prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1385
Čeká na schválení: 61
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prace » stahování zdarma

Nejnovější v kategorii prace:


Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám | On-line knihkupectví Kniha.cz

Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám | On-line knihkupectví Kniha.cz

Anotace knihy Těhotenská cukrovka - rady lékařky nastávajícím maminkám Těhotenská cukrovka neboli gestační diabetes je relativně častou komplikací v těhotenství. Jejím projevem je vyšší hladina krevního cukru (glykemie). V České republice je diagnostikována u necelých 3 % těhotných žen, její skutečný výskyt je však mnohem vyšší (až 18 % všech těhotenství). Není-li léčena, může ohrozit další průběh těhotenství a představovat závažné komplikace pro matku i plod. Od roku 2009 jsou na základě nového doporučení vyšetřovány na přítomnost gestačního diabetu všechny těhotné ženy. Důslednější záchyt a léčba těhotenské cukrovky v posledních desetiletích se tak podílejí na zlepšení péče o těhotné ženy a novorozence. Léčba těhotenské cukrovky není nikterak složitá, vyžaduje úpravu životního stylu, zejména stravy. V této brožurce se dozvíte, jak a proč těhotenská cukrovka vzniká, jak se zjišťuje, jaké jsou její komplikace a projevy, a také vše o možnostech její léčby včetně případné léčby inzulinem. Specializace - Gynekologie a porodnictví, Diabetologie, Pediatrie, Všeobecné lékařství, Ostatní
Kategorie: těhotenská cukrovkaSeznam zdrojů na téma stahování zdarma:


Mp3 ke stažení zdarma - Celkem: 6994 MP3 Zdarma
České filmy online ke stažení zdarma
Filmy - download, dabing, ke stažení, zdarma, online, ke shlédnutí - český dabing - avi pc
Stahování zdarma
MP3 ke stažení zdarma
Filmy ke stažení zdarma
Download-Centrum.cz | Programy a PC hry ke stažení zdarma
Mp3 ke stažení zdarma - free-mp3.cz
Hudba: zdarma, stazeni, sohbet, videoklipy, tapety, hudba, odalari
Stahování zdarma z Rapidshare
Vše ke Stažení Zdarma
Knihy ke stažení online
Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
BSPlayer ke stažení zdarma
Filmy ke stažení zdarma
České fonty - galerie českých fontů ke stažení zdarma
Vše ke stažení zdarma
Hudba ke Stažení Zdarma
Java hry na mobil ke stažení zdarma, hry do mobilu
Stáhnout MP3,download mp3 stahování zdarma,hudba mp3 stažení zdarma ONLINE.cz

Restaurace Karla IV. - České Budějovice

Restaurace Karla IV. - České Budějovice

Restaurace Karla IV. České Budějovice Karla IV. 103/4 vchod z ulice Dr. Stejskala i z pasáže u Karla IV okres České Budějovice, kraj Jihočeský Jiný název: Karel IV.
Kategorie: restaurace u karla iv české budějovice

Úřad práce Děčín - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Děčín - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Děčín - kontaktní pracoviště Telefon: 950 111 111 FAX: 412 511 683 E-mail: podatelna@dc.mpsv.cz ; posta@dc.mpsv.cz Adresa: Březinova 442/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Zobrazit volná místa na úřadu práce Děčín » Úřední hodiny - Úřední doba Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Úřední hodiny - Úřední hodiny pro zprostředkování Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 Pro zvané a nové žádosti Kontaktní osoby Ředitel: Mgr. Marie Gutová tel. : 950 111 300 e-mail: Marie. Gutova@dc.mpsv.cz Sekretariát ředitele: Helena Hašková tel. : 950111301 e-mail: helena. haskova@dc.mpsv.cz Zprostředkování: Mgr. Michaela Houdová tel. : 950111204 e-mail: michaela. houdova@dc.mpsv.cz Podpora nezaměstnaným: Irma Honzátková tel. : 950111317 e-mail: irma.
Kategorie: pracovní urad decin

Stránka školy - Jihočeská Univerzita - ZSF, Jírovcova 24, České Budějovice - Spolužáci.cz

Stránka školy - Jihočeská Univerzita - ZSF, Jírovcova 24, České Budějovice - Spolužáci.cz

Rok zakončení 2011 - Civilní nouzová připravenost CNP - PS , CNP09 , Fyzioterapie , Ochrana obyvatelstva se zam. na CBRNE. KS , ochrana veřejného zdraví , OSN 2009 , Porodni asistentky , Prevence a rehabilitace sociální patologie , Radiologický asistent_prezenční studium , Rehab. -psych. péče o postižené, dospělé děti a seniory (Mgr.) - kombi , Rehabilitační - psychosociální péče o postižné děti, dospělé a seniory - (Mgr.) , PS , Rescuers - ZZP , RPB - kombinované studium , RPB - Rehabilitační, psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory - bakalářské studium , Sociální práce , SP5 - speciální pedagogika, dálkové , speciální pedagogika , VŠEOBECNÁ SESTRA , všeobecná sestra KS , Všeobecná sestra-KS-Písek , Zdravotní laborant
Kategorie: dálkové studium fyzioterapie

Praha 8 - Kadeřnictví - Hledáte dobrého kadeřníka?

Praha 8 - Kadeřnictví - Hledáte dobrého kadeřníka?

Vybraný pracovní inzerát Hledáme kadeřnici,manikérku, pedikérku Praha 2 - Vinohrady Luxusní kadeřnický salon hledá kadeřnici,manikerku,pedikerku,práce na ŽL,příjemné prostředí a super kolektiv. ... více Další volná místa z okresu Praha 2 najdete na Práce Slevy Praha 8 | Nabídka práce Kadeřnictví Praha 8 - Hledáte dobrého kadeřníka? Lokalita: Praha - Praha 8 Salón Onke Zveme Vás do našeho salonu, kde nabízíme kadeřnické a kosmetické služby, masáže, manikúru, modelaci nehtů a pedikúru. Veškeré objednávky přijímáme na tel. + 420 774 557 878 Lokalita: Praha 8 - Kobylisy, Taussigova 1172/1 Internet: www.onke.cz Telefon: +420 774 557 878 Salon krasy I-STUDIO Zveme Vás do salonu. Naši kadeřníci vytvoří různé účesy, klasické i moderní. Naši zaměstnanci jsou opravdoví mistři svého díla, mají diplomy ruských škol a také diplomy "Mezinárodní akademie kadeřnického umění a kosmetologie PIVOT POINT". Lokalita: Praha 8 - Karlín, Sokolovská 467/114 Internet: www.inna-studio.cz Telefon: +420 608 941 535 Salón Blanche Náš salon je rodinného typu, s příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Nabízíme kadeřnické služby vč. prodlužování vlasů metodou BALMAIN, kosmetické služby vč.
Kategorie: kadeřnictví praha 6

Dobrovského tunely otevřou o dva roky později - Brněnský deník

Dobrovského tunely otevřou o dva roky později - Brněnský deník

| Sdílet Diskutovat (61) 8.9. 2011 6:02 aktualizováno 8.9. 2011 15:33 Dobrovského tunely. Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Tomáš Škoda Ministerstvo totiž dostane pro příští rok jen sedmatřicet miliard korun namísto požadovaných devětačtyřiceti. A tunely jsou na seznamu staveb, na nichž bude stát šetřit. Nedostatek peněz dopadne i na dálnici R52 z Brna do Mikulova. Její dostavba se odkládá na neurčito. „Pokud projde vládou návrh rozpočtu s pouhými sedmatřiceti miliardami, nejsme schopni zajistit zahájení mnoha nových staveb. A ty zahájené se zpomalí.
Kategorie: dobrovský brno

Kategorie: