prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13109
Čeká na schválení: 152
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » social problems

Nejnovější v kategorii prodej:


Filmové zvuky - filmové hlášky a nejlepší zvuky a hlášky z filmů a seriálů

Filmové zvuky - filmové hlášky a nejlepší zvuky a hlášky z filmů a seriálů

Anton Špelec, ostrostřelec Ať přiletí čáp, královno! Bakaláři Bohouš Bota jménem Melichar Byl jednou jeden dům Byl jednou jeden král... Byli jednou dva písaři... Chalupáři Chobotnice z II. patra Císařův pekař a Pekařův císař Co takhle svatba, princi? Copak je to za vojáka... Což takhle dát si špenát Černí baroni Čtyři vraždy stačí, drahoušku Dařbuján a Pandrhola Dědictví aneb Kurvahoši... Dívka na koštěti Dobrodružství kriminalistiky Dobrý voják Švejk Gympl Holky z porcelánu Honza málem králem Hostinec U kamenného stolu Hrátky s čertem Inženýrská odysea „Já to tedy beru, šéfe…! “ Jáchyme, hoď ho do stroje! Jak svět přichází o básníky Jak básníci přicházejí o iluze Jak básníkům chutná život Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak dostat tatínka do polep...
Kategorie: hudba do telefonuSeznam zdrojů na téma social problems:


Social Problems in America: A Documentary - PART 1/3 | MUVI.cz
Ostrava 2015 > / Our City / My Ostrava / Jan Keller sociologist
Understanding social problems, policies, and programs - Leon H. Ginsberg - Knihy Google
Uložto - Global social problems.docx
Social Problems
Allachai stránky - Maturitní téma - Anj - Social problems
PSYCHOSOCIAL PROBLEMS OF STOMA CLIENTS — Faculty of Health and Social Studies
Social problems Juvenile fiction - WordReference.com Anglicko-český slovník
Introduction to Social Problems
Information in English » VOŠSP – Vyšší odborná škola sociálně právní
Dům tří přání
.:: feminismus.cz ::. Seminář prof. Jo Dixon a prof. Marjorie S. Zatz s názvem "State Responses to Social Problems from Feminist Perspective"
Uložto - Social problems.zip
<<< SOCIOWEB.CZ >>>
Social Problems - Digitální učební materiály RVP
New Approaches to Social Problems Treatment - Knihkupectví Společenské knihy ::..
Prohledбvбnн EPCCICSO
Předměty
Social problems - slovíčka - maturitní otázka - Seminárky, referáty, maturitní otázky, taháky, čtenářský deník a skripta zadarmo - Studentka.cz
Abecední seznam - Předměty - ČZU WhitePages

Argentinská prezidentka bude v lednu operována s rakovinou - iRegiony.cz

Argentinská prezidentka bude v lednu operována s rakovinou - iRegiony.cz

Argentinská prezidentka bude v lednu operována s rakovinou vydáno: 28.12. 2011, 01:52 | aktualizace: 28.12. 2011 05:26 | zvětšit foto Buenos Aires - Argentinská prezidentka Cristina Fernándezová má rakovinu štítné žlázy a 4. ledna se podrobí operaci. Prohlásil to v úterý mluvčí argentinské vlády Alfredo Scoccimarro. Zhoubný nádor lékaři objevili 22. prosince při rutinní lékařské prohlídce. Po těle se dále nerozšířil ani nezasáhl lymfatické uzliny osmapadesátileté prezidentky. Fernándezová bude operována v nemocnici v Buenos Aires. Po zákroku ji čeká rekonvalescence.
Kategorie: rakovina foto

Krátkodobě nezaměstnaní budou mít od veřejných prací klid - iDNES.cz

Krátkodobě nezaměstnaní budou mít od veřejných prací klid - iDNES.cz

Následně bude úřad práce nabízet veřejnou práci těm žadatelům, kteří nejsou v hmotné nouzi a jsou evidováni déle než jeden rok. Jako třetí v pořadí přijdou na řadu lidé, kteří sice nejsou v jednom kuse bez práce více než rok, ale za poslední tři roky už více než 12 měsíců nepracovali. "Chceme tak systémově zasáhnout takové případy, kdy lidé pracovat nechtějí a pracují jen do té doby, kdy jim znovu vznikne nárok na pobírání podpory," vysvětluje mluvčí. V současné chvíli vykonává veřejnou službu, což je například zametání chodníků, odklízení sněhu, úprava zeleně, ale i pomoc v knihovnách, školách či na sportovištích, zhruba 16 tisíc lidí. Stát chce jejich počet do konce příštího roku rozšířit až na padesát tisíc. Dlouhodobě nemá práci 180 tisíc lidí Větší nabídky míst chce dosáhnout tak, že přebere odpovědnost za organizování veřejných prací a také bude proplácet náklady spojené s pojištěním odpovědnosti za škody způsobené na majetku či zdraví. Právě odpovědnost za tyto činnosti dosud řadě zejména malých obcí bránila v tom, aby veřejné práce lidem nabízely. I kdyby se však ministerstvu podařilo jeho záměr naplnit a nahnat na veřejné práce zamýšlený počet 50 tisíc dlouhodobě nezaměstnaných, na krátkodobě zařazené uchazeče nezbude nic. Déle než rok nezaměstnaných je totiž podle poslední čtvrtletní statistiky ministerstva z letošního září 177 686. Kam dál?
Kategorie: idnes práce

Obec Jenišovice | Jedlá zahrada

Obec Jenišovice | Jedlá zahrada

Poslední hlášení Anketa Líbí se vám nové stránky? Ano a hodně 8 Ujde to 2 Nic moc 3 Nelíbí se mi 0 Jedlá zahrada v Jenišovicích Na sklonku roku 2010 jsme začali přemýšlet jak smysluplně vylepšit dětské hřiště v Jenišovicích a hledali jsme prostředky, které by se na náš záměr daly sehnat. Nakonec jsme se pokusili o podání žádosti u Nadace Partnerství a to i přesto, že hlavní podmínkou bylo stoprocentní zapojení občanů do projektu. Netušili jsme, do čeho jsme se pustili, a když náš projekt vybraly, začala ta pravá a zajímavá práce. Hřiště jsme chtěli hned od začátku řešit komplexně, nejen jej doplnit o herní prvky, ale začlenit i místo, kde by si mohly rodiče či prarodiče setkat a posedět, zatímco si jejich ratolesti budou hrát. A proč jedlá zahrada? Jedním z nejdůležitějších požadavků na zeleň na hřištích je, aby se nejednalo o jedovaté rostliny. Proto jsme si řekli, proč zrovna nezkusit jen ty, které si děti mohou utrhnout a ochutnat. Celou zahradu jsme tedy pojali jako malou „ovocnou botanickou zahradu“, kde po dokončení bude více než 35 netradičních ovocných druhů s řadou odrůd. Mezi nejvzácnější druhy patří oskeruše, mišpule nebo dva velkoplodé kaštanovníky z nichž jeden jsme obdrželi jako sponzorský dar od Ovocných a okrasných školek v Litomyšli.
Kategorie: travnikove lemy

Inzeráty zdarma.cz Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga

Inzeráty zdarma.cz Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga

Automobily Cestování, Dovolená Dům, zahrada Elektronika Mobilní telefony Motocykly Nákladní vozy Nářadí, Nástroje Nemovitosti, Reality Oblečení, Doplňky Ostatní Počítače Práce Sběratelství, Hobby Seznamka Služby, Firmy, Servis Stroje Úvěry, Půjčky, Pojištění Zdarma, Daruji Zdravá výživa, hubnutí Zvířata - Reklama - Plocha k pronájmu, banner 160x600 px Za vložený inzerát a jeho obsah nezodpovídá tento server!!! Za inzerát zodpovídá pouze tento inzerent viz E-mail, Tel. číslo, ip adreas, jméno !!! Který souhlasil s pravidly tohoto webu. Pokud jste spokojen s našimi stránkami, službami a udělali jste solidní šmelinu, můžete nám zaslat děkovnou sms ve tvaru WEB spokojen na tel. číslo 900 09 09 cena je 9 kč s dph. Moc děkujem. Prodám: Prodám nerez dřez - olgazakoutska@seznam.cz - olga Kraj: Praha Město: Praha 7, Jankovcova, 35 Prodám pěkný zachovalý nerez dřez, hranatý, rozměry 85 x 44 cm Cena: 900 Kč E-mail: olgazakoutska@seznam.cz Telefon: 775 192606 Jméno: Ing. Olga Zákoutská Ip adresa: 94.112. 147.175 Mapy.cz: Praha 7, Jankovcova, 35 Kategorie: Dům, zahrada Pod kategorie: Vše pro dům Vloženo dne: 20.09.
Kategorie: prodám dřez

nemoc Granuloma-anulare | Abeceda Zdraví .cz

nemoc Granuloma-anulare | Abeceda Zdraví .cz

nemoc Granuloma-anulare AbecedaZdraví. cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > nemoc Granuloma-anulare Zobrazeny příspěvky 21 až 30 z celkem 41 Přeskočit na nejnovější příspěvky v diskusi "nemoc Granuloma-anulare" Blanka (IP: **. **. 238.33) 16.9. 2009 22:33 Dobrý den. Já jsem maminka na mateřské dov. a již nějaký čas se zabývám bylinnými produkty jedné české firmy z brněnska,která zde byla založena před 8 lety a stále roste. Pomáhá lidem v prevenci i léčbě zdravotních problémů a má bezvadné výsledky,kdyby totiž produkty nepomáhaly, už by zde asi ani firma nebyla. Máte-li tedy nějaký zdrav. problém se kterým se "perete" a už nevíte co s tím,klidně mi napište na Blanka83@email.cz a uvidíme co se s tím dá dělat.www.okg-zdravizprirody. blogerka.cz. Pokud by vás zde moje snaha o pomoc obtěžovala,tak se vám všem velice omlouvám.
Kategorie: granuloma anulare

Kategorie: