prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4097
Čeká na schválení: 146
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » zš pražská znojmo

Nejnovější v kategorii pizza:


Otázky - Vzkazy Zpevnit zadek ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................

Otázky - Vzkazy Zpevnit zadek ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................

Holky, nikdy jsem necvičila a potřebovala bych zpevnit zadek. Denně chodím na procházky dost, ale uvítala bych nějaké cviky.
Kategorie: zpevnit zadekSeznam zdrojů na téma zš pražská znojmo:


Okresní kolo CHO na GSOŠPG
PAVLACKÝ | Reference — sportovní podlahy
Instruktoři - Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje
ZЕ  a MЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo – Aktuality
ZЕ  a MЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo – MateЕ™skГЎ ЕЎkola
Osobní trenéři Znojmo: Jan Herzig, Mgr. Lucie Drábková
,,Odpoledne jako malované" :: ZŠ, Znojmo, Pražská 98
ZЕ  a MЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo – Historie ЕЎkoly
2005-2009-ZЕЎ PraЕѕskГЎ..9.C-Znojmo - YouTube
ZЕ  a MЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo
ZЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo 2007/2008 Hory 3. turnus - YouTube
Jiří Ludvík | Členové | CMAS - Cimbálová muzika Antonína Stehlíka
ZЕ  a MЕ  PraЕѕskГЎ Znojmo – MatematickГ© tЕ™Г­dy
ZŠ Znojmo, Pražská - Firmy.cz
Prevence kriminality - Výtvarná soutěž POLICIE - náš ochránce
ZŠ Pražská Znojmo 2007 2008 Hory 3. Turnus - Vido1 - Your Best Videos
Základní škola a Mateřská škola Tasovice
Stránka školy - ZŠ Pražská 98, Znojmo - Spolužáci.cz
ŠJ při ZŠ Pražská 98, Znojmo - Školní jídelny, internáty, menzy - Montycon
ZŠ Pražská: Znojmo

Vodní Želvy

Vodní Želvy

Odkazy na informace o vodních želvách 1) Knihy: Vodní želvy - vydavatel Ottovo nakladatelství, Praschag Reiner (cena 89 Kč), 48 stran. Zoologická encyklopedie - Obojživelníci a plazi - vydavatel Knižní klub, autor Reichholf, Josef, H; Steinbach, Gunter (cena 299 Kč), 160 stran. Želvy - vydavatel Nakladatelství Brázda, arutor Zych, Jiří, (cena 225 Kč), 140 stran Bydlí s námi SLADKOVODNÍ ŽELVA - vydavatel Fragment, autor Romana Anděrová (cena 69 Kč), 32 stran. Naše vodní želvičky - vydavatel Bratislava: Art Area, autor Rogner, Manfred, Philippen, Hans-Dieter. Přel. Jiří Chalupník. 1998. Chováme vodní želvy : želva nádherná - vydavatel Bratislava: Kontakt plus, autor Szalay, Fridrich, Szalayová, Helena. Přel. Glezgová. 1997. 2) Internetové odkazy: a) české http://www.kvas.borec.cz/zelvy/images/ubytovani.htm - Jak chovat želvy nádherné http://www.zelvy.cz/veterinari/index.html - Seznam veterinářů schopných zodpovědně ošetřit želvy http://www.kchz.cz/ - Klub chovatelů želv http://www.zelvy.cz/galerie/pseudscr.html - Základní informace o želvách nádherných http://mujweb.cz/www/plocici/Nemoce.htm - Nemoce želv http://zelvy.wz.cz/start.htm - Želvy nádherné a mapové b) cizojazyčné http://www.aprendelo.com/rec/all-about-turtles.html - Želvy http://tofino.ex.ac.uk/euroturtle/bones/bnquiz.htm - poskládejte si želví kostru, velmi pěkné http://exoticpets.about.com/gi/dynamic/offsite.htm? site=http%3A%2F%2Fwww. tortoise.org%2Fgeneral%2Fpondmak.html - jak vytvořit želvám venkovní jezírko http://www.tortoiseaid.org/aquaticcare.html - Rady pro ubytování želv http://userpages.umbc.edu/~rrhudy1/turcare.htm#aquar - povídání o vodních želvách - rady http://www.tortoisetrust.org/articles/aquatic.html - krmení, topení, osvětlení
Kategorie: osvětlení pro želvy

Diagnostický kabel KKL-USB, OBD2, kompatibilní s VAG-COM - SEJVI.CZ

Diagnostický kabel KKL-USB, OBD2, kompatibilní s VAG-COM - SEJVI.CZ

Propojovací kabel pro připojení a rychlou komunikaci běžného počítače nebo notebooku s automobilem. Na straně PC je USB konektor a na straně vozidla je standardní 16ti pinový OBDII konektor J1962. POZOR! pro práci s počítačem je třeba nainstalovat USB ovladače (součástí dodávky). Výrobek je velmi precizní, konektory jsou lité a přesně pasují, kabel je velmi odolný. Jedná se o špičkový tovární výrobek pro profesionální použití, nejde tedy o žádnou "domácí" výrobu! Nové a nepoužité zboží. Odpovídá normě ISO 9141-2 a 14230. Díky tomuto zapojení lze kabel používat se softwarem VAG-COM až do verze 4.09 jakož i hardwarově náročnými programy pro diagnostiku celého vozu - např. diagnostiku motoru, nastavení servisních intervalů, airbagů, imobilizéru, opravit kontrolu oleje, sledovat parametry auta během jízdy, adaptovat nové elementy v autě, při větší praxi také drobný CHIP-TUNING atd.
Kategorie: vag com návod

Žehlicí deka Leifheit 72138 Reflecta – Kamenný obchod

Žehlicí deka Leifheit 72138 Reflecta – Kamenný obchod

Žehlicí deka Leifheit 72138 Reflecta » Produkty » Malé domácí spotřebiče » Žehličky » ostatní a příslušenství » Leifheit 72138 Skladem Máte dotaz k tomuto produktu? Zeptejte se našich odborníků
Kategorie: žehlící deka

Onemocnění mužského pohlavního ústrojí - Vitalion.cz

Onemocnění mužského pohlavního ústrojí - Vitalion.cz

Onemocnění samotného pohlavního ústrojí nejsou příliš častá, s výjimkou prostaty, která leží na pomezí pohlavního a močového ústrojí. Vážnost těchto onemocnění tkví v tom, že mohou vést k neplodnosti. Mužské pohlavní ústrojí je tvořeno varlaty a nadvarlaty, které jsou uloženy ve skrotu (šourku). Ve varlatech je několik druhů buněk. Z jednoho typu buněk se tvoří spermie, další buňky tvoří oporu a jiné zde uložené buňky produkují testosteron. Z nadvarlat vychází chámovod, který má za úkol dopravit spermie do prostaty. Počínaje prostatou je pohlavní ústrojí spojeno s ústrojím močovým. Pohlavní cesty pokračují močovou trubicí, která ústí na konci penisu a vede z těla ven. Mužský pohlavní systém může být vzácně postižen vývojovými vadami (nevytvoření varlat, chámovodu). Některá geneticky podmíněná onemocnění vedou k nedostatečnosti funkce pohlavního ústrojí (např.
Kategorie: pohlavni nemoci u muzu

Kategorie: