prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5329
Čeká na schválení: 132
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » domov důchodců lysá nad labem

Nejnovější v kategorii prodej:


Nosce Te Ipsum - Soc.psychologický výcvik - TECHNIKY ZVLÁDÁNÍ STRESU - RELAXAČNÍ TECHNIKY

Nosce Te Ipsum - Soc.psychologický výcvik - TECHNIKY ZVLÁDÁNÍ STRESU - RELAXAČNÍ TECHNIKY

Úvod » Soc. psychologický výcvik » TECHNIKY ZVLÁDÁNÍ STRESU - RELAXAČNÍ TECHNIKY TECHNIKY ZVLÁDÁNÍ STRESU - RELAXAČNÍ TECHNIKY TECHNIKY ZVLÁDÁNÍ STRESU - RELAXAČNÍ TECHNIKY Martin Kosek 2011 § SEBEUVĚDOMĚNÍ uvědomte si svoji tělesnou polohu/pozici – jak sedíte, kde – ve kterých oblastech se vaše tělo dotýká země nebo židle, které části vašeho těla jsou zcela uvolněné – které jsou uvolněné méně?
Kategorie: relaxační technikySeznam zdrojů na téma domov důchodců lysá nad labem:


Lysá nad Labem :: Zobrazit téma - Domov důchodců
Lysá nad Labem ROZHODNUTÍ - Krajského úřadu Středočeského kraje - Domov důchodců a denní stacionář Lysá nad Labem
Středočeský kraj postaví dva nové domovy pro seniory
LysГЎ nad Labem
Domov důchodců - Lysá Nad Labem - Zlaté Stránky
Domov důchodců Lysá nad Labem
Šáteček
Městský domov důchodců Kolín :: Výroční zpráva
Domov pro seniory v Lysé nebude kvůli sousedům - Nymburský deník
Lysá nad Labem, Polabí - Výlet
Výstaviště Lysá nad Labem - Výstavy, veletrhy a kulturní akce
Centrum Poděbrady, o.p.s.: Odkazy
Domovy pro seniory - Středočeský kraj  -  Najisto
Lysá nad Labem Domov důchodců a denní stacionář
Pečovatelské služby Středočeský kraj - hodnocené pečovatelské služby ve Středočeském kraji - sluzby.cz
Domovy důchodců : IC MILOVICE
V Berouně vznikne domov pro seniory s 80 až 100 lůžky | Realit
Lysá nad Labem :: Zobrazit téma - Domov důchodců
Domov seniorů v Lysé nad Labem nebude — Události v regionech (Praha): 19. 7. 2011 — iVysílání — Česká televize
Lysá nad Labem - přehledné informace z KAMzajit.cz

Co je návrh na vklad, list vlastnictví, předkupní právo, zástavní právo | 1. Zbraslavská

Co je návrh na vklad, list vlastnictví, předkupní právo, zástavní právo | 1. Zbraslavská

1. reálné rozdělení podle výše podílů 2. přikázání nemovitosti jednomu nebo více spoluvlastníkům 3. prodejem a rozdělením výtěžku podle výše podílů Při vypořádání, kdy nemovitost vlastní jeden z manželů, se oceňuje výše vložených společných prostředků za manželství. Zde není důležité o kolik se nemovitost zhodnotila či znehodnotila, ale kolik prostředků ze společného jmění manželů bylo na nemovitost spotřebováno. V tomto případě je nutné prokazování pomocí patřičných dokladů. Při soudním vypořádání stanovuje soud znalce, který provede ocenění nemovitosti. Stav nemovitosti (stáří, opotřebení, provedení) se uvažuje k datu právní moci rozsudku o rozvodu manželství a ocenění se provádí k datu vypořádání a to stanovením návrhu ceny obvyklé. Tato oblast je poněkud složitější a vyžaduje individuální právní konzultaci. Předkupní právo: Věcné právo k nemovitosti uvedené na listu vlastnictví ve prospěch oprávněné osoby, v případě prodeje musí být nemovitost nabídnuta ke koupi jako první této osobě.
Kategorie: předkupní smlouva na byt

Maruščin blog - Bezmasá jídla - Zapečené těstoviny s brokolicí

Maruščin blog - Bezmasá jídla - Zapečené těstoviny s brokolicí

Úvod » Bezmasá jídla » Zapečené těstoviny s brokolicí Zapečené těstoviny s brokolicí 21. 10. 2007 Suroviny: 30 dkg těstovin, 30 dkg brokolice,   1 červená paprika, 2 vejce, 10 dkg tvrdého sýra na strouhání, 1 větší cibule, 4 stroužky česneku, 1/4 l mléka, olej, pepř, sůl. Postup:  Těstoviny uvaříme v osolené vodě. Brokolici povaříme na páře, rozebereme ji na drobné růžičky a stonky nakrájíme na malé kousky. Nadrobno nakrájenou cibuli osmažíme na oleji, přidáme prolisovaný česnek a krátce ještě osmažíme. Smícháme uvařené těstoviny, brokolici, na nudličky nakrájenou papriku, osmaženou cibulku s česnekem, ochutíme solí a pepřem. Takto připravenou hmotu urovnáme do vymazané zapékací nádoby. V mléce rozšleháme vejce, které lehce přisolíme, nalijeme na povrch těstovin a dáme do trouby zapéct. Před koncem pečení posypeme povrch strouhaným sýrem a rychle zapečeme. Zapečené makarony Suroviny: makarony nebo jiné těstoniny,  2 lžíce másla, 2 lžíce mouky, 3 hrnky mléka, strouhaný sýr eidam nebo niva, pepř, sůl, sladká mletá paprika nebo muškátový oříšek, máslo na vymazání a strouhanka na vysypání  pekáčku, na posypání strouhaný sýr a kousek másla Postup: těstoviny uvaříme podle návodu.
Kategorie: zapečené těstoviny s tuňákem

Ústí nad Labem | Ústecký | Domovy a penziony | Zařízení pro seniory | Seznamy zařízení | Moje lékárna

Ústí nad Labem | Ústecký | Domovy a penziony | Zařízení pro seniory | Seznamy zařízení | Moje lékárna

Počet zařízení: 8 Domov - penzion pro důchodce Bukov p. o. Za vozovnou 783/1, Ústí nad Labem, 400 01 tel. : 475 600 429 e-mail: dpdbukov@volny.cz zobrazit na mapě Domov důchodců Rozcestí 798/9, Ústí nad Labem - K. Březno, 400 07 tel. : 472 733 057 e-mail: dpdkb@volny.cz web: přejít na web zobrazit na mapě Domov důchodců Chlumec Pod Horkou 85, Chlumec, 403 39 tel. : 475 223 642 web: přejít na web zobrazit na mapě Domov důchodců Dobětice Šrámkova 3305/38, Ústí nad Labem, 400 11 tel. : 472 772 902, 472 778 843 e-mail: dd_dobetice@volny.cz web: přejít na web zobrazit na mapě Domov důchodců Severní terasa p. o. V Klidu 3133/12, Ústí nad Labem, 400 11 tel. : 472 775 577 e-mail: ddst@volny.cz web: přejít na web zobrazit na mapě Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace Orlická 1, 3, Ústí nad Labem, 400 11 tel. : 472 773 335 e-mail: novakova.dpd@seznam.cz zobrazit na mapě Domov pro seniory Velké Březno, p.
Kategorie: domov důchodců ústí nad labem

Linecké ořechové cukroví - recept | Džemy Schwartau

Linecké ořechové cukroví - recept | Džemy Schwartau

Postup Mleté ořechy, hladkou mouku, moučkový cukr, strouhanou kůru, žloutek, kakao a ztuhlé máslo nasypeme do mísy. Pro lepší vůni můžeme přidat i špetku skořice. Ingredience dobře propracujeme v tuhé těsto. Je nutné pracovat rychle, aby se máslo příliš nerozpustilo. Hotové těsto dáme do ledničky na půl hodiny odpočívat, aby se s ním pak lépe pracovalo. Pracovní vál si pomoučíme a vyválíme přibližně 3 mm vysoký plát těsta, ze kterého různými formičkami vykrajujeme tvary. Tvary přemístíme na plech vyložený papírem na pečení a dáme do trouby rozehřáté na 160° C. Pečeme do růžova 7–10 minut. Po vychladnutí namáčíme do čokoládové polevy. Když čokoláda ztuhne slepujeme vybraným džemem Schwartau.
Kategorie: ořechy cukroví recept

Nízkoenergetické montované rodinné domy na klíč za výhodné ceny i na splátky a s rychlou návratností vložených investic - Millenium House s.r.o.

Nízkoenergetické montované rodinné domy na klíč za výhodné ceny i na splátky a s rychlou návratností vložených investic - Millenium House s.r.o.

Aktuální informace MILLENIUM HOUSE: 13. května 2010 AKCE 2010 : Ke každému domu objednaném do 31.12. 2010 stavebnice solárního systému pro ohřev TUV zdarma. Stavebnice obsahuje: Bojler 200 l, 2 x Solární kolektor, Řídící systém, Konstrukce pro kolektory, Kapalina do kolektoru, Elektrická vložka pro ohřev bojleru, Expanzní nádoba pro solární systém, Čerpadlová jednotka pro solární systém Připravíme Vám taky podklady pro podání žádosti o dotaci v programu „Zelená úsporám“. 1. ledna 2010 Přejeme Vám hodně úspěchů v roce 2010. 15. ledna 2009 Hospodářská a finanční krize a nedostatek plynu a fosilních paliv Vás v našich nízkoenergetických domech trápit nebude.... 8. ledna 2008 Od 1.2. 2008 máme změnu sídla firmy - aktuální adresa je: Millenium House s. r. o. , Kutuzovova 547/13, 703 00 Ostrava - Vítkovice. Tel. čísla zůstávají stejná.
Kategorie: stavba rodinneho domu svepomoci

Kategorie: