prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14664
Čeká na schválení: 165
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » parfemy » parfemy boos

Nejnovější v kategorii parfemy:


forum.farmweb.cz • Zobrazit téma - zetor 9540- 10540

forum.farmweb.cz • Zobrazit téma - zetor 9540- 10540

Nahoru Re: zetor 9540- 10540 od staryno307 » 12 bře 2008 17:00 K nám do ZD koupili Z-10540 v roce 1999, já s ním jezdím cca 2 roky. Má něco přes 12 000 Mth, zatím se opravovala jednou převodovka, dvakrát se dělala větší oprava motoru, asi po třech letech se dělá spojka, loni jsem měnil čidla na hydraulice Bosch, loni dost praskaly vstřikovací trubky a občas se zadřel vstřikovač, ale jinak dobrý. Servisáci říkají, že to je nejlepší traktor na opravy (téměř bezporuchový a když, tak snadno a lacino opravitelný). Pokud se týká spotřeby, řekl bych, že ve srovnání se 70-kami je tak o 10-15% menší. Jako náhrada za 70-kovou řadu dobrý traktor, ale k nám ho koupili místo Z-12045, a to je katastrofa. Tedy pokud je osazený 40-kilometrovou, 3-stupňovou převodovkou a má jezdit někde v kopcích. Prvních 9 let jezdil v 6-timetrovém Mistrálu, cca 2,5m mulčovači, diskovém 3m Kuhnu, v létě řezal slámu s SKPU-220,vozil seno s NTVS-4 a sem tam odvezl a rozmetla nějaký ten hnůj. Když jsem ho dostal já,odpadla mi sečka a Kuhn, ale přibil mi 8-ikubíkový fekál, se kterým jezdím tak 1/4 roku, + doprava senáží na 9-itunovém vleku s korbou větší než jsou na trambusech. A u nás jsou kopce, že z nich např. chlapi z Aveny v Dlouhé Třebové ujížděli, protože jim HillMaster na JD nestačil.
Kategorie: zetor 9540Seznam zdrojů na téma parfemy boos:


Parfém BOOS LUCA BOSSI - inzerce, prodám
PÁNSKÝ DEO A PARFÉM BOOS
Luca bossi parfém
Hugo Boss | Parfémy Parfeme.cz
Hugo Boss No.6 (Hugo Boss Bottled) | parfémy, recenze
hugo boss - NejlepšíNákupy .cz
FM-parfemy. cz/ Dámský parfém FM 185 nezaměňujte s (Hugo Boss) ...

Jímky vsakovací pro dešťovou vodu | Eurobeton

Jímky vsakovací pro dešťovou vodu | Eurobeton

Certifikáty Jímky vsakovací pro dešťovou vodu Vsakovací nádrže různých DN 1500 - 2500 sestavené ze skruží na zakázku i perforovaných (bez spodního dílu se dnem) a zaklopené konusem nebo deskou, včetně poklopu A15 pro dešťové vody. U vsakovacích nárži je novinkou prforování skruží otvory o průměru 6,5 cm, čímž se zvyšuje "vsakovací kapacita", neboť v minulosti se vsakovalo pouze dnem.
Kategorie: jimky na destovou vodu

JAROMÍR NOHAVICA - oficiální web - Libreta - W.A.Mozart: Potrestaný prostopášník Don Giovanni

JAROMÍR NOHAVICA - oficiální web - Libreta - W.A.Mozart: Potrestaný prostopášník Don Giovanni

„Mozartova hudba je jediná, která by v ústech Božích nepůsobila nemístně,“ napsal o Wolfgangu Amadeu Mozartovi dramatik a hudební kritik George Bernard Shaw. Necelých sto let před ním si jiný básník, skladatel a hudební teoretik Ernst Theodor Wilhelm Hoffmann změnil na počest geniálního skladatele své třetí jméno z Wilhelma na Amadea a dopustil se v souvislosti se svým bezmezným obdivem k jeho opeře výroku, který je dodnes citován – totiž že Don Giovanni je „operou všech oper“. Il dissoluto punito osia Il Don Giovanni (Potrestaný prostopášník aneb Don Giovanni) – tak zní původní, skladatelem a libretistou autorizovaný název nejslavnějšího díla operní historie. Objednávku na operu určenou italskému souboru pražského Nosticova divadla dostal W. A. Mozart v lednu 1787 – tehdy při návštěvě Prahy zhlédl a dirigoval svou Figarovu svatbu a na vlastní kůži zažil „figarománii“, která se Prahy zmocnila. Libretistou nové opery měl být druhý spoluautor Figarovy svatby Lorenzo da Ponte a premiéra byla naplánována na polovinu října. Da Ponte vybral pro libreto donjuanovskou legendu, tehdy už v umění velmi oblíbenou a frekventovanou, a práce na Potrestaném prostopášníku mohla začít; zároveň s ní se začalo rodit většina legend a pověstí, které „operu oper“ dodnes provázejí. Z mnoha faktů týkajících se vzniku opery se nejčastěji připomíná skutečnost, že ji skladatel psal pod vlivem několika úmrtí, která jej v rodině i mezi přáteli zasáhla; da Ponte zase, zavalen prací na dalších libretech, neváhal si vypůjčovat a obměňovat některé texty z půl roku staré opery jiných autorů na totéž téma. Téměř celý říjen strávil jedenatřicetiletý Mozart v Praze, kde studoval party se zpěváky a dokončoval partituru (lidová pověst o předehře napsané noc před premiérou je však skutečně jen pověstí – podle vědeckých výzkumů se tak stalo den před generálkou). Premiéra byla odsunuta na konec měsíce a v pondělí 29.
Kategorie: giovanni ostrava

Víkendové pobyty pro dva, wellness víkend, romantický víkend, levně -

Víkendové pobyty pro dva, wellness víkend, romantický víkend, levně -

V pobytech na zámku mají interiérové dveře. Stylově se obléknou pro lepší zážitek v skateshop u. Romantické pobyty v Čechách jako víkendové pobyty pro dva vždy potěší. a opět tam budou mít posuvné dveře nejvyšší kvality. Zažijte krásnou dovolenou s last minute zájezdy. Kvalitní a precizní tvorba webových stránek Horizontální, vertikální i venkovní žaluzie. Základem všech domácností jsou designové kuchyně na míru. Dřevěné precizně vytvořené schodiště a schody na míru. Nabízíme parfémy a kosmetiku světových značek za příznivou cenu. Užijte si víkend v lázních přes naše lázeňské pobyty.
Kategorie: wellness pobyty pro dva

Stroje.Bazos.cz - bazar, inzerce Zemědělská technika

Stroje.Bazos.cz - bazar, inzerce Zemědělská technika

Traktorový třístanný sklápěcí návěs Molčík - TOP - Nabídka - Prodám traktorový třístranný sklápěcí návěs Molčík. Dvě nápryvy odpružené, zadní řiditelná. Tažné zařízení K80 + odpružená oj, dvouokruhové vzduchové brzdy, hydraulická opěrná noha, podlaha hardox 6mm, bočnice hardox 4mm, hydraulické odjištění bočnic, hydraulické otevírání zadního čela, na bočnicíc...
Kategorie: traktor bazar

Jak na winrar? [Archív] - Console-Forum.net

Jak na winrar? [Archív] - Console-Forum.net

Console-Forum.net > PC > PC Info > PC Tutoriály > Jak na winrar? PDA Zobrazit plnou verzi : Jak na winrar? netix 21.07. 2008, 18:55 Vim že 90% lidi to ví ale někdo ne a ty lidi co něvědí vidím čim dál víc.... Doufám tedy že někdo můj "návod" ocení:) Začneme tím že si stáhnete WinRar např. tady na 3.71 http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winrar/download/? g =&g =3.71nebo tady 3.80 Corporate http://rapidshare.com/files/127641656/WinRAR_Corp_Beta_2.exe (http://rapidshare.com/files/127641656/WinRAR_Corp_Beta_2.exe)Naistalujete a nastavite Acoisovat s formáty na všechny zaškrtuté, zbytek necháte jak je(pokud chcete můžete zaznačit že chcete na plochu zástupce..) Instalaci ukončíte tím že zmáčknete tlačítko: dokončit Časté otázky: Q:Jak mám spojit soubor který má nakonci označení 01,02..? A:Soubor je rozdělen na více partů... spojovat nemusíte stačí když otevřete part 1 a soubory označíte a jakoby to vytáhnete z toho programu(nebo dáte samozřejmě extrahovat)...
Kategorie: stahuj winrar

Kategorie: