prace.mysteria.cz
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2716
Čeká na schválení: 202
Celkem kategorií: 13

Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » prodám webasto

Nejnovější v kategorii prodej:

Hilti TE 2 | Bazar Ostrava

Výhoda registrace Registrovaným zákazníkům na našem eshopu, budou průběžně zasílaný emaily s akční nabídkou našeho zboží. Tímto tak budete mít přehled o novinkách v našem eshopu. U nás můžete bezpečně zaplatit     Najdete nás také:     Úvod » » Hilti TE 2 Hilti TE 2
Kategorie: hilti te2

Seznam zdrojů na téma prodám webasto:

Prodám Peugeot 806 2,0 HDi, WEBASTO, TAŽNÉ prodej Peugeot 806 Osobní auta
Prodám Peugeot 806 2.0 HDi 7. MÍST, WEBASTO
Fiat Multipla 16i 16V76KW rv 2000 webasto,6míst,serviska,klima Děčín • Inzerce Spechato.cz
Auto.Bazos.sk - autobazár, auto inzercia - WEBASTO 12V
Webasto-Eberspacher vodní čerpadlo Nové nepoužité...originál : Náhradní díly a doplňky
Prodám Ventilator pro WEBASTO AIRTOP 2000S
Nasetraktory • Zobrazit téma - Webasto TTC 5KW DIESEL
Audi a6 quattro, 2,6 quattro, r. V. 1996, webasto, prodám Letovice
webasto
Prodám Land Rover Defender 110 TD5, TOPENÍ WEBASTO prodej Land Rover Defender Osobní auta
Webasto
Prodám Škoda Octavia 2.0 TDi SERVISKA.Webasto.Kůže.Elegance
webasto thermo top e c t dw50 nahradni dily
Prodám Peugeot 807 2.0HDi Norwest Webasto prodej Peugeot 807 Osobní auta
Auto.Bazos.cz - autobazar, autoinzerce - Prodam nezavisle
Nezávislé topení- Webasto Eberspacher Ateso - Služby a servis - Zóna.cz
webasto
čerpadlo Webasto VW | Hledej-inzeraty.cz
Prodám nezávislé topení Webasto - Mělník
Audi A3,1.6,Climatron,Webasto, - Ústecký kraj, inzerce, prodám

Diskusní fórum - Obsahová náplň živnosti volné podle jednotlivých činností - BusinessInfo.cz

27.06. 2011 08:23:57 Redakce portálu BusinessInfo.cz Přehled jednotlivých živností naleznete v rozcestníku rubriky Živnostenské podnikání, kde si můžete prosít jednotlivé obsahové náplně živnosti volné i živností koncesovaných, řemeslných a vázaných. Projděte si v těchto čtyřech kategoriích jednotlivé články Obsahová náplň živnosti... Pokud nenajdete vhodné živnosti podle názvů, je nezbytné si pročíst přímo jednotlivé obsahové náplně. Redakce portálu BusinessInfo.cz Odpovědět
Kategorie: obsahová náplň živností

Hřebčín Jeníkov chov koní koně prodej koní inzerce koní plemena koní kůň prodej norik shagya arab | Hřebčín Jeníkov

Hřebčín Jeníkov chov koní koně prodej koní inzerce koní plemena koní kůň prodej norik shagya arab Plemenný hřebec SB II-CZ HŘEBČÍN JENÍKOV NEJVĚTŠÍ CHOV NORIKŮ A SHAGYA ARABŮ V ČR HISTORIE HŘEBČÍNA Hřebčín Jeníkov v. o. s. se datuje od roku 1992, kdy skončil chov chladnokrevných koní v Lesním závodě Hořice. Bylo nakoupeno základní stádo matek a mladé klisny v počtu asi 35 ks. Zároveň byly odkoupeny 2 Shagya-arabské klisny. Tím byl dán základ chovu norických a Shagya-arabských koní v hřebčíně Jeníkov. V pozdějších letech byli nakoupeni plemenní hřebci -3225 Koheilan III-9 (Koheilan I-CZ) ze Slovenska a 657 Tango-Vulkán z Rakouska a to především z důvodu rozšíření krevní základny klisen. V současné době jsou stáda obou plemen největším soustředěným chovem v ČR. Hřebčín disponuje zhruba 200 ha zemědělské půdy, která slouží především k zajištění krmivové základny. Koně všech věkových kategorií jsou po celé pastevní období nepřetržitě na pastvinách, což je nezbytným předpokladem zdravého odchovu a jejich velmi dobrého zdravotního stavu. PLEMENA KONÍ  NORIK A SHAGYA ARAB ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA PLEMEN PLEMENO NORIK  KUŇ VHODNÝ PRO PRÁCI V ZEMĚDĚLSTVÍ I V LESE, REKREAČNÍ JEŽDĚNÍ V SEDLE I PRO TĚŽŠÍ A MÉNĚ ZKUŠENÉ JEZDCE, KOČÁROVÉ ZÁPŘEŽE I PRO HIPOREHABILITACE Norický kůň dostal jméno podle římské provincie Noricum, která se rozprostírala na území dnešních alpských zemí.
Kategorie: prodej tažnych koni

hi5 - RKP

hi5 - RKP

hi5 dárky Věnovat dárek Získat hi5 mince Zobr. vše Seznam přání RKP nemá žádné nerozbalené dárky. Přátelé Zobrazit všechny přátele (4) k Silvie Najděte více přátel pomocí nástroje pro import kontaktů z e-mailu. Alba fotografií Zobrazit všechna alba
Kategorie: hry rkp

Zdravotní pojištění - VÝPLATA.cz

Pokud je vyměřovací základ nižší z důvodů překážek na straně organizace (dle § 129 a § 130 ZP), tento rozdíl je povinna doplatit organizace. V případě poskytnutí pracovního volna bez náhrady příjmů po celé rozhodné období (kalendářní měsíc) je vyměřovacím základem minimální mzda. Pokud pracovní volno bez náhrady příjmů trvalo po dobu kratší než celé rozhodné období, připočte se k úhrnu příjmů poměrná část minimální mzdy, připadající na jeden kalendářní den v daném měsíci, který pracovní volno bez náhrady příjmu trvalo. U osob, jež nemají stanoven minimální vyměřovací základ, a u osob, za které je plátcem pojistného i stát, se podle předchozích vět nepostupuje. Písemnou smlouvou mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem se může zaměstnanec zavázat zaplatit zaměstnavateli zčásti nebo zcela částku odpovídající pojistnému, které má zaměstnavatel hradit v době, kdy zaměstnanci poskytl pracovní volno bez náhrady příjmu. Při neomluvené nepřítomnosti zaměstnance v práci je zaměstnanec povinen zaplatit zaměstnavateli částku odpovídající pojistnému – celých 13,5 % z minimálního vyměřovacího základu, za dobu, po kterou neomluvená nepřítomnost trvala. Vyměřovací základ u OSVČ je od roku 2006 50 % příjmů z podnikání a z jiné samostatné výdělečné činnosti po odpočtu výdajů vynaložených na jeho dosažení, zajištění a udržení. Pokud je vyměřovací základ nižší než minimální, pak je OSVČ povinna odvést pojistné z minimálního vyměřovacího základu, což je dvanáctinásobek 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství za kalendářní rok o dva roky předcházející roku, pro který je vyměřovací základ stanovován. Vyměřovacím základem osob bez zdanitelných příjmů (OBZP), za které není po celý kalendářní měsíc plátcem pojistného ani zaměstnavatel ani stát, ani pojištěnec sám jako OSVČ, je minimální mzda. Od 1.7. 2002 zákon č.
Kategorie: vypočet pojištění

Velká ptačí KLEC, VOLIÉRA pro ptáky 156 x 52 cm, Onpira model1 | Onpira.cz Váš internetový obchodní dům

Popis: Velká ptačí KLEC, VOLIÉRA pro ptáky 156 x 52 cm, Onpira model1 Velká klec - voliéra pro ptáky (rozměry: 156x52x52cm). Včetně bidýlek, krmítka a dávkovače na vodu. Vnější rozměry: 156 x 52 x 52 cm Vnitřní rozměry: 150 x 48 x 48 cm Síla drátů: 2mm Vzdálenost drátů: 1cm Součástí balení: 4x bidýlko 1x krmítko 1x dávkovač na vodu Zboží je nové se zákonnou zárukou. Rozměr balení: 137,5x53x10,5cm Váha balení: 20Kg
Kategorie: ptačí klec