prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10606
Čeká na schválení: 40
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » zahraniční obchod čr

Nejnovější v kategorii pizza:


Názory k článku Jak přimět zaměstnavatele, aby vám dal volno - Měšec.cz

Názory k článku Jak přimět zaměstnavatele, aby vám dal volno - Měšec.cz

Měšec.cz » Mzdy a důchod » Mzda a plat » Jak přimět zaměstnavatele, aby vám dal volno » Všechny názory Názory k článku Jak přimět zaměstnavatele, aby vám dal volno aura : 93 Patrik Chrz 14. 2. 2008 8:08 Dárcovství krve! celé vlákno Chybí jeden podstatný důvod - a to dárcovství krve. Dle vyhlášky č. 18/1991 Sb má zaměstnanec nárok na den pracovního volna. Píšu to proto, že jsem jednou o tomhle uvažoval. Potřeboval jsem volno (chtěl jsem si vzít den dovolené) a zaměstnavatel (tedy přesněji řečeno moje přímá vedoucí) mi ho nechtěl dát. Tak už jsem si řekl, že protože ho potřebuji, tak že snad půjdu i darovat krev. Nakonec se stačilo dohodnout se šéfem "o stupínek výš", prostě jsem mu řekl, že jsem za celou dobu mého pracovního poměru neměl ani jeden den absence (nemoc, návštěva lékaře,...) a dovolenou mi schválil.
Kategorie: volno k lékařiSeznam zdrojů na téma zahraniční obchod čr:


Rozvoj poradenských a informačních služeb pro mezinárodní obchod v regionech ČR (REM) - HKCR | Hospodářská komora České republiky
Agrární zahraniční obchod ČR
Analytici: Zahraniční obchod ČR za září skončil přebytkem 13 miliard korun
Patria Finance: Zahraniční obchod ČR za srpen skončil přebytkem 10 miliard korun | Mediafax.cz
i-RU.CZ - Zahraniční obchod ČR: přípravy Nové Exportní strategie na léta 2011-2016
Zahraniční obchod | ČSÚ
Historie zahraničního obchodu
Zahraniční obchod země | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
ZahraniДЌnГ­ obchod ДЊR vzroste do roku 2025 na dvojnГЎsobek - EURO
Zahraniční obchod - Wikipedie
Zahraniční obchod - Svatoš Miroslav a kolektiv - Knihy od Grada Publishing, a.s.
Informační zdroje o podmínkách zahraničního obchodu ČR se zeměmi mimo EU (Ministerstvo zemědělství, eAGRI)
Ročenka zahraničního obchodu ČR - 2010 - BusinessInfo.cz
MPO | Zahraniční obchod
Agrární zahraniční obchod (Ministerstvo zemědělství, eAGRI)
Zahraniční obchod - Metodika | ČSÚ
Zahraniční obchodní komory - Česká republika - Firmy.cz
Vývoj zahraničního obchodu
Zahraniční obchod ČR se od roku 1989 zvýšil desetinásobně - E15.cz / zprávy
Zahraniční obchod, dovoz, vývoz - Finance.cz

GYN.CZ

GYN.CZ

Hormony jsou látky, které v lidském těle zajišťují růst a správné funkce jednotlivých orgánů i celého organismu. Jsou produkovány na různých místech v těle v mnoha orgánech. Orgány, jejichž funkcí je produkce hormonů se nazývají žlázy s vnitřní sekrecí. Mezi nejdůležitější orgány, které hormony produkují (secernují) patří: podvěsek mozkový, štítná žláza, přištítná tělíska, nadledvinky, vaječníky u žen a u mužů varlata. Hormony působí buď zcela specificky jen na jeden cílový orgán nebo se jejich účinky projeví v řadě tkání a orgánů v lidském těle. To jestli na určitou buňku hormon působí nebo nikoliv je dáno přítomností receptorů v buňkách. Hormon se na receptor naváže způsobí tak v buňce specifické změny. Existují hlavní 2 typy ženských pohlavních hormonů: estrogeny a gestageny. Jako další hormon s jehož názvem se můžete často setkat v gynekologické ambulanci, uvádíme Prolaktin. Další hormony (FSH, LH, GnRH) mají zásadní význam pro řízení menstruačního cyklu a léčebně při umělém oplodnění.
Kategorie: hormon fsh

Uložto - VAG-COM SVO 4090ud CZ.rar

Uložto - VAG-COM SVO 4090ud CZ.rar

Ulož. to DATA VAG-COM SVO 4090ud CZ.rar 3 MB Kategorie
Kategorie: vag com návod

Windows XP Professional x64 Edition - Wikipedie

Windows XP Professional x64 Edition - Wikipedie

Vývoj prvních 2 verzí určených pro procesory s architekturou Intel IA-64 (Itanium) skončil v roce 2005, pro nestabilitu chodu systému v této architektuře a dále nejsou podporovány. Tyto verze se nesetkaly se zájmem uživatelů a dnes již takřka úplně vymizely. Podporována je pouze verze Windows XP Professional x64 Edition, pro procesory Intel, AMD a VIA, využívající architekturu x86-64 (originálně AMD64, potažmo Intel64, IA-32e, EM64T etc.) a která netrpí neduhy předchůdců a v mnohém překonává svého nástupce - Windows Vista. Kompatibilita Windows XP Professional x64 Edition používá technologii s názvem Windows-on-Windows 64-bit (WOW64), který umožňuje spuštění 32bitových x86 aplikací. To bylo poprvé použito na Windows XP 64-bit Edition (pro Itanium). Následně se tato technologie objevila ve Windows Server 2003 a odtud se posléze dostala do systému Windows XP x64 Edition. Jednotlivé 32bitové a 64bitové instrukce nelze míchat. Každé mají vlastní knihovny. Ve Windows XP x64 Edition je tak 32 i 64-bit verze Internet Explorer 6.
Kategorie: xp profesional

Zubní ordinace | Olzadent.cz

Zubní ordinace | Olzadent.cz

Kontakt Bystřice MUDr. Daniel Kotas Soukromá zubní ordinace ul. Nýdecká 500, 739 95 Bystřice Telefon: +420 775 570 005 E-mail: info@olzadent.cz Aktuality Dovolená 21.12. - 27.12. 2011 21.12. 2011 Rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21.12. -27.12. 2011 neordinujeme z důvodu... Zobrazit celý článek >> Rekonstrukce v Bystřici 19.12. 2011 Rádi bychom Vás informovali o probíhající rekonstrukci ordinace v Bystřici. Po dobu... Zobrazit celý článek >> Zahájena stomatochirurgická péče 26.5. 2011 Rádi bychom Vám oznámili, že v našem zdravotnickém zařízení byla zahájena...
Kategorie: zubní lékaři

Vбnoиnн cukrovн - peиenй i nepeиenй

Vбnoиnн cukrovн - peиenй i nepeиenй

Jednou z nejrozљншenмjљнch vбnoиnнch tradic je peиenн vбnoиnнho cukrovн. Pшipravuje se vмtљinou ze smмsi mouky, cukru, vajec, mбsla, kakaa, иokolбdy a rщznэch druhщ oшechщ a kandovanйho ovoce. Typickй vбnoиnн cukrovн je cukrovн z lineckйho tмsta, kterй se иasto ochucuje strouhanэm kokosem nebo kakaem. Typickou vщnн je vщnм rumu a vanilky, typickэm koшenнm je skoшice. Zajнmavй je i nepeиenй vбnoиnн cukrovн, kterй mб pшi svй pшнpravм nмkolik vэhod. Kdyћ se nepovede, dб se rozvбlet, nмco pшidat, znovu uvбlet a pшedмlat. Pшi tvoшenн se dб olizovat vaшeиka, misky, vбl i prsty. Pшitom fantazie mщћe pracovat na plnй obrбtky. Nechte se inspirovat nмkolika recepty na peиenй i nepeиenй vбnoиnн cukrovн.
Kategorie: recepty vánoční pečení

Kategorie: