prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11983
Čeká na schválení: 25
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » parfemy » pocasi brno

Nejnovější v kategorii parfemy:


Meridia k léčbě obezity

Meridia k léčbě obezity

Strana 1 z 4 Léky - Meridia 10mg, 15mg Přípravek Meridia je určen k léčbě obezity. Měl by se užívat ve spojení se stravou se sníženým obsahem energie a zvýšenou pohybovou aktivitou, jako součást komplexního programu snižování tělesné hmotnosti, pokud samotná režimová opatření (tj. úprava stravy a tělesné aktivity) byla nedostatečně účinná. Léčba by měla být součástí programu snižování tělesné hmotnosti. Přípravek není volně prodejný, je vázán na lékařský předpis. Výrobce léku Abbott GmbH and Co.KG, Ludwigshafen, SRN. Účinná léčivá látka Sibutramini hydrochloridum monohydricum 10 mg nebo 15 mg v 1 tobolce. Pomocné látky Monohydrát laktózy, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, dimetikon, šelak, sojový lecithin, indigokarmin, oxid titaničitý, želatina, natrium-lauryl-sulfát, černý oxid železitý, chinolinová žluť (Meridia 10 mg). Indikační skupina Centrálně působící přípravek k léčbě obezity. Charakteristika léku Sibutramin, léčivá látka přípravku Meridia, patří do skupiny přípravků k léčbě obezity, které zvyšují pocit nasycenosti a současně zvyšují energetický výdej organizmu.
Kategorie: prášky meridiaSeznam zdrojů na téma pocasi brno:


Aktuální počasí Brno, předpověď počasí v Brně - Česko - cklub.cz
Česká republika - předpověď počasí - Brno
Dlouhodobá předpověď počasí, počasí aktuálně - zacatek.cz
Počasí v Brně - Portál divoch.net
Počasí, Brno - www.kamvbrne.cz
Počasí Brno - online, aktuální a předpověď počasí
Počasí Brno - aktuální počasí a dlouhodobá předpověď - Slunečno.cz
Počasí Brno, Česká republika
Počasí Brno | 15 denní dlouhodobá předpověď počasí | Česká republika | TripZone.cz
Twitter
Brno - Počasí
Počasí v Brně, Jihomoravský kraj | e-Počasí.cz
Počasí Brno-Tuřany 22.10.2011 | SkiForum.cz
Aktuální počasí - Brno / Tuřany, Česká republika - Portál divoch.net
ДЊeskГЎ republika PoДЌasГ­ - HodinovГЎ historie poДЌasГ­ pro BRNO/TURANY, ДЊeskГЎ republika, stЕ™eda 11 I, Teplota - Freemeteo.com
Počasí Brno - počasí na 5 dní - pocasi.monitoruji.cz
Počasí Brno, Česko
Počasí Brno| předpověď počasí, dlouhodobá předpověď počasí, Pocasi.pozri.cz
ДЊeskГЎ republika PoДЌasГ­ - AktuГЎlnГ­ poДЌasГ­ v Brno, ДЊeskГЎ republika - Freemeteo.com
Dlouhodobá předpověď počasí pro ČR - Jižní Morava a Brno

Kalendář akcí: Kalendář: Kladno živě

Kalendář akcí: Kalendář: Kladno živě

Program kina Hutník - leden 2012 1.1. 2012 - 31.1. 2012, Kino Hutník Kladenské kino promítá ve 3D. Typ akce: Kulturní akce
Kategorie: kladno hutník

Výběr hokejky – I. | Florbal

Výběr hokejky – I. | Florbal

Výběr hokejky – I. Pokud jste hráčem v poli, měli by jste věnovat dostatek času právě výběrem hokejky. Jak již bylo zmíněno, florbal není nijak příliš finančně náročným sportem, můžete si tak dovolit vyšší investice právě do florbalové hole. Je nutné brát nákup hokejky jako investici do budoucna, v případě nákupu levné hokejky dojde velice brzy k jejímu zničení, popř. přestanou stačit její vlastnosti. O této problematice pojednávají specializované servery, věnujme se tomu tedy jen povrchně. Zásadním kritériem je, na jakou stranu bude hůl zahnutá. Na to si musíte dát pozor. Dalším kritériem je správná délka hole. Ta by měla být pochopitelně úměrná Vaší velikosti, odečtěte 100cm od Vaší skutečné velikosti a získáte ideální velikost Vaší hokejky.
Kategorie: levne hokejky

Krátce z historie základního školství

Krátce z historie základního školství

HOME > RODIČE A VEŘEJNOST > Vybíráme školu > Základní školy Krátce z historie základního školství Vložil: Mgr. Jana Vodáková | 20.12. 2008 12:21 Povinná školní docházka byla v Čechách jako součásti Rakouska uzákoněna už v r. 1774 v délce 6 let. Příslušný zákon stanovil pro její splnění tzv. školy triviální, jejichž obsahem bylo trivium (tj. čtení, psaní a počty) a náboženství. V nejvyšším oddělení se učilo poznatkům o hospodářství, ve městech o průmyslu. V krajských městech byly školy hlavní, v nichž se vedle uvedených předmětů vyučovalo i základům latiny, dějepisu, přírodopisu a kreslení. V hlavních městech rakouských zemí byla škola normální, která připravovala žáky pro gymnázia a učitelství.
Kategorie: nový školský zákon

Literatura na stránkách Českého rozhlasu | Panáček v říši mluveného slova

Literatura na stránkách Českého rozhlasu | Panáček v říši mluveného slova

. . Literatura na stránkách Českého rozhlasu Přidal: Martin | Duben 17, 2011 Od počátku roku 2010 nabízí Český rozhlas na svých webových stránkách rozhlasové hry, četby na pokračování a literární pásma, tedy alespoň ta díla, „která nejsou zatížena autorskými právy třetích stran“. K poslechu (nikoli ke stažení) jsou díla „vyvěšena“ po dobu jednoho týdne, a tak mj. nejsou posluchači vázáni na pevně stanovenou dobu vysílání. Přejeme příjemný poslech. ČRo 3 Vltava nabízí streamy (tj. pouze k poslechu) odvysílaných rozhlasových her a čtení na pokračování. Pro potřeby studentů středních škol je již od roku 2009 k dispozici stránka Čtenářský deník, z níž lze díla také stahovat ve formátu mp3. Rozhlasové memoáry významných a zajímavých českých i světových osobností nabízí stránka pořadu Osudy. ČRo 2 Praha odvysílané tituly poskytuje jako streamy (tj.
Kategorie: rozhlasové hry mp3

Heureka.cz - Vyhledávání Zoo Tycoon

Heureka.cz - Vyhledávání Zoo Tycoon

Zobrazuji 1 - 10 ze 10 produktů Zoo Tycoon ( Hry pro PC ) Hodnocení produktu: 84% ( 10 recenzí ) Toto je skutečná zoologická zahrada a vy za ni zodpovídáte! Pusťte se s odvahou do výstavby nejkrásnějšího zoo, jaké si dovedete představit. Pečujte o nevypočitatelná,... uložit ke srovnání 129 - 179 Kč v 2 obchodech porovnat ceny Zoo Tycoon 2 ( Hry pro PC ) Hodnocení produktu: 85% ( 17 recenzí ) Vylepšená 3D grafika a celá řada nových funkcí, dovoluje zasahovat do dějů v ZOO v roli ošetřovatele, návštěvníka nebo fotografa. Vytvořte působivé expoziceOslovte návštěvníky... uložit ke srovnání 221 - 439 Kč v 12 obchodech porovnat ceny Zoo Tycoon 2: Ultimate Edition ( Hry pro PC ) Hodnocení produktu: 94% ( 8 recenzí ) Jedinečná kolekce obsahující základní hru Zoo Tycoon 2 + 4 datadisky: ZOO Tycoon 2 Endangered Species, African Adventure, Extinct Animals a Marine Mania!! Zoo Tycoon 2: ... uložit ke srovnání 449 - 829 Kč v 10 obchodech porovnat ceny ZOO Tycoon Complete ( Hry pro PC ) Hodnocení produktu: 96% ( 2 recenze ) Více než 175 exponátů a potřeb pro Zoologickou zahradu, včetně vodopádů, kytiček a stánků na hamburgry! Vybírejte ze 40 jedinečných zvířátek. Starejte se o ně, jelikož každé z...
Kategorie: zoo tycoon zlata edice cestina

Kategorie: