prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13867
Čeká na schválení: 253
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » kalkulačka mzdy

Nejnovější v kategorii pizza:


PC Fujitsu Siemens Scenic E600 3.0 GHz Win XP Pro CZ- ZLEVNĚNO, P4 3 GHz HT, 512MB DDR, 40 GB, DVD, MS Windows XP Professional CZ | Levná PC.cz

PC Fujitsu Siemens Scenic E600 3.0 GHz Win XP Pro CZ- ZLEVNĚNO, P4 3 GHz HT, 512MB DDR, 40 GB, DVD, MS Windows XP Professional CZ | Levná PC.cz

Prosím počkejte okamžik. Ověřuje se dostupnost položky (případně všech vybraných položek)...
Kategorie: xp profesionalSeznam zdrojů na téma kalkulačka mzdy:


Náhrada mzdy 2011: kalkulačka - Aktuálně.cz
Daně a mzda - FinančníNoviny.cz
Výpočet čisté mzdy 2011 - online kalkulačka mzdy 2011 | poradna | recenzi.cz
Výpočet čisté mzdy 2012, kalkulačka
platy-mzdy.cz - porovnání platů, mzdový kalkulátor, výpočet čisté mzdy
Kalkulačka mzdy | ITKariéra
Kalkulačka budoucího růstu mzdy
Kalkulačka nezabavitelná část mzdy
ČISTÁ MZDA kalkulačka a výpočet čisté mzdy 2012 - VÝPLATA.cz
Kalkulačka pro výpočet čisté mzdy 2011 - Prace.cz
Kalkulačka mzdy
Kalkulačka online | Kalkulátor.cz
Výpočet čisté mzdy DPČ
Mzdový kalkulátor 2011 - SFinance
Zjistěte, jak se vám v letošním roce změnila čistá mzda | Týden.cz
Důchodová kalkulačka 2012 - výpočet výše důchodu - VÝPLATA.cz
Kalkulačka mzdy - FinExpert.cz
Čistou mzdu v roce 2012 - FinExpert.cz
Výpočet.cz - praktické výpočty, kalkulačky
Výpočet čisté mzdy, mzdová kalkulačka | PenízeNAVÍC.cz

Sýrová omáčka k masu - Fitlife.cz

Sýrová omáčka k masu - Fitlife.cz

Přihlásit se | Zaregistrovat se Dnes je 11. ledna 2012, svátek má Bohdana Sýrová omáčka k masu 100 g bílého jogurtu, 20 g sardelové pasty, 50 g strouhaného ementálu, 50 g kysané smetany, sůl, mletý pepř, drobně nakrájená pažitka nebo petrželka V jogurtu rozmícháme sardelovou pastu, strouhaný sýr, smetanu, sůl, pepř, nasekanou nať. Servírujeme jako přílohu k masu nebo k různým zeleninovým jídlům.
Kategorie: sýrová omáčka k masu

www.kudelnaci.estranky.cz - Fotoalbum - Recepty - Nejoblíbenější recepty - Hříbková omáčka

www.kudelnaci.estranky.cz - Fotoalbum - Recepty - Nejoblíbenější recepty - Hříbková omáčka

Úvod » Fotoalbum » Recepty » Nejoblíbenější recepty » Hříbková omáčka Nejoblíbenější recepty Hříbková omáčka « » Na másle orestovat cibulku do sklovita. Plátky hříbků orestovat,zalít vodou,dusit asi hodinu. Zahustit,přidat smetanu, sůl,pepř,podravku. ← Předchozí Další → Zpět do složky Automatické procházení: 3 | 4 | 5 | 6 | 7 (čas ve vteřinách) © 2011 eStránky.cz | Tvorba www stránek zdarma | Závadný obsah?
Kategorie: hříbková omáčka

SPRSV - Sexuálně přenosné choroby

SPRSV - Sexuálně přenosné choroby

Sexuálně přenosné choroby Sexuálně přenosné choroby Testovací místa HIV - stránka Národního programu boje proti AIDS Další informace o HIV/AIDS Dříve se jim říkalo „nemoci pohlavní“, dnes mezi ně zařazujeme všechny choroby, jejichž šíření je umožněno převážně nebo výhradně pohlavním stykem. Je to tedy kategorie o něco širší a tento název se také používá na celém světě, v mezinárodním označení „sexually transmitted diseases“ – STD, nebo také „sexually transmitted infections“ – STI. Po druhé světové válce se naše země naštěstí vyhnula explozivnímu růstu těchto infekcí tak, jak ho naši předkové znali po všech válečných dobách v minulosti. Bylo to jistě díky pokrokovému československému zákonu z roku 1921 o potírání pohlavních nemocí. K účinnosti těchto zákonných opatření v pozdější době nepochybně přispěl i objev penicilinu (v léčení příjice již poprvé použit už v roce 1943) a dalších antibiotik, v neposlední řadě však také růst životní úrovně a zdravotního uvědomění obyvatelstva. Díky všem těmto okolnostem poklesl výskyt sexuálních infekcí v padesátých letech na naprosté minimum. V průběhu let šedesátých se však karta obrátila a za dalších dvacet let vzrostl v evropských zemích počet nákazy kapavkou třikrát a příjicí (syfilidou) dokonce pětkrát. K těmto „klasickým“ nemocem však přistoupily ještě nejméně dvě desítky dalších sexuálně přenosných nákaz, které se dříve za STD nepovažovaly nebo jejichž poznání umožnil rozvoj moderních diagnostických metod. V minulosti byly totiž často sexuálně přenosné nemoci zaměňovány s chorobami jinými, například ve středověku byla takto zaměňována, respektive za stejnou nemoc považována příjice a malomocenství. Dokonce i kapavka a příjice se od sebe začaly oddělovat až koncem 18.
Kategorie: pohlavni nemoci u muzu

plysaci velci - Zboží.cz

plysaci velci - Zboží.cz

Přidat obchod – Administrace obchodu – Přidání inzerce – Statistika dotazu " plysaci velci " © 1996–2012 Seznam.cz, a. s. Mobilní verze – Nápověda – Kontakt
Kategorie: velci plysaci

Dieta ze South Beach - MUDr. Agatston Arthur - Knihy.ABZ.cz

Dieta ze South Beach - MUDr. Agatston Arthur - Knihy.ABZ.cz

Předmětná hesla Redukce tělesné hmotnosti Zdravá výživa Prevence onemocnění Popis South Beach znám velmi dobře od doby, kdy jsem se ve 40. letech narodil v Miami. Jméno South Beach bylo vždycky synonymem pro jídlo, módu a styl, ale v současné době začíná získávat nový význam zdravý způsob života. Když renomovaný kardiolog MUDr. Arthur Agatston začal vyvíjet bezpečnou dietu pro své pacienty s nemocným srdcem a chronickou nadváhou, nečekal, že se stane mediální hvězdou jižní Floridy. Ale zprávy o výrazných úspěších jeho pacientů se brzy rozšířily i mimo jeho ordinaci. Začali mu telefonovat naprosto cizí lidé s prosbami o kopii jeho diety a místní noviny začaly otiskovat články, díky nimž jeho popularita rostla. Brzy se dieta South Beach stala v Miami doslova davovým šílenstvím. Proto doktor Agatston vymyslel vlastní dietu. Dieta South Beach není složitá a nevyžaduje od vás, abyste hladověli.
Kategorie: dieta south beach

Kategorie: