prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3571
Čeká na schválení: 251
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » red » česko slovenský slovník

Nejnovější v kategorii red:


Martin Prudký - Bible v dějinách kultury

Martin Prudký - Bible v dějinách kultury

Bible v dějinách kultury Martin Prudký přednáška pro kurz »Úvod do kulturní historie« (PedF UK), 13.11. 2003 1. orientační povědomí a základní znalosti o Bibli literární, historická veličina a její kontext; statut "Písma svatého" 1.1. Starý zákon (včetně deuterokanonických a pseudepigrafhích knih) 1.2. Nový zákon (a pseudepigrafní literatura raného křesťanství) 2. Bible v dějinách evropské kultury působení literární kultury v židovské a křesťanské tradici 3. ... něco o svérázu biblické tradice 3.1. Tenach: logika "liturgického" a "historického" přístupu při čtení textu 3.2. "protipohanské" svědectví Písma a postmoderní náboženský trh 3.3. normativita a adaptabilita jako základní rysy tradice 4. závěr - starověké pilíře evropských kulturních dějin (metaforicky: Jeruzalém - Athény — Řím) doporučená literatura Doporučená literatura (Pozor na zastaralé tituly a na nekriticky "populární", neřku-li brakovou produkci...!)
Kategorie: bible starý a nový zákonSeznam zdrojů na téma česko slovenský slovník:


Česko-slovenský a slovensko-český on-line slovník | Blog počítačového nadšence - píše Jiří Macich ml.
Česko slovenský slovník PCD
Naše řeč – Slovenský slovník z literatúry aj nářečí
Slovníky - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Proofreading.cz » Česko-slovenský slovník on-line
Slovensko-český a česko-slovenský slovník na cesty - Magdaléna Feifičová, Vladimír Němec | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Slovensko-český,česko-slovenský slovník na cesty 3.vyd. » Aleš Čeněk - e-shop s odbornou literaturou
Slovensko – ДЌeskГЅ a ДЌesko – slovenskГЅ slovnГ­k (e-Slovensko)
Česko-slovenský slovník
Česko-slovenský a slovensko-český online slovník | Dovolená Slovensko
Výuka slovenštiny: Kurz slovenštiny, Slovensko-český slovník, Slovenština audio
Veľký Česko-slovenský slovník - ČRo 1 - Radiožurnál (Český rozhlas)
Online Slovensky Česky Slovník
Online slovník - Online slovník
Academia knihy - Česko slovenský Slovensko český slovník
Česky Slovensky Slovník - online Česky Slovensky překlad
Wikislovník:Užitečné informace – Wikislovník
Kvalitní Česko -> Slovenský překladač - Lupa.cz
On-line překladové slovníky - Seznam
Národní knihovna České republiky

Kariéra ČEZ eXtra PRÁCE.cz - nabídka práce - inzerce práce ZDARMA

Kariéra ČEZ eXtra PRÁCE.cz - nabídka práce - inzerce práce ZDARMA

Kariéra ČEZ Kariéra ČEZ je pro opravdu silné nátury. Pokud se chcete ucházet o místo ve společnosti ČEZ, musíte umět více než jen anglicky. Kariéra ČEZ se buduje těžko, ale konečný výsledek stojí za to. Kariéra ČEZ je o velké dřině. Čeká vás hodně, hodně, hodně tvrdé práce, ale pokud máte dostatek zdravého sebevědomí a jste zdravě sebekritičtí, pak je místo už nyní vaše. Navštivte stránky s nabídkou práce a pošlete svůj životopis s motivačním dopisem. Až vás pozvou na první pohovor, vydejte ze sebe maximum. Slovník pojmů Hledám práci.cz Kariéra Kariéra Brno Kariéra ČEZ Kariéra Ostrava Kariéra Praha Kariéra pro ženy Kariéra v České spořitelně Kariéra.cz Najít práci Práce Práce Brno Prace cz Práce doma Práce na doma Práce Ostrava Práce Praha Práce pro absolventy Práce pro absolventy sš Práce pro absolventy vš Práce pro cizince Práce pro studenty Práce v Praze Práce v zahraničí Práce z domova Práce.cz Pracovní agentury Pracovní místa Pracovní nabídky Pracovní smlouva Pracovní úřad Pro důchodce Trh práce
Kategorie: čez kariéra

Ceník barevných kovů | druhotnesuroviny.cz

Ceník barevných kovů | druhotnesuroviny.cz

Dnes je 11.01. 2012 Zpět | Úvodní strana » Ceník kovů » Ceník barevných kovů Ceník barevných kovů Prohlédněte si ceník barevných kovů. Ceny jsou upravovány dle aktuálního stavu Londýnské burzy kovů. Ceník barevných kovů obsahuje aktuální ceny všech běžně vykupovaných barevných kovů. Barevné kovy jsou přehledně seřazeny v tabulce.
Kategorie: ceník barevných kovů

aple cinema zlin - auta.ipax.us

aple cinema zlin - auta.ipax.us

Nejnovější v kategorii omega : Aquapark « Volný čas « Olomouc Tourism Informační centrum Horní náměstí podloubí radnice 779 11 Olomouc Otevřeno: denně 9:00–19:00 tel. : (+420) 585 513 385, 392 E-mail: infocentrum@olomouc.eu Mapa Olomouc region Card Olomouc region Card je turistická slevová karta, díky které můžete při návštěvě Olomouce výrazně ušetřit. Jejím zakoupením si zajistíte zlevněné či zcela volné vstupné. Aquapark Aquapark Olomouc Mapa Kafkova ulice, 779 00, Olomouc Telefon: (+420) 588 517 770-1 E-mail: info@aqua-olomouc.cz Web: http://www.aqua-olomouc.cz Olomoucký aquapark je ideálním místem pro celou rodinu. Návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkovou zónu, masáže a solárium. To vše v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexu, tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami. V blízkosti obchodního centra Haná. Kategorie: aqapark olomouc Seznam zdrojů na téma aple cinema zlin: GOLDEN APPLE CINEMA ZLÍN - Zlínsko a Hostýnské vrchy - Kultura - Kina - Beskydy.cz Golden Apple Cinema je první multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Multikino se nachází v obchodně zábavném centru Zlaté jablko přímo v centru města Zlína. Zlín – Golden Apple Cinema Zlín – Golden Apple Cinema autor Ell – Září 8, 2009 v rubrice: Recenze multikin Multikino Golden Apple se nachází ve středu města v nákupním centru Zlaté jablko.
Kategorie: aple cinema zlin

Call of Duty 2 § Call of Duty 4 - Call of Duty 4 - CD key na Call of Duty 4

Call of Duty 2 § Call of Duty 4 - Call of Duty 4 - CD key na Call of Duty 4

Úvod » Call of Duty 4 » CD key na Call of Duty 4 CD key na Call of Duty 4 27. 2. 2008 Crack + cd key Stahněte si crack. Komentáře Přehled komentářů hnusny ( hnup, 27. 1. 2009 14:01 ) uz mam nerva Odpovědět radecek ( radek, 25. 1. 2009 10:09 ) Odpovědět Klíče ( nexu, 28. 12. 2008 15:43 ) ale ten CD key nesmí nikdo používat může ho používat jen jeden člověk! Odpovědět klíče ( Rico, 19. 9. 2008 15:01 ) Tak tady je máte :) DQ8G SWEJ PEDQ SPPG 7162 MDSL D4TU QJJP UG8Y 7F05 MPDT UUEE TTEW PEQ4 5EB9 QPUW YDSJ GUPY DSTY 4759 TD8W LQMU SS8G MDUP 0232 QPPU 4GPY WG8M TE8D C313 USST JEET MGP4 SGPY AAE2 DLUY S8LS JTEP LPJW 7AF3 L2J4 2W8G DTYT J4MU B039 Odpovědět Cd key ( kingrider, 18. 9. 2008 13:57 ) Pls, poslite mi cdkey na cod4.PLS Odpovědět cd key pls na multiplayer ( dandy, 14. 6. 2008 16:12 ) cau hele nenapisete mi nekdo CD key na muliplayer call of duty 4 pls pls.
Kategorie: cod 4 multiplayer cd key

Ředitel pražské Thomayerovy nemocnice se neobává ztráty statusu | Mediafax.cz

Ředitel pražské Thomayerovy nemocnice se neobává ztráty statusu | Mediafax.cz

Pražské nemocnice Na Bulovce a Thomayerova nebudou od příštího roku fakultní Air France začne létat z Prahy do francouzského Marseille ČSA od srpna pozastaví linku mezi Prahou a Bratislavou Od pondělka lze na opencard nahrát kupon pro cestování zdarma Cestující na pražském ruzyňském letišti si mohou nechat vyšetřit mateřská znaménka PRAHA / 17:08, 01. 08. 2011 Pokud pražská Thomayerova nemocnice ztratí v budoucnu status fakultního zařízení, nebude to pro nás zase takový převrat, sdělil agentuře Mediafax ředitel zařízení Karel Filip. Správu zařízení by musel převzít jiný subjekt. "Podle mých aktuálních informací ministerstvo má rozhodnout do konce tohoto roku a od ledna 2012 bychom měli být bez označení fakultní nemocnice," uvedl Filip. V této souvislosti se hovoří například o tom, že by místo ministerstva spravoval nemocnici například pražský magistrát. Ministerstvo by nemocnici přestalo finančně dotovat. "Jak to nakonec bude vypadat v tuto chvíli nevím, avšak pokud se začne péče v nemocnicích platit systémem DRG, tedy platbou za výkon, pak se nemáme čeho obávat. Trochu mě totiž mrzí, že v souvislosti s Thomayreovou nemocnicí se málo mluví o tom, že je spádovou oblastí pro tři sta tisíc lidí," řekl k tomu Filip. Ministerstvo předpokládá, že metodou DRG by měly pojišťovny nemocnicím platit v příštím roce, stanovit by to měla nová úhradová vyhláška. Nyní nemocnice dostávají platby od pojišťoven zejména paušálem, kdy jsou na tom výhodně ty, které ho mají nastavený výše.
Kategorie: thomajerova nemocnice praha

Kategorie: