prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8385
Čeká na schválení: 155
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » slovník spisovné češtiny zdarma

Nejnovější v kategorii pizza:


664. Pracovnн volno k lйkaшi

664. Pracovnн volno k lйkaшi

Zamмstnanec se nechal oљetшit u lйkaшe, s nнmћ nemмl zamмstnavatel smlouvu, a „ztratil“ tak celэ den. Jak posuzovat nбrok na pracovnн volno? Шeљenн: Povinnost zamмstnavatele poskytnout neplacenй pracovnн volno vyplэvб z pшнlohy k naш. vlбdy и. 108/1994 Sb. Jde napш. o vyљetшenн nebo oљetшenн zamмstnance, kterй bylo provedeno ve zdravotnickйm zaшнzenн nad rozsah nezbytnм nutnй doby. Jestliћe napш. zamмstnance v pracovnн dobм oљetшн lйkaш, kterэ nemб smlouvu se zdravotnн pojiљќovnou, kterou si zamмstnanec zvolil nebo nenн zdravotnickэm zaшнzenнm nejblнћe bydliљti nebo pracoviљti zamмstnance, posuzuje se tato doba jako omluvenб, ale bez nбhrady mzdy.

Kategorie: volno k lékařiSeznam zdrojů na téma slovník spisovné češtiny zdarma:


Slovník spisovné češtiny Studentské vydání
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost - studentské vydání - KamPoMaturitě.cz - přijímací zkoušky, kurzy, testy, nulté ročníky
Slovník spisovné češtiny 1.0 CD-ROM cena: 702 Kč
Software zboží: softsvet.info - hurghada :: slovník spisovné češtiny download. Seznam 2
Slova, ve kterэch pнљeme uprostшed ъ - Moje иeљtina - иeљtina na internetu zdarma
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost - kolektiv - Knihy.ABZ.cz
Pravidla českého pravopisu online, slovník cizích slov on-line
MГіdnГ­ peklo
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost (vázaná) » Kníhkupectvo SPRINTON - internetová predajňa odbornej a vysokoškolskej literatúry
CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Český etymologický slovnik a Slovník spisovné češtiny
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost - studentské vydání - České školství
Slovník spisovné češtiny - Wikipedie
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost - 3. vydání - doprava zdarma - SoftBanka.cz
Prodám Slovník spisovné češtiny, studentské vydání, 2005 - Inzerce zdarma, anonce inzeráty, inzerce psů (psi), koček, koní - Netinzerce.cz
slovník spisovného jazyka českého : definition of slovník spisovného jazyka českého and synonym of slovník spisovného jazyka českého (Czech)
Nějaký ty problémy s gramatikou?Tak si polibte!Nejsem slovník spisovné češtiny! | Camilla Gray
Download program LEDA SD-NET Klient - Slovník spisovné češtiny by LEDA spol. s r. o.
www.macmotor.info: slovník spisovné češtiny ke stažení
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost - studentské vydání - Amos-Skola.cz - nakladatelství
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost » Aleš Čeněk - e-shop s odbornou literaturou

FIRMY - Kadeřnictví a kadeřnické salóny - Moravský Beroun

FIRMY - Kadeřnictví a kadeřnické salóny - Moravský Beroun

V této kategorii nebyly nalezeny žádné firmy nebo zadaným požadavkům neodpovídají žádné firmy. Poslat firmám poptávku Vyfiltrovat z výsledků jen města: Litovel Moravský Beroun Olomouc Šternberk Uničov Velká Bystřice (zrušit aktivní filtr) Doporučujeme: Novaestetyc.cz - přístoje pro zaštíhlení a lepší postavu. Pomůžeme upravit strie a další kosmetické nedostatky. Pomocí kavitace (ultrazvuková liposukce) a kvadripolární radiofrekvence (radiofrekvenční liposukce) se zbavíte přebytečného tuku rychle a spolehlivě.
Kategorie: kadeřnictví beroun

Pivní korbel - .

Pivní korbel - .

Novinky Připravujeme Sérii fotokalendářů Připravujeme pro Vás novou sérii fotokalendářů s fotografiemi Vaší oblíbené skupiny 4friends!!!! od 99Kč*. <P>&nbsp; <P>&nbsp; > Zboží > Nádoby na pití > Pivní korbel Pivní korbel Vytvořeno 16.08. 2009 20:17:47 | Poslední změna 16.08. 2009 20:20:19
Kategorie: pivní korbel

Automaty, automatizace | FirmyvBrně.cz

Automaty, automatizace | FirmyvBrně.cz

Výroba a prodej bytového textilu včetně dekorací, výroba pomocné žehlící techniky /potahy na žehlící prkna, žehlící deky atd..... Detailní informace o firmě Duchoňová Dana - fa. Vanda - Brno Veřejné záznamy ADTEC s. r. o. Kompletní řešení v oblasti průmyslové automatizace, regulovaných pohonů a výkonové elektroniky s orientací na výrobky společnosti Siemens (programovatelné řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové PC, senzorika, měniče kmitočtu s asynchronními m... Detailní informace o firmě ADTEC s. r. o. - Brno AEF,s. r. o. Engineering - elektrické pohony a průmyslová automatizace strojů a linek. Výhradní distributor průmyslové elektroniky HITACHI. Frekvenční měniče HITACHI, servopohony HITACHI, programovatelné automaty HITACHI (PLC), operátorské panely HITACHI (HMI) a... Detailní informace o firmě AEF,s.
Kategorie: žehlící deka

Přístroj na masáž nohou - 300

Přístroj na masáž nohou - 300

Bazario - inzerce z celé ČR Přístroj na masáž nohou - 300 Inzerát publikován dne 22. 11. 2011 home » Elektro » Drobné elektro » Ostatní drobné Prodám minimálně používaný přístroj na masáž nohou zn. Elta typ FS 100N1 - zvyšuje prokrvení nohou i chodidel - výstupky jemně stimulují plošku chodidla - systému regulace teploty - tři masážní programy Více na dotaz.... Další inzeráty Energizer 9V alkaline- 19 ks. - Dohodou Prodám 19 kusů baterii energizer 9V alkalické, cena v e-shopu 89 kč.... Huawei HG 520i s wifi - 500 modem/router je vybaven čtyřmi ethernetovými porty. Modem je připraven pro provozování... Přimotop - 250 Nabízim téměř nový přímotop s regulací topení na 2 nebo 3 trupice s rotací nebo bez.... Prodám Meteo stanici - Nabídněte Prodám meteo stanici.meri vlhkost. teplotu,hodiny,budik,atd.
Kategorie: přístroj na masáž nohou

Kategorie: