prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14853
Čeká na schválení: 184
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » parfemy » odpadní trubky pvc

Nejnovější v kategorii parfemy:


Onemocnění pohybového aparátu

Onemocnění pohybového aparátu

Zpět Lázně Bludov » Diagnózy, léčené problémy » Onemocnění pohybového aparátu Onemocnění pohybového aparátu V průběhu Vašeho života se pohybový aparát mění. Potíže s ním nastávají spíše ve stáří, kdy dochází k úbytku kostní a svalové hmoty. Musíte dbát na pravidelný přísun vitamínů, nesmí chybět bílkoviny - strava musí být vyvážená. První známky onemocnění pohybového aparátu se projevují bolestí při pohybu, ztuhlými nebo oteklými klouby. Nabízíme Vám rehabilitační programy, které Vám budou ušity na míru. Mezi dvě nejběžnější onemocnění pohybového aparátu patří artróza a osteoporóza. Artróza vzniká v kombinaci rizikových faktorů - jednostranné přetěžování kloubů, neléčené chronické záněty a v neposlední řadě také nadváha. Hlavní příčinou vzniku osteoporózy je kostní hmota a její úbytek. Osteoporóza je ve starším věku velmi nebezpečná. Vede k  zvýšenému riziku vzniku zlomenin.
Kategorie: pohybové lázněSeznam zdrojů na téma odpadní trubky pvc:


.:: Kanalizace » Potrubí - PKV plus ::.
Pipelife Czech - Katalog výrobků TZB-info
PCV Alfa s.r.o. Ostrava, materiál pro kanalizace, litinové tvarovky, poklopy, skruže, drenáže, žlábky, hydranty, HD-PE roury
Plastová odpadní potrubí | 09/10 | časopis Stavebnictví | Expodata Brno
Kategorie: