prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11982
Čeká na schválení: 251
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » snadno » bígl poradna

Nejnovější v kategorii snadno:


PDF to Word 3.0 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

PDF to Word 3.0 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Nenechte si ujít novou verzi Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze. Hlídat PDF to Word Další programy z kategorie PDF Zdarma Adobe Reader (Acrobat Reader) Oblíbený prohlížeč formátu PDF (Portable Document Format), přímo od tvůrce formátu PDF společnosti Adobe. Zdarma PDFCreator Stále robustnější nástroj ke snadnému vytváření kvalitních dokumentů PDF. Zdarma Foxit Reader Rychlý prohlížeč PDF dokumentů. Zdarma PDF-XChange Viewer Rychlý prohlížeč PDF s možností úprav, podepisování a OCR. Zdarma AFPL Ghostscript Interpret jazyka PostScript (PS) a Portable Document Format (PDF). Diskuse o PDF to Word Mě teda nefunguje 13. 12. 2011 Mě to z.pdf v češtině udělalo místo všech písmen nějaké nesmyslné znaky... :-( Re: funguje i cestina 25. 10. 2011 Co funguje?
Kategorie: stahuj zdarma wordSeznam zdrojů na téma bígl poradna:


PES BÍGL - Psí poradna - Psí poradna
bígl poradna - auta.ipax.us
VETCENTRUM : Veterinární poradna
PES BÍGL - Psí poradna - Psí poradna
Svět pejsků - psí plemena, psí rasy, rasy psů, kokršpaněl, labrador, jezevčík, SvetPejsku.cz
© Rudolf Desenský - psí poradna • Zobrazit téma - Bígl v bytě - jak se spolu naučit žít?
Pes, bígl : Město Mladá Boleslav
PES BÍGL - Psí poradna - Psí poradna
Blog: Bígl Max (Můj psí život z pohledu páníčků)...
Bígl poradna - rady pro chovatele
www.telefonlarhrv.info: bígl poradna
Bígl je zábavný - Rabbit Run, chovatelská stanice
Poradna: Bígl
Poradna Collecta Pes Bígl - Heureka.cz
BНGL.CZ - PORADNA - dotazy 1-50...
Poradna: Bígl-Harier
Poradna - odpovědi WDK
Bígl - Beagle - hafici.cz
Veterinárna klinika Vrakuňa - veterinár, zverolekár, veterinárny lekár
Beagle (bígl) - Diskuze Omlazení.cz

Průjem | Baby on line

Průjem | Baby on line

1. Průjem: projevy, příznaky a nebezpečí z něj plynoucí Průjem je jednou z poruch normálního trávení, kdy dochází k častému vyprazdňování řídkých až vodnatých stolic, které v průběhu života postihne téměř každé dítě. Závažný průběh může mít tato porucha u kojenců, kteří jsou více než starší děti ohroženi ztrátou tekutin. Příčinou akutního průjmové onemocnění v našich podmínkách jsou viry (zvláště časté jsou průjmy způsobené rotaviry) a bakterie (např. Salmonella nebo Campylobacter), méně často paraziti. Vzhledem ke složení mateřského mléka trpí průjmy méně často kojené děti než děti uměle vyživované. Onemocnění je často doprovázeno zvracením, někdy velice úporným, které prohlubuje ztrátu tekutin. Z tohoto hlediska jsou opět nejvíce ohroženou skupinou právě kojenci, proto by každý kojenec, u něhož se objeví vodnaté stolice v počtu tři a více, měl být vyšetřen dětským lékařem, který zhodnotí stav dítěte a rozhodne o léčebném postupu. 2. Příznaky ztráty tekutin Ztráta tekutin se projevuje suchými rty a suchou ústní sliznicí, u kojence je propadlá fontanela (vazivová blána spojující nesrostlé lebeční kosti, je pod kůží na hlavičce hmatná jako otvor mezi nesrostlými lebečními kostmi, postupně jejich srůstem zaniká), kůže je povadlá, dítě je zpočátku neklidné a plačtivé, postupně apatické, může se objevit porucha vědomí různého stupně, oči jsou zapadlé, dítě močí velmi málo - moč je tmavá, z úst je cítit aceton. 3. Léčba průjmu Léčení spočívá ve včasné náhradě ztracených tekutin a solí (rehydratace) a včasném podání tolerovaných potravin (realimentace) s cílem zabránit dalšímu poškození střevní sliznice a rozvoji chronického průjmu.
Kategorie: lék proti průjmu

Videoklipy zdarma

Videoklipy zdarma

Videoklipy zdarma Pokud se zajímáš o hudbu, rád jí posloucháš, a ještě raději se rovnou díváš na videoklipy, tak sleduj náš hudební magazín kde ti nabízíme velké množství videoklipů zdarma. Videoklipy můžeš sleodvat díky serveru YouTube.com. Sleduj spoustu skvělých videoklipů zdarma a poslouchej hudbu, která tě zajímá. Videoklipy jsou zde díky serveru YouTube.com, který ti přináší videoklipy zdarma tvých oblíbených skupin. Databáze videoklipů se stále rozšiřuje a tak můžeš každý den najít nové videoklipy, které tě zajímají. Databáze videoklipů je určena pro všechny a tak tu najdeš nejrůznější hudební žánry, od rocku až po elektronickou hudbu. Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta: a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0-9 Náhodně vybrané videoklipy zdarma: Videoklip Arakain - Ztráty a nálezy Videoklip Eminem - When I'm Gone Videoklip Guano Apes - Quietly Videoklip Rybičky 48 - Zamilovaný nešťastná Videoklip Bon Jovi - Have A Nice Day Videoklip Edguy - All the Clowns Videoklip Offspring - Want You Bad Videoklip Edguy - Superheroes Videoklip Disturbed - Stricken Videoklip Linkin Park - Crawling PŘEHLED AKCÍ a PÁRTY Středa. Více o KONCERTY a FESTIVALY Středa. Více o Pokračujte dále na Vyzkoušejte náš hip hop shop za skvělé ceny. HardStyles.cz Nejlépe hodnocené VIDEOKLIPY Avril Lavigne - Nobody\'s Home Hlasů:30 Bruno Benetton Free Band - For sure Hlasů:17 - Tacho Hlasů:13 Nejlépe hodnocené KLUBY Hu-Hu Rock Bar - Ústecký kraj Hlasů:180 Batalion music pub - Praha Hlasů:118 Rokáč Karlov - Plzeňský kraj Hlasů:288 Náhodný VIDEOKLIP ZDARMA Nejlepší HUDEBNÍ NOVINKY Evropské turné AMORPHIS zasáhne také ČR Hlasů:13 FULL OF HATE Tour 2012 zavítá do PRAHY!
Kategorie: hudební videoklipy zdarma

Vše jen o čivavách - stříhání drápků

Vše jen o čivavách - stříhání drápků

Jak stříhat drápky Kontrola drápků a jejich event. zastřižení patří mezi běžnou péči o pejsky a jejich tlapky. Psí drápky můžeme přirovnat k lidským nehtům, které jsou vyživovány a tím i dorůstají. Pokud pejsek chodí nejen po měkkém terénu (trávě), ale i po hrubším terénu, jako jsou chodníky, silnice, dlažby, je velká pravděpodobnost, že si pejsek drápky o terén obrousí. Pokud jsou však pejskové převážně doma, nebo běhají po trávě, nemají se drápky jak obrousit a pak je na vás, abyste s tímto problémem vašim čtyřnohým miláčkům pomohli. Může se vám zdát, pokud máte staršího pejska, že se mu zadní drápky obrušují o něco rychleji než drápky přední. Zadní drápky totiž tvoří základ pohybu vpřed a je na ně vyvíjen větší tlak než na nohy přední, které jsou určeny k řízení pohybu, k hrabání a uchopování kořisti. Při chůzi se sice opotřebovávají i přední drápky ale né tolik, jako ty zadní. Ať už je váš pejsek aktivní jakkoliv a právě řešíte otázku, jak drápky ostříhat, tady snad najdete odpověď na všechny vaše otázky. Pejsek a stříhání drápků První zastřižení drápků provádí chovatel již v prvním měsíci života štěňátka, tedy ve 4 – 5 týdnu.
Kategorie: postup strihani

autovrakoviště ostrava - Google Maps

autovrakoviště ostrava - Google Maps

() ‎ · milata.cz Ads 25 Hotels in Ostrava Lowest price guaranteed! Book your Hotel in Ostrava online www. booking.com/ Ostrava -Hotels Autovrakoviště Likvidace autovraků, zpracování kovového odpadu, výkup papíru. www. opametal.cz/ autovrakoviste See your ad here » 142 results
Kategorie: autovrakoviště ostrava

Atletický trénink | Všeobecná příprava | Rozvoj všeobecné síly

Atletický trénink | Všeobecná příprava | Rozvoj všeobecné síly

Pro rozvoj všeobecných silových schopností běžců se používají následující skupiny tréninkových prostředků: cvičení s plnými míči, cvičení bez zátěže (vahou vlastního těla), cvičení na posilovacích strojích, cvičení s činkou, cvičení na nářadí (žebřiny, švédské bedny, atletické překážky, šplhadla...) , kruhový trénink - vlastní vahou či kombinací všech výše uvedených metod… Prostředky rozvoje silových schopností V atletické trenérské praxi se setkáváme s těmito základními typy rozvoje síly. Jedná se o obecné posilování, posilování dolních končetin (PDK) a kruhový trénink (KT). A) Obecné posilování Obecným posilováním se myslí posilování celého těla bez činek i s nimi. Jedná se především o: tricepsový zdvih na madlech (triceps), bench press (prsní svaly), pull-over – komplexní cvik (hlavně prsní svaly), vytahování činky nadhmatem k nosu (ramena), bicepsový zdvih s činkou (biceps), zdvih trupu na švédské bedně – hyperextenze (zádové svaly), shyby s širokým úchopem na hrazdě (zádové svaly), mrtvý tah – zádové svaly (pouze pro vyspělé sportovce)výrazy od ramen – komplexní cvik (hlavně ramena). Existuje nespočetně mnoho dalších posilovacích cviků v této kategorii a jsou dobře známé. Samostatnou podskupinou obecného posilování tvoří posilování břišních svalů, které je velmi důležité a zařaďuje se do tréninku pravidelně i když se do posilovny nejde. Jedná se především o „sklapovačky“, lehy sedy se zátěží i bez, tzv. „metronomy“, přednosy apod. B) Posilování dolních končetin Posilování dolních končetin u běžců tvoří samostatnou skupinu cviků.
Kategorie: cvičení s činkou

Kategorie: