prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8455
Čeká na schválení: 32
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » snadno » počítání mzdy

Nejnovější v kategorii snadno:


DOBRÁ PRÁCE ve zdravotnictví prostřednictvím kvality, nastavení podmínek a regulace. | "Sociální lékařství a etika - věřte, že i vás se dotýká"

DOBRÁ PRÁCE ve zdravotnictví prostřednictvím kvality, nastavení podmínek a regulace. | "Sociální lékařství a etika - věřte, že i vás se dotýká"

Aktuality Projekt KOMUNIKACE S OSOBAMI SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI >>NEW >>NEW<< Odkazy UP Univerzita Palackého Fakultní nemocnice Olomouc DOBRÁ PRÁCE ve zdravotnictví prostřednictvím kvality, nastavení podmínek a regulace. I. Žadatel a partneři Návrh projektu společně projednali a vypracovali níže uvedení partneři v rámci své spolupráce v kooperační síti pro zdravotnictví. Tomuto účelu sloužila také diskuse zaměřená na projednání předešlého projektu TRANSFORMACE ve zdravotnictví a dohoda partnerů, že budou pokračovat v další spolupráci založené na principu partnerství rovnoprávných partnerů. Žadatel: Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR, Praha/ČR, zastoupený předsedou RNDr. Jiřím Schlangerem 1. partner: Sjednocený OS služeb ver.di, Zemský obvod Sasko, Sasko-Anhaltsko, Durynsko, Drážďany/DE, zastoupený koordinátorem projektů EU Wolfgangem Anschützem 2. partner: Sjednocený OS služeb ver.di, Obvod Východní Sasko, Budyšín/DE, zastoupený jednatelkou Heiderose Försterovou 3. partner: Nezávislý samosprávný odborový svaz „Solidarita“ (NSZZ „Solidarność“), Region Dolní Slezsko, Sekce ochrany zdraví, Vratislav/PL, zastoupený Ewou Jakimowiczovou 4. partner: Nezávislý samosprávný odborový svaz „Solidarita“ (NSZZ „Solidarność“), Region Jelení Hora, Jelení Hora/PL, zastoupený předsedou Franciszkem Kopećem 5. partner: Členský odborový svaz ÖGB vida, Vídeň /AT, zastoupený předsedou sekce sociálních a osobních služeb a zdravotnických povolání Willibaldem Steinkellnerem 6.
Kategorie: dobrá práceSeznam zdrojů na téma počítání mzdy:


Rozumí tu někdo počítání mzdy? - Auto HI-FI club CZ
Vedení mzdové agendy - Informační systémy ABRA
Mateřská dovolená - PPM | Baby on line
Důchody se začnou počítat jinak! Zvýhodní superbohaté | Žijeme naplno
Všemi osmi: Tabulka pro výpočet mzdy v roce 2008
Výpočet čisté mzdy v roce 2012 - Finance.cz
Exekuce na plat 2011
Možnosti kontroly zaměstnanců v době trvání dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény - BusinessInfo.cz
JULA si v Polsku nechá počítat mzdy od Elanoru
Ekonomika a výpočet mzdy - Seminarky.cz
Kvůli sčítání alimentů na více dětí mohou dát otcové až půlku mzdy – Novinky.cz
Výpočet čisté mzdy a zálohy na daň - Finance.cz
MPSV.CZ : Náhrada mzdy nebo platu v prvním období dočasné pracovní neschopnosti nebo karantény od 1. ledna 2011
Můj-plat.cz Výpočet čisté mzdy v roce 2010
Zvýšení mzdy během RD - jak vysoká bude další mateřská? - Diskuse - eMimino.cz
Výpočet čisté mzdy 2011 - Kalkulačka - Peníze.cz
Výpočet čisté mzdy v roce 2012, čistá mzda - Výpočet.cz
Dovolená na zotavenou - VÝPLATA.cz
Prezident podepsal daňovou reformu, která ruší superhrubou mzdu - FinančníNoviny.cz
uvod

Kadeřnictví Monika | FirmyvBrně.cz

Kadeřnictví Monika | FirmyvBrně.cz

Kontaktní informace zvětšit mapu Kadeřnictví Monika Vohnoutova 17, 625 00 Brno Telefon +420547240030 FirmyvBrně. cz | Kontakt | Inzerce Copyright (c) 2009 Hledat.cz. Všechna práva vyhrazena. Webdesign – Adaptic, s. r. o.
Kategorie: kadeřnictví monika brno

Luhačovice lázně

Luhačovice lázně

Na této stránce naleznete odkazy na hledaný výraz Luhačovice lázně Lázně Luhačovice - lázeňská léčba, wellness, pobyty lázeňská léčba, wellness, pobyty. Atraktivní pobyty po celý rok. Největší moravské lázně - léčba, wellness, relaxace, dovolená. Komplexní, příspěvková lázeňská péče. Lázně, Luhačovice, wellness, léčba... www. lazneluhacovice.cz/ Lázně Luhačovice - Lázeňské hotely a penziony Lázeňské hotely a penziony. Atraktivní pobyty po celý rok. Největší moravské lázně - léčba, wellness, relaxace, dovolená. Komplexní, příspěvková lázeňská péče. Lázně, Luhačovice, wellness, léčba, léče...
Kategorie: penzion forst luhačovice

Multifunkční zařízení HP PSC 1510 - Czech Computer | czc.cz

Multifunkční zařízení HP PSC 1510 - Czech Computer | czc.cz

Zpět na obchod Novinky Odkazy na testy a recenze Recenze Uživatelské recenze Multifunkční zařízení HP PSC 1510 (Květoslav Šeda 21.6. 2006, recenze) tiskárna, skener, kopírka
Kategorie: testy multifunkčních tiskáren

My-Mobile WEB - Vše o těchto stránkách

My-Mobile WEB - Vše o těchto stránkách

ShoutBoard ShoutBoard od BlueBoard.cz RSS Globální RSS Tato rubrika/téma Vše o těchto stránkách Tyto stránky vznikli původně pro galerie a soutěže pro fórum my-mobile (kvůli html), ale nyní zde najdete i chat, diskuzi (napravo v shoutboardu) a nebo třeba i plánované, i neplánované výpadky i upozornění, jelikož tento web není spojen se serverem my-mobile a tudíž tu můžete pokecat, či dovědět se nové věci i při výpadku Google Pagerank   [ ? ] JyxoRank   © Hepaa & Cheas 2009
Kategorie: my mobile

Kadeřnictví - katalog firem AVÍZO.cz

Kadeřnictví - katalog firem AVÍZO.cz

Hlavní město Praha | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Středočeský kraj | Ústecký kraj LENA STYLE - Mgr. Alena Štolbová PARUKY, PŘÍČESY, KOSMETIKA K PARUKÁM, ŠÁTKY A TURBANY Prodejem paruk a příčesů se zabýváme od roku 1992. Vybudovali jsme síť obchodů po celé ČR. Mám... Sadov 119, 362 61, Sadov www. lenastyle.cz Kristýna Marvanová-Profesionální kadeřnice Hledáte kvalitní kadeřnici a služby za přijatelné ceny? Volejte: 731 47 20 20 Pofesionální kadeřnici Kristýnu Marvanovou --Chcete radikální změnu n... v Kadeřnictví Jana Svobodová-na Poliklinice 2 (levé křídlo)Bratří Štefanů 895, 50003, Hradec Králové Studio STREET Studio STREET nabízí komplex služeb jako je : kadeřnictví (dámské, pánské a dětské). Pracujeme s produkty značky,,WELLA Professionals,,. Dále pak, ma... Poděbradova 1069/35, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz KADEŘNICTVÍ SALON STORY- RENATA VICHERKOVÁ Kadeřnické služby s cílem splnit Vaše přání a představy.
Kategorie: kadeřnický salon ostrava

Kategorie: