prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7803
Čeká na schválení: 32
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prodej » relaxace brno

Nejnovější v kategorii prodej:


Motivační kurzy a rekvalifikační kurzy pro Úřady práce Virtuální 3D prohlídky

Motivační kurzy a rekvalifikační kurzy pro Úřady práce Virtuální 3D prohlídky

Šance pro uchazeče o zaměstnání ve věku od 15 – 20 let se základním nebo nedokončeným středním vzděláním. Hlavní zásady: • Uplatnění myšlenky, že každý člověk má právo zažít úspěch a k tomu musí dostat příležitost. Současně se ale musí připravit na odpovědnost nést důsledky svých rozhodnutí. • Všichni účastníci projektu jsou si rovnocennými partnery, protože mají společný cíl, kterým je dosažení úspěchu. • Problémy a konflikty jsou okamžitě a důsledně řešeny „podáním pomocné ruky“ a společným hledáním cesty ke smíru. • Individuální přístup k hledání nejvhodnějších přístupů a stylů výuky, které vedou k posilování sebedůvěry, zodpovědnosti a zdravé ctižádosti. • Uplatňování výukových metod propojující teorii a praxi Cíl projektu : podchycení a remotivace mladých lidí ve věku od 15 do 20 let se základním nebo nedokončeným středním vzděláním a probuzení jejich zájmu o zapojení se do pracovního nebo vzdělávacího procesu. Modul 1 (Školicí středisko) Cíl: Vytvořit a upevnit návyky k plnění povinností občana, zařazení se do běžného života, následně pak výcvik v aplikaci technik při hledání zaměstnání Rozsah: 45 hodin Forma : denní v určené dny v týdnu (min. 3x týdně) Výstup : Osvědčení o poradenské činnosti Obsah 1. Komunikace (10 hod.)
Kategorie: rekvalifikace a úřad práceSeznam zdrojů na téma relaxace brno:


Léčebné a relaxační masáže - Brno - Zdravotnické zařízení - léčebné masáže, relaxační masáže
relaxace - Brno, Zdraví - krása - fitness - Brno, Služby
Hotel park hotel Brno - zámecký hotel Brno, wellness a relaxace v Brně
Slevy relaxace Brno, slevy v Brně, hromadné slevy Brno
Aktuální slevy pro město Brno ve skupině Relaxace/Wellness od webu DnesNeboNikdy [DejSlevu.cz]
Brno, Relaxace, slevy, hromadnГ© slevy, skupinovГ© nГЎkupy
Kombinovaná relaxace | Ordinace celostní léčby Brno
Hotel Fontána Brno | Hotel - Wellness a relaxace
Péče o tělo a duši Brno-město - hodnocené firmy zajišťující služby pro tělo a duši v Brně-městě - sluzby.cz
Psychoterapie Brno,hypnóza,poradenství,osobní růst | PSYCHE KARAKEVA
Koupelna je místem hygieny, relaxace a odpočinku | Koupelnové studio Brno
Romantická relaxace pro dva, Slavkov u Brna | Víkendové pobyty
Den relaxace | | Kouzelný dárek
RELAXAČNÍ STUDIO f.o., Brno, Slatina - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Relaxace - Účinky psychowalkmanu - MAHANA • Centrum obnovy energie - Brno
Relaxace - Brno-město (Služby) | Salóny krásy
Masáž relaxační - Brno-město (Služby) | Salóny krásy
Vyhledávání výrazu Relaxacni-centra - Firmy.cz
Proč relaxovat? | meditace Brno | relaxace v solné jeskyni | masáže
Relaxace

Trávníkové lemy - Pardubický kraj, inzerce, prodám

Trávníkové lemy - Pardubický kraj, inzerce, prodám

Hyperinzerce › Rostliny › Trávníky, traviny › Trávníkové lemy Zpět na na seznam inzerátů Předchozí inzerát | Další inzerát Trávníkové lemy 18.02. 2009 | Nabídka / Prodám | Trávníky, traviny Prodám trávníkové lemy k oddělení trávníku a záhonu. Jsou plastové UV stabilní a lehce tvarovatelné. Odolné při sekání, nepřečnívají přes trávník. Možno poslat dobírkou nebo osobní odběr. Cena je 54 Kč/m v rolích po 6 m. Barva zelená, černá. Více informací nebo objednávky pište na E-mail. Cena: 54 Kč Oblast inzerce: Pardubický kraj Číslo inzerátu: 2129193 Počet zhlédnutí: 1066x Zhlédnutí detailu: 422x Odkaz: www.
Kategorie: travnikove lemy

Relaxační techniky I. | Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně

Relaxační techniky I. | Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně

Nacházíte se zde: Titulní stránka / Kurzy a konference / Kurzy pro studenty VUT / Relaxační techniky I. Relaxační techniky I. Informace o kurzu
Kategorie: relaxační techniky

talianske-prazdniny - Film online .cz

talianske-prazdniny - Film online .cz

Další hledání Nakladatelství Alpress Nakupujte v eshopu přímo od nakladatele za výhodné ceny. eshop. alpress.cz Časopisy - Aukro.cz Hledáte časopisy? Největší výběr časopisů na Aukro.cz Aukro.cz Svět knihy Zajišťujeme propagaci a podporu českého knižního trhu. www. svetknihy.cz Pecka roku 2011: O nejošklivějším domě a dalších zajímavostech. Časopis Dům&Zahrada http://www.dumazahrada.cz Elektronické knihy Grada Knihy od nakladatelství Grada Publishing. Všechny bez tvrdého DRM www. PalmKnihy.cz/Grada Nejlepší ceny knih Porovnání cen knih Najděte si nejlevnější nabídku! www. Hledejceny.cz Zajímavé stránky - talianske-prazdniny Hilary Duff - akordy, texty, spevník, mp3, články, fotky, linky, albumy, The Lizzie McGuire Movie TALIANSKE PRAZDNINY prave som to dopozeral aj to super film, teraz … NIKDY TO NEVZDAVAJ a TALIANSKE PRAZDNINY? pls ak ano tak piste na pokec na lil_lady11 29.1. supermusic.cz/skupina.php Všetko o všetkom 22.
Kategorie: film prázdniny

Zákoník práce - Část VI. - Hlava 7 - Společná ustanovení o mzdě, platu, odměně z dohod a odměně za pracovní pohotovost

Zákoník práce - Část VI. - Hlava 7 - Společná ustanovení o mzdě, platu, odměně z dohod a odměně za pracovní pohotovost

Zákoník práce Zákon č. 262/2006 Sb. , zákoník práce Část šestá Odměňování za práci, odměna za pracovní pohotovost a srážky z příjmů z pracovněprávního vztahu Hlava VII: Společná ustanovení o mzdě, platu, odměně z dohody a odměně za pracovní pohotovost § 141 (1) Mzda nebo plat jsou splatné po vykonání práce, a to nejpozději v kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém vzniklo zaměstnanci právo na mzdu nebo plat nebo některou jejich složku. (2) Mzda, plat a jejich jednotlivé složky stanovené, sjednané nebo určené za hodinu práce, přísluší zaměstnanci i za zlomky hodin, které odpracoval v období, za které se mzda nebo plat poskytuje. (3) Nebyl-li pravidelný termín výplaty mzdy nebo platu sjednán v kolektivní smlouvě, určí jej zaměstnavatel v mezích období uvedeného v odstavci 1 po projednání s odborovou organizací. (4) Zaměstnavatel vyplatí zaměstnanci před nastoupením dovolené mzdu nebo plat splatný během dovolené, připadne-li termín výplaty na období dovolené, pokud se se zaměstnancem nedohodne jinak. Jestliže to neumožňuje technika výpočtu mezd nebo platů, poskytne mu přiměřenou zálohu a zbývající část mzdy nebo platu mu vyplatí nejpozději v nejbližším pravidelném termínu výplaty mzdy nebo platu následujícím po dovolené. (5) Při skončení pracovního poměru vyplatí zaměstnavatel zaměstnanci na jeho žádost mzdu nebo plat za měsíční období, na které mu vzniklo právo, v den skončení pracovního poměru. Jestliže to neumožňuje technika výpočtu mezd nebo platů, vyplatí mu mzdu nebo plat nejpozději v nejbližším pravidelném termínu výplaty mzdy nebo platu následujícím po dni skončení pracovního poměru. § 142 (1) Mzda nebo plat se vyplácí zaměstnanci v zákonných penězích 50).
Kategorie: výpočet mezd

Chov želv - Seznam

Chov želv - Seznam

Suchozemské a vodní želvy Stránka o suchozemských, vodních želvách a Damoklesu. Dále Flash hry, inzerce, vtipy a videa. www. zelvy. estranky.cz
Kategorie: vodní želvy chov

Kategorie: