prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4745
Čeká na schválení: 40
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » pda games

Nejnovější v kategorii pizza:


Jazykový software.cz : Polština - Výukový software - Výukové a překladové slovníky, překladače a jazykové učebnice.

Jazykový software.cz : Polština - Výukový software - Výukové a překladové slovníky, překladače a jazykové učebnice.

Slovník LangSoft polština oboustranný Obsahuje 110.000 významových dvojic. Slovník je maximálně přehledný a srozumitelný. Umožňuje snadné vyhledávání, doplňování i editaci slovní zásoby. Na rozdíl od mnoha jiných elektronických slovníků je slovní zásoba významově tříděna v obou směrech (z cizího i do cizího jazyka) a toto pořadí významů (překladů) každého slova ve slovníku lze také jednoduše uživatelsky upravovat (např. ano=yes, další méně důležité významy postupně následují). Doplněný význam tak lze například i předsunout před význam, který již ve slovníku je,... Holandský slovník se vyznačuje množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou. Ovládací program slovníku lze spouštět zcela nezávisle na překladači (vlastní spouštěcí ikonou). Slovník lze spouštět i vícenásobně a pracovat tak s více jazyky či směry překladu (z češtiny a do češtiny) najednou. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluvenou rodilými mluvčími a psanou výslovnost.
Kategorie: prekladac z polstinySeznam zdrojů na téma pda games:


Návod - The X-Files Game | ABCgames.sk
Pocket pc warez - free download - (73 files)
pda games - INSTALUJ.cz - Download software
The Best Games for the iPhone & iPod Touch - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Afterfall: Insanity - recenze - GAMES.cz
Uložto - HTC PDA Pocket Pc - Games - 43 Games.rar
Drop7 by Zynga - Android aplikace na AppBrain
www.artbaroko.info: pda games
Porta-Pinball
Uložto - Miras PDA.zip
www.kamnasklo.info: games for pda
Odkazy (linky) Links
Nahraj.cz - Vivendi.Games.Crash.Bandicoot.Kart.3D.v0.9.0
Svět hardware - ASUS MyPal A620 - Opravdový dříč
Regularity in PDA Games Revisited - Detail publikace
HryDoKapsy 5 - váš páteční herní speciál - iDNES.cz
Alien Hominid PDA Games adds new trial levels (CzechGamer.com)
www.kamnasklo.info: pda games
pda game download
www.artbaroko.info: games for pda

Fitness masáže solárium - Praha 4

Fitness masáže solárium - Praha 4

Novinka - Běžecký pás Technogym Přijďte k nám do našeho fitness centra vyzkoušet náš nový běžecký pás Technogym. Je umístěn v naší posilovně v Praze 4. Vaše cvičení se tak doplní o další významný fitness prvek a cvičební sestava tak bude komplexnější. Běh je totiž velmi významný pro fitness a formování Vaší postavy. Běžecký pás Technogym je špičkový trenažer s několika zátěžovými fitness programy, měří tepovou frekvencí a je ideální pro trénink kardiovaskulárního systému. Samozřejmostí je tichý chod motoru a velká madla. Veškeré údaje o fitness programech, srdeční zátěži apod jsou zobrazeny na přehledném displayi. Více na stránce fitness. Fitness Power - masáže Užijte si chvíle relaxace v nově otevřeném masážním studiu LANNA THAI, které je součástí sportovního zařízení Fitness Power na Praze 4. Originální thajské masáže zde provádí odborně vyškolené thajské masérky, absolventky The Wat Po Traditional Medical School z Bangkoku.
Kategorie: fitnes praha

Expert Servis

Expert Servis

K иemu oprava? | Rychlost prбce | Иistмnн pшнstrojщ | Zabezpeиenн objektщ a automobilщ | Automobily | Satelitnн vysнlбnн | Pozemnн vysнlбnн | Provбdнme: Opravy videorekordйrщ, videopшehrбvaищ, radiomagnetofonщ. Montбћe иs. norem zvuku do pшнstrojщ. Opravujeme vљechny znaиky. Specializace na Panasonic-Technics. Opravy videokamer formбtu VHS, VHS-C, 8mm a Hi 8mm, DV 8mm, mini DV. Opravy BTV v provedenн 50, 100Hz, LCD a Plazmovэch TV. Renovace obrazovek. Opravy radiomagnetofonщ, hi-fi vмћн, CD pшehrбvaищ, gramofonщ a ostatnн audiotechniky.
Kategorie: opravny videokamer

Prodej pozemků - Inzerce zacatek.cz

Prodej pozemků - Inzerce zacatek.cz

Ikonky u inzerátů registrovaný uživatel inzerent ověřil platnost svého emailu inzerent ověřil správnost telefonního čísla přes SMS inzerát obsahuje fotografie Prodej pozemků Kategorie: Inzerce - bazar / Reality / Prodej / Pozemky Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Výpis inzerátů - od 0 do 15 Prodej pozemku k plánované výstavbě RD Prodej pozemku na Šumavě určený k plánované výstavbě RD. Nabízíme k prodeji pozemek určení k výstavbě osmi RD v centrální Šumavě v Zelené Lhotě, blízko vodní nádrže Nýrsko. Pozemek o celkové výměře 24 Kategorie: Reality - Prodej - Pozemky Okresy: Klatovy cena: 130 Kč přidáno: 09.01. 2012 Prodej stavebního pozemku v Českém ráji Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 8200 m2 v krásné lokalitě Českého ráje. Tento pozemek se nachází v klidné okrajové části obce Kamenice v katastrálním území Dobšín, 3km od hra Kategorie: Reality - Prodej - Pozemky Okresy: Mladá Boleslav cena: 265 Kč přidáno: 08.01. 2012 Prodej stavebního pozemku v Českém ráji Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o výměře 1200 m2. Tento slunný, mírně svažitý pozemek se nachází v klidné lokalitě obce Libunec u Libuně v srdci Českého ráje. Pozemek je určený pro stavbu domu Kategorie: Reality - Prodej - Pozemky Okresy: Jičín cena: 300 000 Kč přidáno: 08.01. 2012 Prodej stavebního pozemku v Turnově Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Příšovice o rozloze 950 m2. Tento celodenně slunný rovinatý pozemek se nachází na okraji obce s výhledem na Jizeru a nabízí možnost klidného rodinného bydlen Kategorie: Reality - Prodej - Pozemky Okresy: Semily cena: 540 000 Kč přidáno: 08.01.
Kategorie: stavební pozemky na prodej

Dieta po operaci žlučních kamenu

Dieta po operaci žlučních kamenu

Odpověd Dobrý den, dieta po operaci žlučníku by měla být s omezením tuku. Sladké a slané pokrmy jíst samozřejmě můžete. Zbytečně ale moc nepřesolujeme. redakce serveru dietologie.cz
Kategorie: dieta po operaci

Pozadí do terária - Vse-Pro-Zviratka.cz

Pozadí do terária - Vse-Pro-Zviratka.cz

Pozadí do terária Úvodní strana / Teraristika / Dekorace terária Aktuální volba obsahuje 10 položek. Řadit dle: hodnocení serveru, názvu, ceny Pozadí Exoterra 30*30cm Terarijní pozadí s přírozeným vzhledem skály z černého netoxického polysterénu, jednoduché na tvarování a vytváření vlastního designu. Velikost : 30 x 30 cm. Cena: 150 Kč Pozadí Exoterra 30*45cm Terarijní pozadí s přírozeným vzhledem skály z černého netoxického polysterénu, jednoduché na tvarování a vytváření vlastního designu. Velikost : 30 x 45 cm. Cena: 185 Kč Pozadí Exoterra 45*45cm Terarijní pozadí s přírozeným vzhledem skály z černého netoxického polysterénu, jednoduché na tvarování a vytváření vlastního designu. Velikost : 45 x 45 cm. Cena: 225 Kč Pozadí terarijní plastové Terarijní pozadí s přírozeným vzhledem skály z černého netoxického polysterénu, jednoduché na tvarování a vytváření vlastního designu. Velikost : 45 x 60 cm. Cena: 270 Kč Pozadí terarijní plastové 60 x 45 cm Terarijní pozadí s přírozeným vzhledem skály z černého netoxického polysterénu, jednoduché na tvarování a vytváření vlastního designu.
Kategorie: pozadí do terária

Kategorie: