prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6914
Čeká na schválení: 136
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » pizza » hříšná videa

Nejnovější v kategorii pizza:


Masáže a relaxace - Masážní přístroje - Masáže nohou, masáž pro nohy

Masáže a relaxace - Masážní přístroje - Masáže nohou, masáž pro nohy

Domů > MASÁŽE A RELAXACE > Masáž nohou a chodidel Masáž nohou a chodidel Je zde 8 zboží. Masážní přístroje na nohy přináší větší užitek, než by se na první pohled mohlo zdát. Stimulací akupunkturních bodů na chodlech totiž přenesete blahodárný účinek i na mnoho dalších částí Vaše těla. Proto jsou masáže nohou většině lidí tolik příjemné. Masáže nohou Vám zlepší náladu, dodají energii a celkově Vám přinesou úlevu a relaxaci, kterou si zasloužíte.
Kategorie: přístroj na masáž nohouSeznam zdrojů na téma hříšná videa:


Divadlo Chocerady - Dalskabáty hříšná ves - Piškytle video | videa a videoklipy zdarma
Gloria.tv: Jsem hříšný, ale sloužím.
VIDEO: Divoch Hanks předvedl hříšný tanec | Blesk.cz
Videa.slusne.cz - Hrisna Tela
Hříšná láska - Videa z Hříšné lásky
Aneta Langerová - Hříšná Těla, Křídla Motýlí (Ostravice) videoklip mp3 zdarma ke stažení, download
Hříšná láska / Madame Bovary (1937) | ČSFD.cz
TO BYL NÁŠ HIT - Hříšná těla křídla motýlí - J. Zelenková (video na Bomba.cz)
Hříšná auta ve městě Plzni – videa | Facebook
Hříšný tanec 2 - Dirty dancing: HAVANA NIGHTS music-video - text, překlad
Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert pohádka online | Pohádkář.cz
Channing Tatum a Charlyne Yi – Hříšný tanec - VideaČesky.cz z kategorie Parodie
Nekecej (132): Hříšná bruneta dál šokuje! - online video
Hříšná láska - Videa | Hilary Duff | Telenovely | Seriály | Celebrity
Hříšná těla, křídla motýlí - Aneta Langerová akordy, taby, texty na kytaru
Aneta Langerová - Hříšná těla, křídla motýlí (video) | lyrics, texty písní, text písně, karaoke texty
hříšná těla Youtube.com online videa ke shlédnutí zdarma
Aneta LangerovГЎ - HЕ™Г­ЕЎnГЎ tД›la, kЕ™Г­dla motГЅlГ­ ( VinohradskГЅ Pavilon) - YouTube
Youtube.com Videa - Hříšná Videa
Znělky z reklam, hudba z filmů, seriálů, pohádek, večerníčků, stáhnout zdarma

Free Rider 2 - Logické hry Hra

Free Rider 2 - Logické hry Hra

Nyní hrajete Free Rider 2 hru. Měli by jste také vyzkoušet jednu z dalších Logické hry her na Hrajted ! Line Rider
Kategorie: free rider 2

Zánět šlach na noze

Zánět šlach na noze

Zánět šlach na noze Napsal admin • Aug 4th, 2011 • Rubrika: Záněty pohybového aparátu Zánět šlach na noze se objevuje nejen u běžčů a sportovců, ale také u běžných smrtelníků. V článků se dozvíte hlavní příznaky a projevy zánětu šlach na noze. Zánět šlach na noze obecně Zánět šlach na noze je většinou následkem nadměrných sportovních aktivit, na které jsme nebyly zvyklí. Může se jednat o zánět šlach v kotníku. Velmi často se také objevují záněty v lýtku, koleni nebo záněty šlach v kyčli. Zánět šlach na noze se často objevuje při běhání po tvrdém povrchu (asfalt atd.) . Zánět šlach na noze se také často objevují o obezních lidí, protože na jejich šlachy je vyvíjen obrovský tlak a pouhá chůze a běžný život je pro šlachy na nohách velkou zátěží.
Kategorie: zánět žil na noze

zralociradosov | radošovští žraloci,radošov,kyselka,hospůdka u lávky | seznam alb – rajce.net

zralociradosov | radošovští žraloci,radošov,kyselka,hospůdka u lávky | seznam alb – rajce.net

Znáte techniku malování světlem? Pochlubte se Vašimi fotkami a vyhrajte voucher a balíček od Rajčete! reklama nastavit alba uživatele zralociradosov | radošovští žraloci,radošov,kyselka,hospůdka u lávky | počet alb 61, velikost 677 MB, 1550 zobrazení Pokud máte někdo další fotky a nebo chcete nějakou vymazat tak se ozvěte. Uvítám veškeré fotky z hospody nebo z našich akcí. Tomáš P.
Kategorie: zraloci net

R5 - růžová 5 / spinningové a relaxační centrum

R5 - růžová 5 / spinningové a relaxační centrum

SVĚTEM HÝBE RŮŽOVÁ 5... Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Přijďte si zacvičit do příjemného prostředí v centru Prahy. Nabízíme sál na badminton - jediný v centru, dvoupodlažní posilovnu s 54 stanovišti, různé druhy aerobních cvičení pro všechny věkové kategorie i různou fyzickou a zdravotní zdatnost, sál na spinning s 21 spinery, vybavený skeny pro barevnou hudbu, saunu, solárium, masáže. NOVÉ TEL. ČÍSLO PEVNÉ LINKY:224267556 <… Spinning | Aerobní cvičení | Badminton | Relaxace | Fitness Copyright 2007 R5, s. r. o. | Made by Smarcoms spinningové a relaxační centrum
Kategorie: fitnes praha

výpočet indukčnosti toroidní vzduchové cívky

výpočet indukčnosti toroidní vzduchové cívky

Už jsem to našel. píše se tu L = (u0 * N^2 * h * ln(b/a)) / 2 * pi b vnější průměr, a vnitřní průměr, h výška A teď si pro příště pamatovat, kde v archivu konference to je :-) Když jsem do toho dal maximální rozměry co si mohu dovolit, vyšel mi pro tu moji indukčnost počet závitů 2,61 což mě celkem překvapilo, aby cívka byla s rozumným počtem závitů, budu ji muset zmenšit - to se mi ještě nestalo. Jakub On Sunday 02 of August 2009 14:16:58 Jakub Ladman wrote: > Dobrý den > > Nevyštrachal by někdo někde vzoreček na výpočet indukčnosti toroidní > vzduchové cívky? > Viděl jsem použitou vzduchovou toroidní cívku s jádrem z dutého plastu, > taky jsem našel ČS patent popisující konstrukci toroidní cívky která > opravdu nemá v jádře nic než vzduch. > Ovšem nemohu najít ten vztah mechanických rozměrů a výsledné indukčnosti. > Tedy, našel jsem něco na anglické wikipedii, ale ty anglické výrazy kterými > označují jednotlivé rozměry jsou pro mne nejednoznačné, přesto že s > angličtinou problémy nemívám. > > Pochopitelně stačí obecný vzorec pro toroid s jádrem daným permeabilitou a > mechanickými rozměry. > Zatím jsem indukčnost všech toroidů počítal jen přes katalogové AL. > > Na matiku jsem byl vždycky pitomec, tak si to sám neodvodím, ikdyž je mi > jasné že to lze. > > Potřebuji totiž kvalitní tlumivky cca 20uH s pokud možno lineárním > chováním, ale aby nevyzařovaly do okolí a neinteragovaly spolu, jako > solenoidy.
Kategorie: výpočet indukčnosti

Kategorie: