18) Zajištění reklamy a další prezentace v rámci mých autorských aktivit 1) PRODEJ PRÁV NA UŽITÍ FOTOGRAFIÍ Hledáte vhodné fotografie pro vaše propagační materiály, webové stránky, katalogy, kalendáře, knižní publikace, časopisy…? Přemýšlíte nad reklamním motivem kampaně vaší či vašeho klienta? Vybíráte vhodné fotografie pro reklamní dárky – hrníčky, tašky, sady pohlednic, trička…? Potřebujete prostě nalézt vhodnou fotografii? Z mých cestovatelských snímků zachycujících přírodu, krajinu, města, architekturu, zvířata, portréty lidí a jejich života, historické a kulturní památky, detaily a struktury, si určitě vyberete. Nabízím Vám možnost zakoupení práv na užití mých fotografií. Stačí si jen vybrat. A pokud nemůžete vhodnou fotografii na mých webových stránkách nalézt či prostě nemáte čas na jejich podrobné prohledávání, neváhejte mi napsat či zavolat svůj požadavek. V tisících mých snímků se určitě ten správný najde.
Kategorie: výroba kalendáře

Kategorie: