prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4305
Čeká na schválení: 361
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » učes pro muže

Nejnovější v kategorii pizza:


Smršť aktualizovaných kalkulaček: čistá mzda, nemocenská, mateřská, důchod a důchodový věk - Peníze.cz

Smršť aktualizovaných kalkulaček: čistá mzda, nemocenská, mateřská, důchod a důchodový věk - Peníze.cz

Mateřská Otázka, zda má Arnie nárok na peněžitou pomoc v mateřství, je bezpředmětná. Nebyl v Česku zaměstnán a neplatil si nemocenské pojištění. Foto: Universal Další důvod, proč přestat chodit do práce, a přesto zůstat v zaměstnání, se netýká pánů. Jde totiž o mateřskou dovolenou. Někdo se teď možná trošku rozhořčuje, že na mateřskou přece dneska můžou i tatínkové – ale není to pravda. Žádná tateřská není a nebude. Na mateřskou dovolenou totiž například nastupujete (pokud je všecko podle plánu) šest až osm týdnů před porodem. A porod – upřímně, pánové, kdo z vás to má? To dokázal jen Arnold Schwarzenegger (a pravděpodobně taky Chuck Norris). To co měli rozhořčení na mysli je rodičovská dovolená, na tu tatínkové mohou a je s ní svázaný rodičovský příspěvek.
Kategorie: kalkulačka mzdySeznam zdrojů na téma učes pro muže:


Moda.cz - Trendy jaro 2007: Účesy pro muže
Zábavné účesy pro odvážné muže
Originální účesy pro muže
Účesy 2012 » Fotogalerie moderních účesů pro ženy a muže.
NaHlavu.net - účesy pro muže
Účesy.us | Účesy pro muže - Krátké vlasy
Ъиesy, vlasy a image - SVМT ЪИESЩ - fotogalerie ъиesщ. Ъиesy celebrit, krбtkй, polodlouhй, dlouhй, svatebnн, spoleиenskй, pro иernoљky a asiatky a vнce
Fotogalerie účesů - účesy: melír,ženy | Vlasy-in.cz
Účesy 2012 » Účesy
Ъиesy, vlasy a image - SVМT ЪИESЩ - ъиesy pro muћe - aktuбlnн trendy na rok 2005-2006
Pánské účesy
Účes - Wikipedie
Účesy - inspirace
účesy pro muže - www.rout.cz
Účesy
Módní pánské účesy
Průvodce stylingem na vlasy pro muže - INhair
Účesy 2011, střihy, vlasy, fotogalerie
Účes pro muže | Lowi♥Sims
Účesy | Menstyle.cz - Magazín pro muže

VIRY.CZ • Zobrazit téma - Antivir pro Win98

VIRY.CZ • Zobrazit téma - Antivir pro Win98

Zkuste ClamWin Free Antivirus: http://www.studna.cz/clamwin-free-antivirus-p-3208.html. Nic moc, ale o jiném nevím. ___ Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů. Podpořte, prosím, naše fórum :. Navštivte: e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz Varování: Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.) . Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!
Kategorie: win 98

Delonghi EAM 3500 – recenze | Káva online

Delonghi EAM 3500 – recenze | Káva online

Delonghi EAM 3500 – recenze Posted by Ales on Úno 5, 2008 in Recenze kávovarů | 0 comments Delonghi EAM 3500 - hodnoceni 8/10 je to kávovar určený pro domácí nebo kancelářské použití. Myslím ale že své uplatnění najde i v malém baru nebo cukrárně. Delonghi EAM 3500 se řadí mezi plně automatické kávovary které udělají skoro vše za Vás. Stačí ho jen v první fázi správně nastavit a pak už jen nasypat čerstvou nemletou kávu. Tyto kávovary si kávu samy namelou přímo do prostoru kde je káva následně stlačena a pod správným tlakem a propresována vodou. Využívá také tzv. předpaření což v praxi znamená, že před vlastní přípravou kávy je káva cca 2 sekundy spařená. Kávovary jsou vybaveny patentovaným systémem AUTOMATIC CAPPUCCINO který sám šlehá mléko pro mléčné speciality. Ale pozor ! Tomuto systému je potřeba věnovat zvláštní péči protože mléko má tendenci se usazovat na gumovém těsnění což má za následek špatné pěnění.
Kategorie: hodnoceni kavovaru

Úvod | DRYZONE - ochrana proti vzlínajici vlhkosti, izolace (sanace) vlhkého zdiva, injektážní krém do zdiva.

Úvod | DRYZONE - ochrana proti vzlínajici vlhkosti, izolace (sanace) vlhkého zdiva, injektážní krém do zdiva.

RychlĂŠ, čistĂŠ a efektivnĂ­ řeĹĄenĂ­ proti vzlĂ­najĂ­cĂ­ vlhkosti!! Dryzone je účinnĂ˝ injektĂĄĹžnĂ­ krĂŠm do zdiva, nejmodernějĹĄĂ­ ochrana proti vzlĂ­najĂ­cĂ­ vlhkosti s jednoduchou aplikaci! ZabĂ˝vĂĄte se izolacĂ­ či sanacĂ­ zdiva proti vlhkosti? NabĂ­zĂ­me vĂĄm Dryzone! Zbavte se vzlĂ­najĂ­cĂ­ vlhkosti a zatočte s vlhkĂ˝m zdivem !!! Rychle a účinně pomocĂ­ nejmodernějĹĄĂ­ technologie izolace proti vzlĂ­najĂ­cĂ­ vlhkosti - injektĂĄĹžnĂ­ho krĂŠmu Dryzone, systĂŠmu pro rychlĂŠ zbavenĂ­ se vlhkosti v zdivu. NOVINKA: KrĂŠm Dryzone zĂ­skal prestiĹžnĂ­ certifikĂĄt od německĂŠ WTA!!! Neuvěřitelná novinka se stala skutečnosti: Izolační krém proti vlhkosti a sanaci vlhkého zdiva Dryzone byl atestován v Německu pro prestiĹžní společnost WTA, kde získal certifikát do stupně saturace 95%, coĹž ho řadí na naprostou špičku v oblasti izolačních materiálĹŻ proti vzlínající vlhkosti. Certifikát najdete v části Dokumenty a aplikační listy. Dryzone je uznáván předními evropskými zkušebnami - BBA, WTA, ATG, UoP, TZÚS, In House atd.
Kategorie: izolace zdiva

Taneční šaty

Taneční šaty

Svatební šaty Spol. a plesové Taneční šaty Družičky a družby Doplňky Společenské a plesové šaty Marshmallow Oranžové taneční fialové taneční černo-bílé taneční žluté taneční zlato-stříbrné taneční balonek tanenční vínová s 1 ramínkem kankán taneční motýlek taneční beruška taneční kanýr taneční černé Jane taneční červené taneční s flitry © BALMONTA s. r. o. | Palackého třída 51, Nymburk
Kategorie: taneční šaty

Překlady polština, Překlady do polštiny, polština online

Překlady polština, Překlady do polštiny, polština online

Přeskočit navigaci Překlady polština S námi se domluvíte Specialista na překlady a tlumočení do polštiny Nabízíme překlady do polštiny a z polštiny za cenu od 200 Kč/NS! Překlady pro Vás zhotovíme v nejvyšší možné kvalitě. Při velkých zakázkách spolupracujeme s mnoha profesionálními překladateli z Polska a České republiky, takže si můžete být vždy jisti, že Váš překlad bude vyhotoven rodilým mluvčím a současně odborníkem v daném oboru. Tato spolupráce nám umožňuje nabídnout vysokou kvalitu za rozumnou cenu a ve skvělých dodacích lhůtách. Nabízíme Vám specializaci na polštinu. Nikoliv jako ostatní pelmel všech možných jazykových kombinací. Dále nabízíme soudní překlad do polštiny neboli úřední překlad do polštiny. Kromě toho nabízíme tlumočení, které jsme schopni poskytovat jak na území České republiky, tak v cizině. Cena hodinového tlumočení začíná na 320 Kč/hod.
Kategorie: prekladac z polstiny

Kategorie: