prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12534
Čeká na schválení: 113
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prace » osnova bakalářské práce

Nejnovější v kategorii prace:


Pozor na otřes mozku! - Zdravě.cz

Pozor na otřes mozku! - Zdravě.cz

TÉMA Úrazy Pozor na otřes mozku! Otřes mozku je porucha mozkových funkcí, při níž dochází ke ztrátě vědomí v délce zlomu sekundy až minut a takzvané retrográdní amnézii (dotyčný si nevzpomíná na události předcházející úrazu). V zimě jsou otřesy mozku na ambulancích bohužel na denním pořádku. Ať už na zledovatělém chodníku nebo při lyžování je potřeba dát pozor na uhození se do hlavy. Diagnóza Lékař při celkové diagnóze vychází z výpovědi pacienta a pro zjištění přesnějších okolností (délka bezvědomí, atd.) i z výpovědí svědků úrazu. Dále testuje citlivost, svalovou sílu, rovnováhu, reflexy, paměť a všímá si šíře zorniček. V některých případech může lékař, pro vyloučení závažnějšího poranění hlavy, doporučit rentgen, počítačovou tomografii nebo magnetickou rezonanci.
Kategorie: otřes mozku u dítěteSeznam zdrojů na téma osnova bakalářské práce:


Příprava na bakalářskou práci | Vysokoškolské poradenství
ÚISK
Harmonogram akademického roku v systému BADIS - Aktuality - Studium - Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů
Jan Hudec - bakalářská práce | Osnova bakalářské práce
osnova bakalářské práce - inzerce-prace.info
osnova bakalářské práce - motivycviky.info
Zadání bakalářské práce
LITAL
bakalářská práce osnova - cenyhry.info
Osnova bakalářské práce, version 1 | mantichora Space | Assembla
Obhajoba bakalářské práce - prezentace - BIVŠ - Bankovní institut vysoká škola
Masarykova universita // Osnova bakalářské práce Vliv hluboce založených staveb na režim podzemních vod příklad Jižního centra v Brně
Ročníková práce (pokyny + osnova) (KSP), Fakulta sociálně ekonomická Univerzity Jana Evangelisty Purkyně
Ostravská Univerzita
Osnova bakalářské práce | mantichora Space | Assembla
Bakalářské práce

VETERANFORUM.CZ Diskusní fórum příznivců historických strojů

VETERANFORUM.CZ Diskusní fórum příznivců historických strojů

VODNÍ PUMPA ZETOR 25 DOBRÝ DEN ZETORÁCI. Potřeboval bych poradit jak smontovat vodní pumpu. Nejlépe kdyby mi někdo vysvětlil díl po dílu jak ji smontovat. Měl jsem totiž rozdělané 2 a každá vypadá trochu jinak tak jsem z toho blázen. Od vrtule jsem měl díly v tomto pořadí. Vrtule,pružina,na pružině nějaký kroužek,gumová podložka,fíbrová podložka to vše zajištěno drátem(ten chybí nahradil jsem ségrovkou.) Pocud to mám správně ale jak to má být dál nevím. Vkatalogu jsem našel 2 ložiska já tam mám 3. Kolik je ségrovek na hřídeli taky nevím,potom mi vypadl nějaký kroužek taky nevím odkud a možná tam ještě něco chybí. Víte prosím někdo jak to má být.
Kategorie: zetor 25

Posilovací stroje » Posilovaci stroje » Nejznámější posilovací stroje

Posilovací stroje » Posilovaci stroje » Nejznámější posilovací stroje

Posilovací stroje posilovací stroje cz Posilovací stroje eliptického typu » Nejznámější posilovací stroje Posilovacích strojů je na českém trhu obrovská spousta a kdybychom měli vyjmenovávat všechny, tak by nám to zabralo velmi dlouhý čas. Proto se zaměříme na nejznámější posilovací stroje z hlediska jejich účasti v reklamách. Asi neprogresivnějším strojem se v povědomí veřejnosti stal Total Gym. Jedná se o stroj, který by podle reklamy měl nahradit kompletně celou posilovnu. Jde samozřejmě o nadsazenou záležitost, ale stroj se skutečně zaměřuje hned na několik tělesných partií člověka. Total Gym je skutečně celosvětově nejprodávanějším přístroje určeným pro lidi každého věku, Mohou na něm cvičit jak mladí lidé, tak také senioři. Je schopen protáhnout celé tělo, zpevnit boky, stehna, hýždě i svalstvo rukou hrudníku. U Total Gymu není třeba žádných závaží, vše funguje pouze na váze lidského těla. Zátěž se reguluje změnou sklonu lavičky. Výhodou Total Gymu je pochopitelně jeho skladnost, díky níž zabere málo místa.
Kategorie: total gym cviky

Nejlevnější poviné ručení

Nejlevnější poviné ručení

Porovnání poviného ručení Na našich stránkách naleznete velmi jednoduché a elegantní řešení, které vás během několika minut zbaví náročné dřiny, kterou byste museli vykonat, kdybyste chtěli hledat nejlepší variantu sami. V čem toto řešení spočívá? Přinášíme vám unikátní online kalkulačku, pomocí které si můžete kdykoli vyhledat nejlevnější poviné ručení. Jde o službu porovnání poviného ručení online. Stačí jen vyplnit údaje o vašem automobilu či vozidle, tedy zařadit jej do správné kategorie (osobní automobil, nákladní vůz, motocykl, tahač, obytný vůz,…), zvolit způsob jeho užívání (běžný provoz, podnikání, taxislužba, autoškola,…) a dále vyplnit technické údaje jako obsah válců, výkon motorů, stáří, rok výroby, hmotnost. Poté je potřeba vyplnit několik osobních údajů o pojistníku, tedy o vás, které jsou součástí výpočtu ceny poviného ručení. Poté se před vámi během několika vteřin objeví velmi přehledná tabulka, v níž budou nabídky jednotlivých pojišťoven seřazeny od nejlevnější. Poviné ručení online Nyní už není nic jednoduššího než si vybrat variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Možná to bude právě ta cenově nejlevnější, možná dáte přednost variantě s vyššími limity pojistného plnění, rozsáhlejšími službami nebo konkrétní pojišťovně. V každém případě, produkt, který se vám bude nejvíce zamlouvat, si můžete rovnou objednat online.
Kategorie: nejlevnější pojištění auta

Home & Cook - Praha 5 - Smíchov - (368820) - ABC Českého Hospodářství

Home & Cook - Praha 5 - Smíchov - (368820) - ABC Českého Hospodářství

REGISTRACE ZDARMA Neznáte heslo? Vaše úspěchy AGENTURA HŘIVNA BARRANDOV Díky prezentaci zajišťované Vaším prostřednictvím jsem již získal nejednu zakázku. Další reference Váš e-shop! Prodávejte své zboží na nejrušnější obchodní třídě v ČR, kterou ročně navštíví přes 3 000 000 kupujících! www.abc-eshop.cz ABC Českého Hospodářství O Tržišti ABC Kontakt Jak obchodovat Kariéra Přidat k oblíbeným Domů CZ SK EN
Kategorie: home and cook

Rebel Bike - prodej a servis kol, dětských vozíků, půjčovna, bazar

Rebel Bike - prodej a servis kol, dětských vozíků, půjčovna, bazar

AGang partnerem Singltrek Centra 3.12. 2012 Od roku 2012 cyklisté získají možnost vyzkoušet či koupit kola vytvořená pro jízdu po hravých stezkách. Singltrek Centrum totiž začíná spolupracovat s progresivní českou značkou kol AGang. celý článek (Přečteno: 48x | autor: Z. Dokoupil | zdroj: http://www.singltrek.cz ) PF 2012 31.12. 2011 Příjemné a klidné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška, mnoho pracovních i osobních úspěchů v roce 2012 vám přeje Rebel Bike. celý článek (Přečteno: 89x | autor: Z. Dokoupil | zdroj: archiv Rebel Bike) Nové internetové stránky Singularbikes.cz 28.12. 2012 V těchto dnech jsme spustili nové internetové stránky zaměřené na ocelové rámy a také kompletní kola Singular. Naleznete na nich podrobné informace o produktech, fotografie, videa a jiné zajímavosti.
Kategorie: bazar dětských kol

Kategorie: