prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3697
Čeká na schválení: 264
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prace » vzp beroun

Nejnovější v kategorii prace:


BABY-CAFE.CZ - Fimóza (zúžení předkožky)

BABY-CAFE.CZ - Fimóza (zúžení předkožky)

Druhy fimózy: a) vrozená (fyziologická fimóza - konglutinace předkožky) b) vzniklá zánětem žaludu nebo předkožky. Záněty vznikají většinou tehdy, když se pod předkožkou nashromáždí bakterie a zbytky moče. V žádném případě by se předkožka neměla násilím stahovat zpět - malé ranky vedou k novému zajizvení, jež zúžení předkožky ještě více zhoršují. Co je ve skutečnosti fimóza? Dojde-li ke ztopoření penisu, stáhne se předkožka sama zpět. Pokud tomu tak není, jedná se o tzv. fimózu - zúžení předkožky. Fimóza je řešitelná operativně a chirurgický zákrok nemá vliv na mužskou potenci. Z toho plyne, že fimóza je zúžený prepuciální prstenec, který brání stažení (retrakci) předkožky. Vzniká z jizvovité tkáně po opakovaných zánětech, infekcích.
Kategorie: zanet penisuSeznam zdrojů na téma vzp beroun:


POJIŠŤOVNA VZP, a. s.
Úřady a instituce BEROUN: informační server pro město Beroun a okolí - BEROUNSKE.INFO
Pojišťovna VZP, a.s., Praha 7
Renka - Úvodem
Realizované projekty
Vzp (vžp), Webs www.vzp.cz - eWords.cz, Czech words and phrases
Vyhledávání výrazu VZP - Firmy.cz
VZP Beroun 2006 - Fotogalerie | CTS-Smršť - Cykloturistický klub Šumperk
Beroun | Středočeský | VZP (111) | Zdravotní pojišťovny | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Úřední deska VZP ČR – veřejné vyhlášky | Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Nemocnice Beroun - Historie Nemocnice Beroun | Ambulance | Rehabilitační a fyzioterapeutická ambulance
Odkazy - Protetika Beroun
Pobočky - Hořovice | Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
ABETINFO.COM - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ
Gymnázium Joachima Barranda Beroun
VZP Beroun - Podnikatel.cz
Od VZP odešlo v posledních měsících 70 tisíc lidí - Berounský deník
Podávání návrhů je centralizováno | Aktuálně | Infoservis VZP | ZN - odborné fórum zdravotnictví a sociální péče
Středočeský kraj — ČT24 — Česká televize
Vzp-beroun - Pobočky.cz - pobočky všech významných institucí

Recept na zdraví – Kuřecí nudličky s brokolicí

Recept na zdraví – Kuřecí nudličky s brokolicí

Úvod » Recepty » Kuřecí nudličky s brokolicí Kuřecí nudličky s brokolicí 10. 1. 2012, v kategorii Recepty, Těhotenství Vytisknout 2 porce 45 minut 1 porce = 217 kcal
Kategorie: recepty s brokolicí

Home & Cook, s.r.o.

Home & Cook, s.r.o.

Home & Cook, s. r. o. Náhled webové stránky: Schránka: Přidej do schránky. Dodáváme vše, co potřebujete pro zdravé a chutné vaření, přípravu ovocných nápojů, čaje a kávy i péče o tělo od premiových značek. V nabídce máme kuchyňské nádobí a náčiní více značek. Nádobí Lagostina a Tefal - Jamie Oliver hrnce, parní hrnce, pánve, toustry. Mixéry, roboty, domácí pekárny, elektrické nože, vysavače, žehličky, fritézy, osobní váhy Moulinex. Holicí stroje, vysavače, ventilátory Rowenta. Kávovary, expressa, mixéry, roboty, toustry Krups. Provozujeme e-shop i kamenné obchody. Adresa a kontaktní informace: HOME & COOK, S.
Kategorie: home and cook

Katastr nemovitostí - jak, co a za kolik - Měšec.cz

Katastr nemovitostí - jak, co a za kolik - Měšec.cz

POZOR  – Při smluvním převodu nemovitosti nabývá vlastnictví nemovitosti právní moci okamžikem vkladu vlastnického práva do Katastru nemovitostí. Jak se provádí zápisy do katastru Vkladem Řízení o povolení vkladu se zahajuje u katastrálního úřadu, v jehož obvodu se nemovitost nachází. Vznik, změna či zánik práva k nemovitosti se může týkat např. převodu vlastnictví, zástavního práva, převodu bytu nebo nebytového prostoru, dohody o vypořádání spoluvlastnictví manželů a podobně. Po doručení návrhu o povolení vkladu, záznamu či poznámky vyznačí katastrální úřad k příslušné nemovitosti tzv. plombu zápisem písmena „P“. Tento zápis naznačuje třetím stranám, že probíhá nějaké řízení. Informace, o jaké řízení se jedná, poskytne katastrální úřad. Záznamem Záznam nijak neovlivní vznik, změnu nebo zánik práva k nemovitosti. Může se jednat například o rozhodnutí soudu, prodej nemovitosti na veřejné dražbě příklepem licitátora nebo potvrzení Fondu národního majetku o prodeji nemovitostí ve veřejné dražbě.
Kategorie: registr nemovitostí

Úřad práce Liberec - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Liberec - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Liberec - kontaktní pracoviště Telefon: 950 132 111 FAX: 950 132 302 E-mail: posta@lb.mpsv.cz Adresa: Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1 Zobrazit volná místa na úřadu práce Liberec » Úřední hodiny - Úřední doba Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Úřední hodiny - Úřední hodiny pro zprostředkování Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst Kontaktní osoby Ředitel: Ing. Hana Polmová tel. : 950 132 490 e-mail: hana. polmova@lb.mpsv.cz Sekretariát ředitele: Hana Želechovská tel. : 950 132 491 e-mail: Hana. Zelechovska@lb.mpsv.cz Zprostředkování: Bc. Zlata Adamcová tel. : 950 132 421 e-mail: Zlata. Adamcova@lb.mpsv.cz Zprostředkování a poradenství: Mgr.
Kategorie: urad prace liberec nabidka volnych mist

Manipulace s textem III. - funkce DOSADIT a NAHRADIT | Technický portál

Manipulace s textem III. - funkce DOSADIT a NAHRADIT | Technický portál

Manipulace s textem III. - funkce DOSADIT a NAHRADIT 21.10. 2003, Ing Pavel Hladeček Funkce DOSADIT a NAHRADIT patří do kategorie textových funkcí. Obě umožňují nahrazovat část textu jiným textem. Funkce DOSADIT a NAHRADIT nahrazují část textu neboli textový řetězec jiným textem. Tímto textem, který nahrazuje původní část textu, může být i prázdný text - dvě uvozovky vedle sebe (""). V takovém případě půjde o odstranění části textu. Funkce DOSADIT umožňuje nahradit konkrétní textový řetězec jiným, zatímco funkce NAHRADIT nahrazuje libovolný text vyskytující se na definovaném místě v původním textu. Syntaxe funkce DOSADIT: DOSADIT ( text ; starý ; nový ;instance) význam argumentů: text – text nebo odkaz na buňku obsahující text, který se má upravit starý – textový řetězec ( text ), který se má nahradit novým textovým řetězcem (určený třetím argumentem). Pokud se nevyskytuje v textu, zůstane původní text nezměněn.
Kategorie: směrové kody bank

Kategorie: