prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9206
Čeká na schválení: 59
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » výživa člověka

Nejnovější v kategorii prodej:


DOMOV DŮCHODCŮ PROSTĚJOV p.o. - ÉTER.cz - katalog firem

DOMOV DŮCHODCŮ PROSTĚJOV p.o. - ÉTER.cz - katalog firem

Nabídka zboží a služeb Domov důchodců Poskytování pobytových sociálních služeb seniorům starších 60-ti let, bezbariérový přístup. vrchní sestra mob. : 721 830 498 provozní mob. : 725 587 622 Kde nás najdete Naplánujte si trasu příjezdu do firmy DOMOV DŮCHODCŮ PROSTĚJOV p. o.
Kategorie: domov důchodců prostějovSeznam zdrojů na téma výživa člověka:


Přirozená strava člověka, aneb k čemu nás evoluce určila.
Lidská výživa - Wikipedie
Zdravá výživa člověka, zdravá strava » www.dieta, jídlo, pití domu
44.TRAVICI SOUSTAVA A VYZIVA CLOVEKA
Současné trendy v lidské výživě - Aktuality Společnosti pro výživu
Potraviny a výživa
Škola zdraví
WebArchiv - Konspekt
Složení stravy aneb Jak by mělo vypadat naše stravování?
Uložto - Trávicí soustava a výživa člověka.ppt
Základy výživy člověka – Nutricoach
ZDRAVOTNICTVÍ - STUDIUM NEJEN PRO STUDENTY: 7. VÝŽIVA ČLOVĚKA
Maso ve výživě člověka
Výživa - Wikipedie
Výživa člověka - zdravotní aspekty - knihkupectví Knihy.ABZ.cz
Výživa člověka - knihkupectví Knihy.ABZ.cz
Archiv závěrečné práce Jiřina Chludilová LF B-SZ VYCL /lf_b/
Základy výživy člověka – Viviente
Výživa a její vliv na zdraví
Výživa člověka - Seminarky.cz

Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace TOMS

Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace TOMS

vrt. kladivo HILTI TE 6 -A akum.
Kategorie: hilti te2

Rotopedy - akční nabídka, prodej za skvělé ceny

Rotopedy - akční nabídka, prodej za skvělé ceny

Rotopedy: regulace zátěže Rotopedy mají buď manuálně ovládanou zátěž s otočným regulátorem se stupnicí, nebo je zátěž ovládána přes počítač rotopedu. V tom případě lze zvolit jízdu dle profilu trati či nastavené tepové frekvence (stroj dle ní automaticky nastavuje zátěž což je ideální pro spalování tuku, pro správnou funkci je ale třeba přesné měření tepu hrudním pásem). Rotopedy: sedlo Rotopedy mají vždy možnost nastavení výšky sedla a většinou i jeho posun dopředu a dozadu vůči řidítkům, ne všechny rotopedy ale umožňují vzhledem k malým rámům šlapání osob nad 175 cm! Levné modely mají sedlo plastové napevno přišroubované k sedlové trubce, lepší rotopedy pak sedla gelová s možností regulace sklonu. Rotopedy: brzdný systém Dnes nejpoužívanější je magnetická brzda, kde se odpor mění přibližováním a vzdalováním magnetu od setrvačníku a to buď lankem ručně, nebo u programovatelných rotopedů motorkem. Nejdražší rotopedy jsou vybaveny elektromagnetickou (indukční) brzdou, u ní nedochází k žádnému mechanického pohybu, počítač řídí proud procházející cívkou a tím sílu magnetického pole. Rotopedy a jejich vlastnosti Rotopedy: počítač Na počítači bývá zobrazen čas, rychlost, kalorie, vzdálenost a tepová frekvence, u většiny typů s možností nastavení cílových hodnot a určení kondice člověka (RECOVERY). U programovatelných rotopedů přibude zobrazení profilu zvoleného programu a možnost vybrat, bude-li zátěž regulována během jízdy ručně tlačítky, nebo se bude měnit automaticky dle zvoleného režimu. Špičkové rotopedy značkových firem umožňují pak i spojení rotopedu s vaším PC. Velmi důležitou věcí je měření tepové frekvence, které je možné ušní upínkou, ručními snímači nebo nejpřesněji bezdrátově hrudním pásem.
Kategorie: prodam rotoped

vlhké zdi - poradna.net

vlhké zdi - poradna.net

Re: vlhké zdi leo, 02.05. 2008 21:19 Bohužel musím zklamat, ale všechny vyjmenované řešení jsou neúčinné nebo polovičaté kromě podříznutí. Sanační omítka neřeší příčinu vlhkosti, tedy její vzlínání z podloží, jen následek - odvětrání vlhkosti ze zdi. Totéž kanálky. Jediný způsob, který bych považoval za dokonalý a účinný pro další časy je podříznutí, spojení izolace zdí s izolací podlahy a třeba nová bet. podlaha. Pokud je domek starý, neváhal bych podříznout i původní stavbu (pokud je cihelná a umožňuje to) a to včetně příček ! Stojí to sice velké peníze, ale pokud se to takhle komplexně neudělá, nacpete tam nakonec ty peníze taky ve formě neustálého opravování omítek, vyšších nároků na topení (vlhká zeď neizoluje)i třeba vlhkem poškozeného nábytku. Odpovědět Re: vlhké zdi sHpy00n, 02.05. 2008 22:16 kontrolni otazka. jake podlahy jsou v ostatnich mistnostech a jak je to v nich s vlhkosti zdiva?
Kategorie: izolace zdi

Účetnictví Brno: Výpočet mezd

Účetnictví Brno: Výpočet mezd

Výpočet mezd Mzda je odměna za práci v pracovním poměru vyplácená zpravidla měsíc zpětně v hotovosti, případně na bankovní účet zaměstnance. Jde většinou o peněžní, případně nepeněžní plnění (naturální mzda), které poskytuje zaměstnavatel zaměstnanci. Zpravidla se skládá ze základní mzdy a náhrady mzdy.
Kategorie: výpočet mezd

spolecne cestovani - Hyperzboží.cz

spolecne cestovani - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz > Zboží > Hledání: spolecne cestovani Audio Bílé zboží Telefony Foto Počítače Gps TV a Video Sport Kancelář Krása a zdraví Auto-moto Potraviny Oblečení a obuv Chovatelství Hudba a knihy Dům, byt a zahrada Hračky a hry Dětské zboží Volný čas Erotické zboží spolecne cestovani
Kategorie: spolecne cestovani

Kategorie: