prace.mysteria.cz
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2993
Čeká na schválení: 83
Celkem kategorií: 10

Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » pronajem bytu hranice na moravě

Nejnovější v kategorii prodej:

ossz-kolin - Kolín,+kolín,+středočeský+kraj - Zlaté Stránky

Poznámky X OBLASTNÍ NEMOCNICE KOLÍN a. s. , nemocnice Středočeského kraje Více » Žižkova 146, 28002 Kolín III Zobraz tel. číslo 321 756 111 Rubrika: Nemocnice, lůžková zařízení www. nemocnicekolin.cz " href='' target='' rel=''> info@nemocnicekolin.cz
Kategorie: ossz kolín

Seznam zdrojů na téma pronajem bytu hranice na moravě:

Pronájem bytu 2+1 v Hranicích na Moravě Hranice - Hranice I-Město, Přerov 7 000Kč
Pronájem bytů - hranice na morave, inzerce
Byty Hranice, nabídka bytů v Hranice na prodej, k pronájmu Eurobydleni.cz
Úřední deska | Město Hranice
Prodej, Byty Přerov
Pronájem bytů 1+1 / 1+kk - hranice na moravě, inzerce
Dlouhodobý pronájem garáže - Hranice na Moravě - Inzerát, inzeráty
Hranice - pronájem bytů, domů, nebytových prostor
Realitní kancelář Přerov, Reality Přerov
Prodej bytu 3+1 Hranice na Moravě - Přerov - Domy - byty na prodej - HRANICE NA MORAVĚ
Nemovitosti
Prodej bytů 1+1, Hranice - RealHit.cz
Rodinné domy, severní Morava
Prodej bytu 3+1, Nová, Hranice na Moravě - inzerát č. 8981 - bezrealitky.cz
spolubydlící pronájem bytu |
Pronájem bytů Hranice | i-Bazar.cz
Byty, Pronájem, Reality Přerov
Pronájem bytu 2+1 v Hranicích na Moravě, prodám Hranice
Byt 1+1 v OV, Hranice na Moravě
BYT V HRANICÍCH NA MORAVĚ, prodám, na prodej

Jitka kadeřnictví Teplice - Krasa Online - vše kolem krásy

firma Jitka kadeřnictví Teplice Kadeřnictví JITKA Teplice pečuje o vlasy svých klientů již od roku 1999. Klademe si za cíl poskytování veškerých služeb na nejvyšší úrovni s kompletním servisem a důrazem na maximální individuální péči. kontakt adresa: Lázeňský sad 2, 41501 Teplice telefon: +420 603 953 554 email: www: http://www.bodyfit.cz/kadernictvi-jitka-teplice/ zobrazeno: 1549x zařazeno v kategoriích otevírací hodiny
Kategorie: kadernictvi teplice

Květinářství Chronos - Ostrava

Rozvoz květin Na základě velké poptávky našich zákazníků začala naše firma zajišťovat rozvoz květin po Ostravě (po dohodě jsme schopni doručit květiny i na jiná místa v ČR). Tato služba je určena lidem, kteří chtějí mile překvapit své blízké, přátele, nebo obchodní partnery a zaslat jim kytici v jakoukoliv denní dobu v České republice. Součástí zásilky může být i kartička se vzkazem, blahopřání, víno, sekt... Snažíme se maximálně vycházet našim zákazníkům vstříc a jejich originální nápady uskutečnit k plné spokojenosti objednavatele, ale i obdarované osoby. Doručujete kytice v sobotu, neděli a o svátcích? Kytice rozvážíme i mimo pracovní dny, ale doručení je limitováno našimi možnostmi. Proto doporučujeme před objednáním nás kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky a zkonzultovat, zda vyřízení objednávky je možné. Jak zaplatit Platby je možné provést v hotovosti, nebo pomocí platební karty vydané společnostmi VISA, MasterCard přímo na prodejně, bankovním převodem, složení peněz v bance na náš bankovní účet. Platba musí být vždy provedena a ověřena pokud se jedná o bankovní převod před požadovanou dobou doručení.
Kategorie: zasílání květin

Nemovitosti - United Real - reality a nemovitosti, byty, rodinné domy, kanceláře, pozemky

Nabídka - prodej, Ostatní: Garáž, Cheb 22 000 Kč Lokalita: Okres Cheb, Cheb, Cheb Poslední úprava: 24.11. 2011 14:24 | Číslo zakázky: 3400-000229 Nabízíme Vám řadovou garáž v Chebu v ulici Pelhřimovská. Garáž má plechová vrata a střechu z vlnitého eternitu. Nabídka - prodej, Ostatní: garáž, Cheb 50 000 Kč Lokalita: Okres Cheb, Cheb, Cheb Poslední úprava: 21.02. 2011 15:32 | Číslo zakázky: 3400-00260 Nabízíme Vám zděnou řadovou garáž v Chebu v ulici Dyleňská. Vrata jsou dřevěná, střecha je pokryta vlnitým eternitem. Drobné opravy nutné. Prodej řadové garáže / 17m2 / Liberec - Nové Město 99 000 Kč Lokalita: Okres Liberec, Liberec, Liberec (nečleněné město), Liberec II-Nové Město, Chrastavská Poslední úprava: 03.01. 2012 09:54 | Číslo zakázky: 1098-3058 K prodeji nabízíme řadovou garáž 17m2 v Liberci – Novém Městě. Garáž v osobním vlastnictví je v dobrém technickém stavu, proběhla i oprava střechy.
Kategorie: dřevěná střecha

Obsahové náplně živností koncesovaných - BusinessInfo.cz

Předmětem dražby nedobrovolné může být vše, co může být zástavou podle jiného právního předpisu, kromě předmětů kulturní hodnoty z oboru archeologie a předmětů kulturní hodnoty sakrální a kultovní povahy, které nejsou opatřeny osvědčením k trvalému vývozu. Dále činnosti směřující k zabezpečení organizace dražby (zejména zajištění uveřejnění dražby dražební vyhláškou, zajištění odhadu ceny předmětu dražby, vedení evidence o dražbách, zabezpečení uložení písemností podniku, jestliže je tento předmětem dražby). Obsahem živnosti není provádění veřejných dražeb v oblasti cenných papírů. V rámci živnosti lze provádět i dobrovolné dražby věcí movitých. Provozování cestovní kanceláře Organizování, nabízení a prodej zájezdů. Zájezdem se rozumí kombinace služeb podle jiného právního předpisu. Dále lze rovněž nabízet, prodávat a zprostředkovávat prodej jednotlivých služeb cestovního ruchu a organizovat, nabízet, prodávat a zprostředkovávat prodej kombinací jednotlivých služeb cestovního ruchu. V rámci živnosti lze dále prodávat věci související s cestovním ruchem, zejména vstupenky, mapy, plány, jízdní řády, tištěné průvodce a upomínkové předměty. Ostraha majetku a osob a služby soukromých detektivů Poskytování služeb spojených s ostrahou a ochranou nemovitého a movitého majetku, ostrahou při přepravě peněz, cenností či jiného majetku, ochranou osob a vymezených zájmů, zajišťováním pořádku v místech konání veřejných shromáždění, slavností, sportovních podniků nebo lidových zábav podle pokynů objednatele, vyhodnocováním bezpečnostních rizik a zpracováním plánů ochrany, provozováním centrálních pultů ochrany. Služby spojené s hledáním majetku a osob, zjišťováním skutečností, které mohou sloužit jako důkazní prostředky v řízení před soudem nebo správním orgánem, získáváním informací týkajících se osobního stavu fyzických nebo právnických osob nebo jejich majetkových poměrů, získáváním informací v souvislosti s vymáháním pohledávek, vyhledáváním protiprávních jednání ohrožujících obchodní tajemství.
Kategorie: obsahová náplň živností

STAHUJ FILMY ZADARMO

Filmy sťahuj Sťahuj filmy zadarmo DVD filmy sťahovanie DVD Filmy zadarmo Ako získať DVD filmy ??? Dnes ako doba pokročila je to úplne jednoduché ponúkame Vám viacero možnosti: - kúpiť si DVD filmy v obchode alebo na internete - kúpiť si ho ako súčasť časopisov v trafikách - stiahnuť si ho na internete - požičať si ho v DVD požičovni - pozrieť si ho v internetovej DVD požičovni - pozrieť si trailer Sťahuj filmy Megapload.com Filmy sťahuj zadarmo. Je viacej podobný rapidsharu akurát, že Vás neobmedzuje stiahnutými súbormi, ale rýchlosťou. Jeden súbor môže byť veľký až 250 MB, čo naopak u rapidsharu nehrozí. Postup pri sťahovani je takmer rovnaký: vložíte odkaz, počkáte, zavriete raklamu a kliknite sťahovať download... sťahovanie softwaru ktorý nevlastníte sa považuje za nelegálne Sťahuj filmy eDisk.cz Je to český download server,ktorý poskytuje kvalitný hosting súborov a žiadne omedzenie akrem veľkosti súborov tu niesu. Filmy sťahuj zadarmo. Filmy môžete sťahovať vysokou rýchlosťou, ale zase nieje veľa ľudí, ktorý to na tento server nahrajú. Sťahovanie je úplne jednoduché. Filmy sťahuj zadarmo.
Kategorie: filmy edisk