prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14263
Čeká na schválení: 245
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » gavenda polystyren

Nejnovější v kategorii prodej:


VYSOČANKA - kamnářství, kamna, sporáky

VYSOČANKA - kamnářství, kamna, sporáky

VYSOČANKA spol. s r. o. | 01.08. 2011 VYSOČANKA spol. s r. o. je česká firma zabývající se výrobou kachlových kamen a kachlových sporáků. Mistři kamnářského řemesla pracují tradičními postupy a výsledkem jsou kvalitní a desetiletími prověřené výrobky charakterizované výbornými technickými parametry, tradičně estetickým vzhledem a dobrou cenou. Zákazníkům nabízíme u kachlových kamen i kachlových sporáků široký výběr z kachlí různých vzorů a barevných provedení.
Kategorie: kachlové sporákySeznam zdrojů na téma gavenda polystyren:


GAVENDA POLYSTYRÉN - ÉTER.cz - katalog firem
Gavenda Polystyrén - Vsetín - Zóna.cz
gavenda.cz - Polystyren GAVENDA - CZdomeny.cz
GAVENDA POLYSTYREN f.o.
Profil
• Gavenda Polystyren • Jarcová • Polystyren
GAVENDA POLYSTYRÉN s.r.o.
Fasádní polystyren
Ceníky — Prodej — Tonstav
gavenda.cz - informace o doméně - komponenty hmoždinky rohové lišty
Gavenda Karel - CzFi.cz
gavenda.cz Polystyren Gavenda | Výroba pěnového polystyrénu
Karel Gavenda - Stavební firmy - Stavebnictví, řemesla a reality - AAA DODAVATEL.CZ
Profil
GAVENDA KAREL-POLYSTYREN f.o., Jarcová - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Gavenda Polystyrén, s.r.o. (Jarcová) - Najisto
Karel Gavenda, 10.01. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
GAVENDA POLYSTYRÉN s.r.o. - xfirem.cz
Gumárenský průmysl a plasty - okres Vsetín  -  Najisto
GAVENDA POLYSTYRÉN s.r.o. - Industry EU

Prodam psp hry, prodám Chrudim

Prodam psp hry, prodám Chrudim

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Elektronika a fotobazar > Ostatní elektronika a foto > Prodam psp hry - Chrudim (inzerce č. 6805090) Prodam psp hry - Chrudim < zpět Prodám hry na psp tekken dark ressurection-250kč king kong-250kč ford street racing L. A duel- 300kč, pro evolution soccer 5- 320kč, killzone liberation- 250kč, mach modified air combat heroes-400kč, pilot academy-480kč ridge racer2-300kč všechny hry mají originalní krabičku při koupi všech 2200kč. Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o6805090.html Inzerce z 14.12. 2011, Chrudim (Pardubický kraj), Použité zboží, Nabídka, Na dobírku 2 200 Kč, dopravu platí Kupující Jiří Strouhal Návštěvy detailu: 213 Zpět Zvýhodnit Editovat Smazat Odpovědět Odpovědět jako neregistrovaný Koupit
Kategorie: psp hry zdarma

Zateplování fasád :: Ceník prací

Zateplování fasád :: Ceník prací

Ceník prací Úvodní stránka | Ceník zateplení | Zateplování fasád Zateplování fasád ZATEPLOVÁNÍ FASÁD DOMŮ A BYTŮ Nejefektivnějším způsobem snížení nákladů na vytápění bytových domů je omezení spotřeby tepla - zateplováním fasád. Toho lze docílit mimo jiné zateplením obvodových plášťů budov či zateplováním fasád. Toto řešení je ekologické a uživatelům bytů kromě úspor za energii přináší zlepšení celkového vzhledu domu, lepší tepelnou pohodu v bytech a celkově zdravější bydlení. Vedle úspory energií přináší zateplení z vnější strany obvodového pláště i další výhody a to zejména: nedochází ke zmenšení obytného prostoru vynechání vnější omítky-možno aplikovat přímo na obvodový plášť zvýšení akumulace tepla ve zdivu - zkrácení topného cyklu Neváhejte a využijte z nabídky zateplováním fasád. 2010 11:29  Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci  Ceníky podle firem.
Kategorie: fasáda ceník

Izolace obvodových zdí - Koumak.cz

Izolace obvodových zdí - Koumak.cz

Rychlá navigace: Koumak.cz » Stavba » Stavba krok za krokem » Izolace obvodových zdí Izolace obvodových zdí V dnešní době není možné nalézt tvárnici, cihlu, která by vyhovovala současným požadavkům, a proto jsme nuceni přistoupit k  izolacím zdiva. Zateplení domu je možné hned dvojím způsobem. Vnitřní zateplení Méně preferovaným způsobem je zateplení z  vnitřní strany stěny. Systém se využívá hlavně u starších domů, kde máme zapotřebí zateplit třeba jen jednu místnost. Tohle řešení je nevýhodné a nese řadu úskalí, které při nedodržení technologie mohou poškodit funkčnost izolace. Takto zateplené stěně se snižuje akumulační schopnost, hrozí riziko akumulace vlhkosti uvnitř zdiva a v zimních měsících může dojít k promrzání. To vše může vyvrcholit vlhnutím a tvorbou plísní v místě tepelných mostů. Vnější zateplení Běžněji používaným způsobem je provedení izolantu na vnější straně konstrukce. Nevýhodnými se mohou jevit vyšší náklady a potřeba provedení po celé ploše, ale naopak se snižuje možnost vlhnutí zdiva a akumulace materiálu je spolehlivě zajištěna. Vnější zateplení se provádí jako kontaktní zateplení nebo jako dvouplášťové zateplení.
Kategorie: izolace zdi

Bazar notebooky, repasované notebooky, levné notebooky, prodám, na prodej

Bazar notebooky, repasované notebooky, levné notebooky, prodám, na prodej

Vložit inzerát Inzerce zdarma, bazar >> Počítače, příslušenství >> Notebooky Bazar notebooky, repasované notebooky, levné notebooky, prodám, na prodej Bazar notebooky v rubrice PC bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte levné notebooky, repasované notebooky. Sponzorované odkazy Všechno | Nabídky | Poptávky || klasické zobrazení | dlaždice Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11... / 35 Výpis inzerátů Nechce se Vám z postele ? Cena: 795,-Kč | 11. 01. Nabídka Také se vám nechce vstávat kvůli každé hlouposti k počítači? Chtěli byste pracovat komfortně v posteli a v teple S tímto stolkem už nebudete muset udělat ani krok! Jednoduše si jej položíte na sebe a notebook na něj. Je dost velký na myš i hrnek čaje. Navíc můžete desku libovolně zvedat a sklápět, nic vám tedy nebrání mít luxus všude.
Kategorie: repasované počítače brno

uloz.to (cz) filmy, obrázky, fotky, uložení dat na internetu zdarma - ulozto.cz | recenzi.cz

uloz.to (cz) filmy, obrázky, fotky, uložení dat na internetu zdarma - ulozto.cz | recenzi.cz

Cena zboží/služby od 0 Kč Výrobce/název/ firma ulozto.cz: uložení dat na internetu zdarma Zjednodušeně řečeno, pro ty, kteří tyto úschovny souborů neznají, je projekt uloz.to serverem určeným pro jednoduché sdílení dat mezi ostatními uživateli (podobně jako Rapidshare) a Vám umožňuje využívat "neomezený" diskový prostor pro ukládání vašich vlastních dat o maximální velikosti jednoho uploadovaného souboru 2000MB. Na jakýkoli nahraný soubor (složku souborů nahranou pomocí uloz.to ) můžete upozornit svého kamaráda e-mailem, který si jej může díky heslu stáhnout zdarma do svého PC. Návod na používání úschovny souborů: uložte si vlastní data zdarma Když přijdete na stránky serveru ulozto.cz (nebo použijete tuto doménu - uloz.to), vidíte menu, které obsahuje tyto možnosti: Nahrát, Novinky, Fórum, Nápověda, Bannery, Rapidshare, Nástroje, Kredit, Vydělávej, Kontakt. Vás jako zkoumavého jedince bude zpočátku zajímat ryzí funkčnost www stránek ulozto.cz a kliknete tedy na odkaz " nahrát ". Objeví se vám formulářové pole s možností vybrat soubor z disku vašeho PC. Vyberte něco, co chcete nahrát a dát do úschovny a klikněte na "nahrát soubor/y". Není od věci si před tím přečíst "podmínky serveru". Po nahrání souboru se vám zobrazí tři druhy kódu, které je možné použít v různých internetových podmínkách. PhpBB Code pro vložení do diskuzních fór, TXT links pro běžné použití a odkazování v emailech a phpBB links pro přímé odkazování na vámi uložená data na diskusi. Rychlost přenosu dat, doba úschovy nahraných souborů, registrace Jak již bývá dobrým zvykem, neregistrovaný uživatel má obvykle nějaká omezení v podobě přístupu, rychlosti uploadu a stahování a má "okleštěné" možnosti použití.
Kategorie: filmy edisk

Kategorie: