prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4477
Čeká na schválení: 222
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » red » teplota v těhotenství

Nejnovější v kategorii red:


• - Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací

• - Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací

Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací Aplikace pro 9. x telefony Odeslat odpověď Příspěvků: 217 • Stránka 1 z 8 • 1, 2, 3, 4, 5... 8 Certifikace aplikací, instalace nepodepsaných aplikací od prokop v úte dub 08, 2008 10:58 am !!! POZOR !!! Vzhledem k politice Nokie & Symbian Signed je v současné době vydávání OPDA certifikátů zastaveno! Znamená to, že nikde není možné získat certifikát s dostatečnými právy na to, aby bylo možné telefon plně zfunkčnit, nebo do něj nainstalovat aplikace vyžadující přístup do systému! (jediná možnost hacku nových telefonů je tedy momentálně pouze metodou PNHT flash hack nebo modernější Hack pomocí Norton Security ) Pokud se situace v tomto směru změní, bude to zde oznámeno. Obsah: 1 ) Info 2 ) Postupy 3 ) Využití 4 ) Získání certifikátu přes allnokia.ru 5 ) Získání certifikátu přes OPDA 6 ) Certifikace jednotlivé aplikace na Open Signed Online 7 ) Certifikace aplikací přímo v telefonu 8 ) Certifikace aplikací v PC 1) Info Certifikace aplikací je postup, díky kterému lze do telefonu nainstalovat i nepodepsané, tzv. unsigned aplikace, které při pokusu o instalaci vyhodí hlášku "Chyba certifikátu, kontaktujte dodavatele aplikace". Které to jsou, lze zjistit přímo z názvu tématu o příslušné aplikaci.
Kategorie: aplikace na nokia n95Seznam zdrojů na téma teplota v těhotenství:


Měli jste zvýšenou teplotu na počátku těhotenství?
Teplota v těhotenství - Diskuze
Bazální teplota před otěhotněním a v těhotenství | Maminkám.cz
Příznaky těhotenství | Maminkám.cz
Teplota v těhotenství
12 tipů jak zvládnout nemoc v těhotenství | Maminka.cz
Teplota při těhotenství - hrozí něco? | Poradte.cz
Zvýšená teplota v těhotenství????? | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Měření bazální teploty
DětiFórum.cz • Zobrazit téma - teplota v těhotenství
Bazální teplota v těhotenství (Poradna Gynekologie-porodnictví Rodina.cz)
Bazální teplota v těhotenství | Doktorka.cz
Teplota v těhotenství
Bolest a teplota v těhotenství | eshop lékárna PHARMAWELL, a.s.
Vademecum zdraví » Chřipka & nachlazení v těhotenství
Doktoronline - Dotazy lékaři
Tělesná teplota v těhotenství | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
BazГЎlnГ­ teplota v tД›hotenstvГ­ - Poradna pro Еѕeny a dГ­vky - WomenZone.cz
Re: Bazální teplota v těhotenství (Poradna Gynekologie-porodnictví Rodina.cz)
Bazální teplota a těhotenství - Diskuse - eMimino.cz

AKVARIJNí RYBY - AKVARIJNÍ RYBY

AKVARIJNí RYBY - AKVARIJNÍ RYBY

ODKAZY Super extra on-line hra Statistika Podpořte stránky Podpořte rozvoj těchto stránek zasláním SMS (v síti O2, T-Mobile a Vodafone) ve tvaru pm me dthntj Na jedno z čísel: 903 33 99 (99Kč) 903 33 79 (79Kč) 903 33 50 (50Kč) 903 33 30 (30Kč) 903 33 20 (20Kč) 903 33 10 (10Kč) Cena je uvedena včetně DPH. Technicky zajišťuje Airtoy a. s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo na lince 602777555, 9-17 hodin, po-pá, www. platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: sms@wgz.cz. AKVARIJNÍ RYBY AKVARIJNÍ RYBY Zajímavý a fascinující koníček jakým je akvaristika,není v žádném případě nenáročný, protože každý druh ryb má svoje specifické nároky. Bez základních znalostí se zde neobejdem. Ekosystém akvária se nemůže udržet v rovnováze bez vaší pomoci. Ryby potřebují potravu i kyslík,vylučují exkrementy a kysličník uhličitý. Zde musí člověk zasahovat a regulovat zásobování potravou a kyslíkem stejně jako odbourávání odpadních látek.
Kategorie: akvarijní ryby

Ikea míří do Hradce Králové. V Ostravě se spojí s Kika - Aktuálně.cz

Ikea míří do Hradce Králové. V Ostravě se spojí s Kika - Aktuálně.cz

Praha - Dva nové obchodní domy s nábytkem a bytovými doplňky chce v Česku do tří až pěti let otevřít švédská společnost Ikea. První vznikne na pražském Zličíně, jen pár stovek metrů od její nejstarší tuzemské prodejny. Druhý pak firma plánuje otevřít v blízkosti dvou východočeských krajských měst. " Hledáme optimální lokalitu, která bude vyhovovat pro Hradec Králové i Pardubice," říká generální ředitel společnosti Inter Ikea Centre pro ČR a Slovensko Pavel Hradec. Zatímco lokalita ve východních Čechách ještě není vybrána, na pražském Zličíně už je vše připraveno. Stavba má začít příští rok, zákazníkům se otevře pravděpodobně na jaře 2011. " Nový obchodní dům IkeaWest na Zličíně bude největší v Evropě," podotýká Andrew North, ředitel Ikea pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Prodejní plocha nového zličínského obchodu zabere zhruba 35 tisíc metrů čtverečních. Investice za 2,5 miliardy korun vznikne na dosud nezastavěné ploše v těsné blízkosti dálniční křižovatky - jen pár stovek metrů od dosavadní prodejny, kterou pak firma zkusí pronajmout jiným obchodníkům. V Ostravě pustí konkurenci hned naproti Společnost Inter Ikea Centre Česká republika, která v Česku provozuje nákupní centra Avion Shopping Park včetně obchodů Ikea, chce investovat také v Ostravě.
Kategorie: asko nábytek liberec

Socket 478 - Computer.cz

Socket 478 - Computer.cz

Meteostanice Mini notebooky Mobilní telefony MP3 Nářadí a přístroje Notebooky Nože Oblečení Paměti Papírnictví PC sestavy Pevné disky Pokladní systémy Potěšení smyslů Procesory Projektory Reproduktory a sluchátka Řadiče Síťové prvky Skenery Skříně a zdroje Sluchátka Software Sport Spotřební materiál Tablety Hračky Promo Telefony a faxy Televize Televizní karty Tiskárny Tuning PC Vysílačky Webkamery Zabezpečení Základní desky Záložní zdroje Zboží dle barev Auta, Modely Zvukové karty Dřevěné Figurky a zvířátka Filmové postavičky Hračky na ven Hrajeme si na... Kreativní a naučné Malí řidiči Panenky Počítačové hry Pro nejmenší RC modely Robotické hračky Společenské hry Stavebnice Vychytávky Puzzle Archiv Doplňky počítače Doplňky komponenty Doplňky elektronika
Kategorie: socket 478

Cihla - Wikipedie

Cihla - Wikipedie

Druhy cihel Wikimedia Commons nabízí obrázky, zvuky či videa k tématu Cihla Lícovka Lícovka je lícová cihla s průměrnými technickými vlastnostmi. Její využití je především estetické u staveb „ostrovního“ typu. Je asi o 1/4 menší než klasická cihla plná pálená. WF - Waalformat - mezinárodně standardizovaná jednotka pro lícové cihly; 1 WF = cihla o rozměrech 210 x 100 x 50 mm. Lícové cihly se využívají ve stavebnictví zejména v zemích západní a severní Evropy a v USA (např. v Nizozemsku, v Belgii, ve Velké Británii aj.) , v menší míře také v zemích střední a východní Evropy. Věncovka Věncovka je moderní cihla nahrazující bednění klasickými prkny při zakončení zdi tzv. věncem. Na okraj zdi se zezhora postaví z těchto tenkých cihel pás, zabraňující vytékání betonu. Dutá cihla Duté cihly se používají na stavbu příček a jiných konstrukci (současný název je příčkovka), kde je požadována lehkost.
Kategorie: rozměry cihly

Kategorie: