prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10854
Čeká na schválení: 22
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » spolecne cestovani

Nejnovější v kategorii prodej:


Posturální a fázické svaly | kulturistika.net

Posturální a fázické svaly | kulturistika.net

Přestože tohle moc lidí nezná, tak svaly se dělí podle typu funkce do 2 základních skupin: tonické neboli posturální a fázické. Každý sval obsahuje vlákna tonického (červená vlákna) a fázického (bílá vlákna) charakteru, jejichž zastoupení je v jednotlivých svalech různé a individuální. Pro snazší pochopení, si to předvedeme na příkladu. Například horní vlákna prsních svalů řadíme do kategorie fázických svalů, protože jejich podíl rychlých bílých svalových vláken je vyšší, než obsah těch pomalých červených. Naopak třeba vzpřimovače páteře pracují téměř neustále, takže je důležité, aby měly víc pomalých červených svalových vláken, které vydrží pracovat skoro neustále. Nyní by to už mělo být jasné. A proč je důležité znát tyto informace? Je to potřebné zejména pro odstraňování svalových dysbalancí. Svalová dysbalance je nerovnováha mezi svaly. Například zkrácené svaly často přebírají funkci jiného svalu a klouby jsou jednostranně přetěžovány.
Kategorie: zkracene svalySeznam zdrojů na téma spolecne cestovani:


NГЎzor: Hleda se partacka na spolecne cestovani ....Novy Zeland (Hleda se partacka na spolecne cestovani ....Novy Zeland) | Cestovatel.cz - cestovatelГ© sobД›
Inzerce Zlín - spolecne cestovani, inzeráty z Zlína
spolecne cestovani - Hyperzboží.cz
www.telefonlarhrv.info: spolecne cestovani
Horská seznamka, sportovní seznamka a sport, seznámení na cesty - TREKING.cz
Společné cestování - Part 8
spolecne cestovani obytnym - Hyperzboží.cz
Spolucestování.cz - najdeme Vám spolucestující/ho na dovolenou
Stavebnictví - spolecne cestovani, inzerce

Old-Cans - Jazz Jackrabbit 2 Holiday Hare 98 download

Old-Cans - Jazz Jackrabbit 2 Holiday Hare 98 download

Snad každému hráči se při vyslovení jména Jazz Jackrabbit vybaví drsný, nebojácný, ale hlavně zelený zajíc, který se na obrazovkách prohání už hezkou řadu let. Tato hra je volným pokračováním úspěšného “Jazze“ 2. I zde se náš hrdina vydává střemhlav do nového dobrodružství. A už podruhé nebude sám! Opět mu pomůže jeho starý kámoš trochu pomatený, červený zajíc Spazz. Každý z nich má i své speciální schopnosti. Jazz umí po chvíli koncentrace vyskočit do ohromné výšky a nebo ve vzduchu ze svých uší udělat vrtuli, která ho nějakou dobu udrží. Spazz ovládá dvojskok (vyskočí dvakrát za sebou) a karate-kop, jímž dokáže rozdrtit i několik zloduchů najednou. Budete muset přejít přes množství překážek (třeba trampolíny nebo neviditelné cihličky) a samozřejmě spoustu nepřátel. A pokud toto všechno přežijete ve zdraví, najdete dárky schované vánočním Ďáblem (vím, zní to podivně, ale on tak opravdu vypadal), který po vás metá jednu řízenou ohnivou kouli za druhou.
Kategorie: jazz jackrabbit 2 download

Produkty - Zahradní krby a grily - Grilovací desky - Kamenictví a zakázková kamenická výroba

Produkty - Zahradní krby a grily - Grilovací desky - Kamenictví a zakázková kamenická výroba

Kamenictví a kamenická zakázková výroba - Grilovací desky úvod úvod produkty produkty eshop eshop vzorník kamene vzorník kamene zpracování kamene zpracování kamene volná místa volná místa ke stažení ke stažení kontakty kontakty >" src='' /> produkty > Zahradní krby a grily > Grilovací desky Grilovací desky Žulové grilovací desky. Grilovací deska bez drážky Kamenná deska určená pro grilování nad ohněm MOC (bez DPH): 500,- Kč detail Grilovací deska s frézovanou drážkou Grilovací deska určená pro grilování nad ohněm. Je opatřená vyfrézovanou odkapovou drážkou. MOC (bez DPH): 900,- Kč detail Grilovací deska s řezanou drážkou Grilovací deska určená pro grilování nad ohněm. Je opatřená odkapovou drážkou řezanou na pile. MOC (bez DPH): 600,- Kč detail Stojánek ke grilovací desce Ocelový stojánek, pod grilovací desku MOC (bez DPH): 3000,- Kč detail Výběr produktu
Kategorie: výroba zahradního grilu

Malotraktor - DomácíTraktory .cz

Malotraktor - DomácíTraktory .cz

Další hledání Nejpopulárnější bytové doplňky zemědělská technika Prodej, servis a repas japonských malotraktorů. www.rvr-agro.cz Stop krádežím traktorů Nový systém aktivního střežení traktorů. Neponechávejte nic náhodě www. celkovaochrana.cz Technika pro velkokuchyně Vybavení pro gastronomické provozy za diskontní ceny. www. gastropolis24.cz Chladící technika výhodně Vyberte si pro Vaši provozovnu jen to nejlepší a navíc za super cenu! www. AbcElektroDum.cz Příslušenství Zabýváme se výrobou adaptérů k malotraktorům. Zajímavá nabídka! www. Zahrad-Tech. w1.cz Výčepní technika Potřebujete půjčit pípu na párty? Vhodné pro soukromé i veřejné akce! www. PsBohemia.cz Zajímavé stránky - Malotraktor DAKR spol.
Kategorie: domácí výroba malotraktoru

Psi, štěňata na prodej - inzerce

Psi, štěňata na prodej - inzerce

Kelly se vzdali její majitelé, kvůli tomu, že v rodině nebyly v pořádku hierarchické poměry a Kelly si toho byla plně vědoma a situace využívala. Ostatně je to pitbulteriér a tito psi jsou velmi silné povahy. U nás však zatím tyto sklony neprojevila a nemá tendence nám dokazovat její nadřazenost. Charakteristika: Kelly je dvouletá, čistokrevná pitbulteriérka drobnější (žížalovité) postavy :) Byla zvyklá žít v bytě, má tedy veškeré hygienické návyky. Dle informací bývalých majitelů umí základní povely (u nás jsme zatím zkoušeli pouze "sedni" a to opravdu umí:), miluje balónky a nevadí jí koupání, jestli je to plavec se ještě ale nezjistilo. Na vodítku zpočátku velmi silně tahá, po usměrnění dokáže jít i u nohy. Krmená byla převážně granulemi. Co se týče vztahu k jiným psům, tak není vhodná k jiným fenám, psi jí až tak nevadili, nicméně je možné, že ne s každým se snese, byla by tedy nejvhodnější jakožto "jedináček. Určitě by nedělalo dobrotu, kdyby v domácnosti bylo i jiné zvíře (kočka, králík,...) . Na dítě přes mříž vrčela (ač tedy pravděpodobně ze strachu a neznalosti), nedoporučujeme tedy k dětem.
Kategorie: prodám štěně

Fotografie - Hippie mladá žena v khaki ob... | FotografieFotky.cz - fotky, obrázky a vektory na všechno!

Fotografie - Hippie mladá žena v khaki ob... | FotografieFotky.cz - fotky, obrázky a vektory na všechno!

Fotografie - Hippie mladá žena v khaki ob... Hippie mladá žena v khaki oblečení drží dogtag portrét hippie mladá žena v khaki oblečení drží dogtag Autor: CandyBoxImages Max. velikost: 4032 px × 6048 px Max. rozlišení: 16 MPix STÁHNOUT IHNED! Další obrázky a fotografie dle klíčových slov Caucasian dospělých sám armády překrásná veselá dog-tag prehlidkove ženského zázvorové šťastný čelenka hospodářství ojedinělých khaki životní styl jedním výbavy peac portrétu redhaired zrzka retro úsměvu usměvavý summery symbolů ženě younge Nejlepší výběr obrázků, fotografií a vektorů!
Kategorie: hippie oblečení

Kategorie: