prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2832
Čeká na schválení: 207
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » grily na sele

Nejnovější v kategorii prodej:


O telefonním seznamu z donucení ještě jednou - Lupa.cz

O telefonním seznamu z donucení ještě jednou - Lupa.cz

Lupa.cz » O telefonním seznamu z donucení ještě jednou O telefonním seznamu z donucení ještě jednou 19. 8. 1998 10:14 Marek Antoš Nemám rád, když se nějaké téma příliš "rozkňachňává" a proto se nerad vracím ke starým článkům na Lupě s dalšími, doplňujícími informacemi. Přesto to občas nejde jinak -- nedávno probraný případ telefonního seznamu na CD-ROM patří mezi ně. Jeho prodejci totiž veřejně nemluví pravdu. Po zveřejnění článku o telefonním seznamu se rozpoutala poměrně velká diskuse mezi provozovatelem serveru EuroShop, jenž má zmíněné CD ve své nabídce, a mojí maličkostí. Záhy se přenesla do konference www-commerce na Bajtu, kde byly věci probrány celkem podrobně, a tak mne ani takřka nactiutrhačné prohlášení provozovatele, které zveřejnil na svém serveru, nedonutilo reagovat. Musím se přiznat, že hlavním motivem byla nechuť dělat věci, na které shledávám samé špatné stránky, další reklamu. Ostatně myslíte si, že celá tato aféra byla pro zmíněný telefonní seznam něčím jiným, než obrovskou reklamou? Jeho prodejci si myslím mohou mnout ruce. Včera však po necelých třech týdnech, které nás od vypuknutí tohoto případu dělí, upozornil na zmíněné prohlášení, které upřímně řečeno nehovoří o Lupě a zejména mé osobě příliš pochvalně, Svět namodro.
Kategorie: hledání podle telefonních číselSeznam zdrojů na téma grily na sele:


Recepty na grilování, grilujeme sele
..:: Zahradní grily, prodej a půjčovna ::..
PSVB - Prase servis Václav Bečvář | GRILOVÁNÍ U VÁS!
grily - grilování - gril na míru, zahradní gril, gril na sele, gril na kuřata, gril na krůtu
Grily | i-Bazar.cz
Gril servis
Grily a udírny Brno| Zámečnictví Brno
Gril na sele | Elektrický gril
www.telefonlarhrv.info: grily na sele
Zahradní technika Děd s.r.o.: GRILY NA SELE, KÝTU, KUŘATA, RYBY
Půjčovna grilů nejen na sele - Půjčovna Grilů
Grilované sele | Nagrilu.cz - vše o grilování; recepty, grily
Vyhledávání výrazu grilovani sele - Firmy.cz
grily - grilování - gril na míru, zahradní gril, gril na sele, gril na kuřata, gril na krůtu
Gril na sele :: Gril-grily
Sele na rožni podle řeznického receptu - Maso a přílohy - www.iReceptar.cz
Rošt pro gril na sele G55 - Grily Moravec
gril sele - Zboží.cz
Gril na sele - KEMPER Group
Grily a udírny Brno| Gril na sele Brno

Sprchové kouty, masážní boxy, koupelnový nábytek - MarKo-koupelny

Sprchové kouty, masážní boxy, koupelnový nábytek - MarKo-koupelny

Opravy van Jako jedni z mála v České Republice opravujeme poškozené akrylátové vany. Máte vanu jakkoli mechnicky poškozenou či prasklou? Není nic jednoduššího než zavolat na tel. číslo 608 040 316. Poškození můžete i vyfotit a zaslat na emailovou adresu: opravy@marko-koupelny.cz, opravu Vám naceníme a domluvíme termín. Takřka nic pro nás není překážkou. © 2010 - 2012 MarKo Koupelny | VIMMA koupelnové studio | Intervento s. r. o.
Kategorie: opravy van

Stavební podnik Klatovy a.s., v likvidaci, - Obchodní rejstřík firem

Stavební podnik Klatovy a.s., v likvidaci, - Obchodní rejstřík firem

Usnesením Krajského soudu v Brně ze dne 26. července 2007 číslo jednací 46 K 34/2007-221 byl prohlášen konkurs na majetek obchodní společnosti Stavební podnik Klatovy a. s. a ustaven konkursní správce. Účinky konkursu nastaly dne 26. července 2007.
Kategorie: stavební podnik klatovy

GAVENDA - POLYSTYRÉN : Přístupový plánek GAVENDA - POLYSTYRÉN

GAVENDA - POLYSTYRÉN : Přístupový plánek GAVENDA - POLYSTYRÉN

Odeslat Zkontaktovat firmu Sídlo společnosti GAVENDA - POLYSTYRÉN Bývalá Farma Zemedelského Druzstva 757 01 Valasské Mezirící ČESKÁ REPUBLIKA work Tel. : +420 571 63 13 33 fax Fax: +420 571 63 10 05 Poslat mail Update information about this company rozšířit hledání o podobné výrobky
Kategorie: gavenda polystyren

Prominent CZ, s.r.o. (Praha - Uhříněves) - Najisto

Prominent CZ, s.r.o. (Praha - Uhříněves) - Najisto

Nápověda Vygenerovaný kód celý označte a zkopírujte do svých webových stránek prostřednictvím vaší administrace na místo, kde chcete hodnocení zákazníků Najisto.cz zobrazovat. Případně odešlete tento odkaz vašemu IT pracovníkovi či správci webu. Prodej krůtího masa a drůbežího masa a uzenářských výrobků. Přijímáme objednávky na celé krůty a krocany.
Kategorie: prodej krůtího masa

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - šikana na pracovišti - propustka k lékaři

Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - šikana na pracovišti - propustka k lékaři

Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1 šikana na pracovišti - propustka k lékaři od Bc. Ivana Denková » 10 pro 2011, 18:58 Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně správného postupu zaměstnavatele při vydávání propustek k lékaři svým zaměstnancům. Jsem učitelka na SŠ. Dosud, pokud jsem potřebovala jít k lékaři a nemohla jsem využít ordinaci mimo mojí přímou pedagogickou povinnost, jsem u lékaře nechala potvrdit mojí vlastní propustku k lékaři, a to buď zakoupený formulář v papírnictví, které jsem si koupila za své, nebo stažený formulář z internetu. Dosud nebyly žádné problémy, můj bývalý vedoucí toto akceptoval a ani nebyly žádné problémy se mzdovou účetní. Na propustce bylo vždy vyznačené datum, čas příchod a odchod a moje iniciály, nebylo tam nikdy razítko naší školy a podpis zástupce ředitele. Nyní, po odchodu vedoucího do důchodu, nová zástupkyně ředitele přišla s tím, že již nesmím používat propustky mnou zakoupené v papírnictví, ale musím si vždy pro propustku k ní zajít, ona jí musí před mojí návštěvou lékaře opatřit razítkem školy a svým podpisem a teprve potom mohu jít k lékaři. Na můj dotaz, proč nastala změna a co mám dělat, když půjdu k lékaři ráno akutně aniž bych šla do práce, mně řekla, že to je jiná situace, ale vysvětlení jak postupovat neuvedla. Načež jsem jí v následujících dnech požádala o školní propustky do rezervy, protože často mě jeden lékař pošle k dalším lékařům v tentýž den nebo následující, tak abych měla průkazný doklad na celý den, ale nadřízená mně odmítla více propustek vydat předem do zásoby, a na mé důrazné naléhání vydala pouze 2 kusy prospustky opatřené razítkem školy a jejím podpisem. Uvedla, že je to přání mzdové účetní.
Kategorie: formulář propustka

Kategorie: