prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9323
Čeká na schválení: 238
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prace » celotáborové hry

Nejnovější v kategorii prace:


Vnitřní izolace domu | praktické informace,rady a zajímavosti …

Vnitřní izolace domu | praktické informace,rady a zajímavosti …

Vnitřní izolace domu Vnitřní izolace domu Výhody:    -k dodatečnému provedení izolace není třeba stavební povolení -fasády z přírodních kamene, pálených cihel nebo hrázděné zůstanou zachovány -izolace se dá provádět místnost po místnosti nebo poschodí za poschodím, povrchová teplota vnitřní strany obvodové zdi bude vyšší, zlepší se i tepelná pohoda v místnosti -dostačující izolační hodnoty můžete při použití vhodného materiálu dosáhnout už izolační vrstvou, silnou pouhých 5-6cm -vnitřní izolace je cenově výhodná, do budoucna se tak dá předejít škodám vznikajícím vlhkostí. (Předpokladem je vzduchotěsná parotěsná zábrana, která musí migraci vodních par zamezit. Zda je zábrana potřebná, závisí na použitých stavebních a izolačních materiálech a na množství vodní páry vznikajících v místnosti) -tepelná izolace na vnitřním líci zdí může být s výhodou provedena v těch případech, kdy je tak jako tak třeba opravit omítku, sanovat okna nebo znovu tapetovat Nevýhody: -musí být provedena odborně. Práci byste proto měli svěřit odborné firmě nebo se alespoň poradit s odborníkem, což znamená, že si budete muset připlatit -tepelná izolace tzv. zavázaných stěn a stropů se vnitřní izolací nezlepší. Může to vést ke vzniku tepelných mostů. (Těm se dá zamezit tak, že zavázané vnitřní stěny a stropy se rovněž izolují klínem z izolačního materiálu, který se směrem dovnitř zužuje. Tyto izolační vrstvy z obou stran příčné zdi mají být široké nejméně 0,5 metru.) -akumulační účinek obvodové zdi přichází nazmar, to znamená nebezpečí zamrznutí například vodovodní trubky v obvodové zdi. (Ty se proto mají vést pokud možno po vnitřních stěnách) -izolací se zmenší obytná část plochy, což může způsobit problémy u vestavěných systémů -v nájemných bytech to může ovlivnit kalkulaci nájemného Možné způsoby vnitřní izolace.
Kategorie: izolace domuSeznam zdrojů na téma celotáborové hry:


Práce s dětmi - táborové programy, nápady a hry pro děti, materiály
Celotáborové hry
Tábor La Venta - celotáborová hra 2010: Říše pohádek - YouTube
VyhlГЎЕЎenГ­ celotГЎborovГ© hry | Facebook
Celotáborová hra - EGYPT
Celotábotové hry
celotГЎborovky - Apolena
Celotáborové hry | Skautské středisko Hrozen
ZahГЎjenГ­ celotГЎborovГ© hry (SQ).mpg - YouTube
Táborové a etapové hry, skautské hry, CD táborových her k zakoupení - Táborové hry
Severka Břeclav o.s. - Fotky a videa
Etapové a celotáborové hry - Mravenec
Diplomy, fonty a hry zdarma ke stažení
Hry naživo a rekreační hry - Seznam
OUTDOOR FÓRUM • Zobrazit téma - Táborové hry
CELOTÁBOROVÉ HRY
Etapové a celotáborové hry - Mravenec
ČASPV » E-shop » CELOTÁBOROVÉ HRY
ASPV Veltrusy - Celotáborové hry
Táborové hry

Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy | ubytování a wellness v Beskydech

Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy | ubytování a wellness v Beskydech

Jarní prázdniny v Beskydech Wellness bomba & super lyžování & animační program. POZOR - Děti do 15ti let mají ubytování ZDARMA! Relax & wellness Nové medical wellness centrum Hotelu Duo se spoustou procedur a zážitků. Přijeďte vyzkoušet. Novinky Hotelu Duo Novinky pro firmy a skupiny na jednodenní akce 03.01. 2012 01:51 V roce 2012 Hotel Duo nabízí firmám možnost doplnit vaši akci o vyzkoušené a oblíbené programy: havajskou párty, retro párty, nebo valašskou olympiádu. Uspořádání vaší firemní nebo privátní akce s programem dle vašeho výběru v ceně pobytu! PF' 2012 22.12. 2011 12:38 Vše nejlepší v roce 2012 Vám přeje tým Hotelu Duo v Beskydech. Detoxikační start do nového roku 07.12.
Kategorie: wellness víkend beskydy

Pohlavní nemoci: swingers party jsou horší než prostitutky - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Pohlavní nemoci: swingers party jsou horší než prostitutky - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Pohlavní nemoci: swingers party jsou horší než prostitutky zdroj: profimedia.cz Skupinový sex. Ilustrační foto aktualizováno 26.06. 2010, 00:06 | 26.06. 2010, 00:00 | doma.cz / kap Odborníci varují, že mezi ukrytou komunitou swingerů je těžké šířit osvětu ve věci bezpečného sexu. Po celém světě jsou miliony lidí, kteří holdují takzvaným swingers party: setkávají se a pro intimnosti si vyměňují partnery. Podle týmu nizozemských vědců je ale jejich chování velmi rizikové a pohlavní choroby mohou získávat snadněji než klienti placených kněžek lásky. Sexuálně přenosná onemocnění se přitom od nich mohou "šířit mezi celou populaci", varují autoři studie, z níž cituje agenruta Reuters. Extrémně ohroženi jsou pak starší účastníci těchto akcí – tedy ti, kterým je přes 45 let. ČTĚTE TAKÉ: Účastníci swingers party: na 99 procent spokojeni Tým odborníků z Maastrichtské univerzity v letech 2007 a 2008 analyzoval záznamy tří klinik zaměřených na pohlavní choroby. Ty od roku 2007 zjišťují i to, zda se jejich pacient účastní swingers party.
Kategorie: pohlavní choroby fotografie

J O H N Ů V WEB - Hry na tábor

J O H N Ů V WEB - Hry na tábor

Úvod » Hry na tábor na komáry Určí se jeden hráč - ten bude představovat člověka toužícího po spánku. Ostatní budou krvelační komáři. Člověku se zaváží oči šátkem, nebo mikinou, prostě se zařídí, aby neviděl, a do ruky dostane nějaký buchar (ideálně další šátek, nebo ručník či mikina převázaná provázkem). Jakmile Organizátor hry zvolá "Hra", čímž hru začne, komáři se sbíhají s hlasitým bzzzzz ke člověku a snaží se jej píchnout prstem. Každý komár si počítá úspěšné píchnutí. Komáři ale musí dávat pozor na buchar, kterým se člověk ohání. Je-li komár zasažen bucharem (stačí jakýkoliv dotyk), je usmrcen a vypadává ze hry a nepočítá se do celkového pořadí kola! Hra se hraje v omezeném čase - empiricky jsem zjistil, že ideální je 90 vteřin, pak už to člověk obyčejně moc fyzicky nezvládá. Hra může skončit i dřív a to v případě, že člověk vybije všechny komáry. Živí komáři pak nahlásí organizátorovi kolikrát člověka píchli, vítěží komár, který si píchl nejvíckrát.
Kategorie: hry na tábor

Detail úřadu práce > Úřad práce v Ostravě

Detail úřadu práce > Úřad práce v Ostravě

Úřad práce v Ostravě Dislokované pracoviště Zábřeh Na Obvodu č. p. 1098/41 703 00 Ostrava - Vítkovice Úřední doba
Kategorie: pracovní úřad ostrava

Jaké by mělo být stravování v těhotenství? | NašeInfo.cz - návody, rady...

Jaké by mělo být stravování v těhotenství? | NašeInfo.cz - návody, rady...

Rodina > Těhotenství > Výživa v těhotenství > Jaké by mělo být stravování v těhotenství? " Teď budeš muset jíst za dva, tak pěkně přibírej!" Která z nás tuto větu ještě neslyšela? Ano, ženami často šířené pravidlo říká, že těhotná musí jíst dvakrát více než dříve. Ale budoucí maminky, které by snad byly v takovém pokušení, musíme varovat: nevěřte tomu! Není potřeba jíst dvakrát více, ale dvakrát tak lépe (a kvalitněji). Stejně tak si nesmíte říct, že protože jste těhotná, tak si můžete dovolit všechny ty malé dobrůtky (vždyť to už na mně nic nepokazí, stejně jsem tlustá...) , které jste si předtím odříkala jako například koláček, čokoládku či klobásky... Je všeobecně známo, že těhotným ženám se nemá oponovat, a tedy zůstává na vás, zda si sama na sebe dáte pozor. Pestrý jídelníček Není žádné tajemství, že v těhotenství máme jíst vyváženou stravu, ale přitom máme naše menu obměňovat, abychom udělaly radost i našim chuťovým pohárkům.
Kategorie: strava v těhotenství

Kategorie: