prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5440
Čeká na schválení: 317
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prace » vánoční televizní program

Nejnovější v kategorii prace:


Archiv hlavního města Prahy

Archiv hlavního města Prahy

Sbírka map a plánů 1648–1997 Oddělení historických sbírek a depozit Popis sbírky Současná sbírka map a plánů byla vyčleněna ze sbírky plánů a vyobrazení, která zahrnovala mj. i fotografie a grafiky, nyní uložené v samostatných sbírkách. Původní sbírka, obsahující podle Václava Vojtíška více než 10 000 kusů, se skládala ze dvou částí: 1. plány města a jeho částí vzniklé z činnosti tehdejších městských úřadů, 2. plány koupené či jinak do sbírky získané. Při požáru Staroměstské radnice roku 1945 však sbírka utrpěla značné ztráty a z původního počtu se dochovala přibližně třetina map a plánů. Rozsah současné sbírky je přibližně 18 bm, inventarizováno je více než 3000 jednotek. Sbírka obsahuje tištěné i rukopisné mapy Prahy jako celku, jejích jednotlivých částí až po plány největšího měřítka zobrazující jednotlivé budovy. Nejstarší součástí sbírky jsou přehledné mapy Prahy ze 17. –19. století, téměř výhradně tištěné, vytvořené bez geodetických podkladů.
Kategorie: stavební plánySeznam zdrojů na téma vánoční televizní program:


Vánoce České televize jsou „náhradou” za neexistující dětský kanál ČT 3 - DigiZone.cz
Novinka TV Max: vánoční program již na počátku prosince | bauermedia.cz
TV Barrandov přinese o Vánocích dobrodružství Pippy dlouhé punčochy - Články | satCentrum
Zajímavosti: Vánoční TV program ve znamení trvalek! Proč ne?
Magazín SMS.cz
Štědrý den - Wikipedie
Nový vánoční speciál Jamieho Olivera o víkendu na TV Paprika | Informace o satelitním příjmu, satelitních přijímačích a televizních programech
MegaAktuality.cz » Beyoncé: O Vánocích nesmí televizi nikdo zapnout!
Vánoční program bude i na Nova Cinema či TV Barrandov
Televizní program o Vánocích 2011: ČT okouzlí pohádkou s Vojtou Dykem | TOPZINE.cz
Vánoce na České televizi ve znamení klasických pohádek. Nabídne až šest premiér
Veřejnoprávní Vánoce na obrazovce budou zčásti v HD | Týden.cz
Vánoční TV program « Rubrika | Veselé Vánoce 2011 ♥♥♥
Press — Vše o ČT — Česká televize
e-dvojky.cz • Zobrazit téma - Dvojky-"vánoční televizní program"
PROGRAM NOVY O SVÁTCÍCH - tn.cz
Kanály IKO - Dvanáctero důvodů pro veselé Vánoce - Články | satCentrum
TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu.
Televizní Vánoce: Nova vsadí na pohádky - www.lidovky.cz
Tv program « Rubrika | Vanoce-konecne

Nabídka práce - Cestovní kancelář Sales Manager v Praze

Nabídka práce - Cestovní kancelář Sales Manager v Praze

Nabídka práce - Cestovní kancelář Sales Manager v Praze Pozice : Sales Manager v Praze - nabídka ze dne 7.1. 2011 Cestovní kancelář podnikající již od roku 1995 se specializací na exotické destinace ( www. Mauritius.cz, www. Seychely.cz, www. Polynesie.cz, www. Maledivy.cz ) a náročné klienty, hledá do kanceláře Praha, Na Příkopě 9/11 nového zaměstnance na pozici Sales Manager. Samostatná práce při přípravě a prodeji Zájezdů na klíč do výše uvedených destinací. Práce zahrne servis pro klienty (prezentace nabídky klientovi, kalkulace a poptávka zájezdu v destinaci), marketing, tvůrčí práci, překlady a plnění internetových stránek. Preferujeme průraznou osobu, odolnou proti stresovým situacím. Požadavky na uchazečku/uchazeče Hledáme uchazeče/uchazečku s kladným vztahem k cestování.
Kategorie: prace v cestovni kancelari

LEJHANEC KNIHKUPECTVÍ s.r.o., Hradec Králové - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

LEJHANEC KNIHKUPECTVÍ s.r.o., Hradec Králové - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz

Související firmy LEJHANEC KNIHKUPECTVÍ s. r. o. - třída Míru 65, Zelené Předměstí, Pardubice (Ústředí) Činnosti firmy Tiskoviny, knihy Knihy, mapy, tiskopisy - prodej - knihkupectví Zvětšit mapu © 2012 DATABOX s. r. o. , 1. máje 59, 460 01 Liberec 1
Kategorie: knihkupectví lejhanec

Vojenské známky - Hyperzboží.cz

Vojenské známky - Hyperzboží.cz

Vojenské známky - stříbrné Identifikační známky na krk. Obsahuje dva štítky, dva řetízky pro zavěšení na krk a dvě tlumicí gumičky proti chrastění. Bez ražby.
Kategorie: psí známky na krk

Teplice - turistické trasy, výlety, památky, objekty, TuristickyAtlas.cz

Teplice - turistické trasy, výlety, památky, objekty, TuristickyAtlas.cz

Registrováno je 722 uživatelů, ti přidali: 7353 míst, 15 tras, 293 ubytování a 58 restaurací. Okres: Teplice Zajímavá místa v okrese 93% Kostomlaty (Sukoslav) Jedna z nejatraktivnějších a nejmalebnějších zřícenin u nás se zdaleka viditelnou hlavní válcovou věží. Rozsáhlé torzo hradu,... 84% Zámek Duchcov Původně renesanční zámek z konce 16. století, do r. 1707 rozšířen barokně a počátkem 19. století upraven klasicistně. Tento... 96% Hrad Kyšperk Zřícenina pohraničního hradu z počátku 14. století se nachází na vysokém ostrohu nad obcí Unčín, asi 1 km severovýchodně od města... Zobrazit vše... Oblíbené turistické cíle Teplice - Teplice je okresní město v Ústeckém kraji v severozápadních Čechách.
Kategorie: lázně dubí

Výpočet nadváhy

Výpočet nadváhy

Výpočet nadváhy K orientačními výpočtu jestli máte nadváhu nebo dokonce obezitu vám poslouží jednoduchý výpočet vzorečku BMI. V článku najdete také tipy na další články o hubnutí a  dietách. Výpočet nadváhy Různé výpočty nadváhy by jste měli vždy brát trochu s rezervou. Jednoduchý výpočet nemůže zohledňovat všechny faktury. Ale pro základní informaci vám různé vzorečky určitě postačí. Výpočet nadváhy pomocí BMI BMI je zkratka z anglického Body mass index. Pro výpočet nadváhy se právě nejčastěji používá BMI. Výpočet je zcela jednoduchý a zvládne ho úplně každý.
Kategorie: výpočet nadváhy

Kategorie: