prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8374
Čeká na schválení: 347
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » navigace do mobilu zdarma

Nejnovější v kategorii motivy:


Psycholog: Zavírání dětí v bytě nemůže nic ospravedlnit - iDNES.cz

Psycholog: Zavírání dětí v bytě nemůže nic ospravedlnit - iDNES.cz

Psycholog: Zavírání dětí v bytě nemůže nic ospravedlnit Martina Procházková 30. listopadu 2011 16:02 Sourozence ve věku tří a 1,5 roku nepouštěli rodiče ven, aby je ochránili před zlým světem. Děti byly celou dobu izolované v pražském bytě a okolí o jejich existenci ani netušilo. Podle psychologů je taková izolace špatná a může dětem způsobit deprivaci. " Rodiče tak děti připraví o spoustu podnětů," míní dětský psycholog z Univerzity Karlovy Václav Mertin.
Kategorie: dětský psychologSeznam zdrojů na téma navigace do mobilu zdarma:


Navigační systém pro Windows Mobile zcela zdarma!!! - Palmserver.cz
Ochranné fólie na display - na mobily a navigace | proMobil.cz
Nokia Česká republika - Ovi by Nokia – mobilní aplikace, hry, mapy, hudba a e-mail ve vašem telefonu
Navigace do mobilu zdarma | Radírna - Internetová online poradna
Fórum: Nokia 2710 Classic Navigation Edition: navigace v mobilu zdarma (video) - Navigovat.cz
Úvodní stránka | SmartMaps - digitální mapy a navigace
Nav4all - mobilní navigace pro všechny a zdarma | Sony-Ericsson-CZ.com
Samsung začal dávat navigaci do mobilu zdarma - Mobile-Forum.cz
Zájem o navigace i přes nižší ceny klesá, lidé chtějí GPS v mobilu – Novinky.cz
Google spustil Navigaci zdarma pro ČR - MobilMania.cz
Navigace zdarma od Nokia není až tak zadarmo | GpsFreemaps.net - Mapy Garmin Zdarma
Navigace v mobilu zdarma - Nokia poráží Google - Techno hračky - JenProMuže.cz
TrekBuddy - GPS navigace pro mobily s podporou jazyku Java (J2ME) - Zdarma.org
Software pro geocaching – GeoWiki
Navigace Do Mobilu
Novinka od Map24 – mobilní navigace v telefonu ZDARMA - Lupa.cz
OVI maps | Hlasová navigace do mobilu zdarma
GPS navigace Nokia zdarma | Alza.cz
Už ani halíř za navigaci v mobilu. Dostaneme vás do cíle bez poplatků - iDNES.cz
Java hry na mobil ke stažení zdarma Download java aplikace nokia

Úřad práce Ústí nad Labem - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Ústí nad Labem - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Telefon: 950 171 411 FAX: 950 171 496 E-mail: podatelna@ul.mpsv.cz Adresa: Dvořákova 1609/18, Ústí nad Labem-centrum, 400 21 Ústí nad Labem Zobrazit volná místa na úřadu práce Ústí nad Labem » Úřední hodiny - Úřední doba Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Úřední hodiny - Úřední hodiny pro zprostředkování Pondělí 08:00 - 17:00 Informační hala otevřena nepřetržitě Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Informační hala otevřena nepřetržitě Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 Kontaktní osoby Ředitel: Mgr. Radim Gabriel tel. : 950 171 410 e-mail: radim. gabriel@ul.mpsv.cz Sekretariát ředitele: Marcela Bímová tel. : 950 171 412 e-mail: marcela. bimova@ul.mpsv.cz Zprostředkování a poradenství: Mgr. Jana Ježková tel. : 950 171 457 e-mail: jana. jezkova@ul.mpsv.cz Podpora nezaměstnaným: Hana Svobodová tel. : 950 171 435 e-mail: hana.
Kategorie: urad prace usti nad labem volna mista

hry na k750i - MobilMania.cz

hry na k750i - MobilMania.cz

hry na k750i X10 mini, Elm, Vivaz, Arc, Xperia X8... Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz Odeslat odpověď
Kategorie: hry na k750i

RECEPTY NA VÁNOČNÍ CUKROVÍ - linecká kolečka, vanilkové rohlíčky, kokosové rohlíčky, išelské dortíčky, perníčky atd.

RECEPTY NA VÁNOČNÍ CUKROVÍ - linecká kolečka, vanilkové rohlíčky, kokosové rohlíčky, išelské dortíčky, perníčky atd.

Něco více o vánočním cukroví a zvycích kolem Dokážete si představit Vánoce bez vánočního cukroví ? Bez těch všech vůní, maminky, která válí těsto, bez všech těch formiček a plechů , bez vyhřáté trouby a nakonec bez talířů plných nejrůznějších tvarů a dobrot. Člověk ani neví, do čeho by se měl pustit dříve. Ale snad každý z nás má svého favorita. Svůj kousek cukroví, který ochutná jako první, a po kterém sáhne pokaždé, když dostane slinu. Pečení cukroví je jedna z nejoblíbenějších tradic v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. A neexistuje snad maminka, která by neměla svůj oblíbený a jedinečný recept. Recept, se kterým vždy uspěje, který vždy potěší její děti, a který chutná i celému okolí. Takových receptů na vánoční cukroví jsou možná spousty, ale většina z nich zůstává utajena v kuchařkách zložených v policích, které se vytáhnou jen a jen a právě o Vánocích. Dovolili jsme si udělat jakýsi výčet dobrých receptů a nabídli jsme vám několik odkazů na recepty, o kterých si myslíme, že stojí za zvážení.
Kategorie: vánoční cukroví

Camp Counselors and Work Experience USA, s.r.o. - Firmy.cz

Camp Counselors and Work Experience USA, s.r.o. - Firmy.cz

Camp Counselors and Work Experience USA, s. r. o. Zprostředkováváme letní brigády v USA a ve Velké Británii po celý rok. Pořádáme letní tábor pro děti na chorvatské Istrii v angličtině. http://www.ccusa.cz
Kategorie: brigáda v usa

Města a obce online: Most: Úřad práce v Mostě

Města a obce online: Most: Úřad práce v Mostě

Úřad práce je správním orgánem, který v rámci své působnosti zpracovává koncepci vývoje zaměstnanosti, soustavně sleduje a vyhodnocuje situaci na trhu práce a přijímá opatření na ovlivnění poptávky a nabídky práce ve svém správním obvodu. Správní obvody úřadů práce jsou shodné s územními obvody okresů. Všem občanům poskytuje informační služby v oblasti pracovních příležitostí, zejména informace o volných pracovních místech v České republice a zemích EU. Poskytuje poradenské služby pro volbu povolání, volbu rekvalifi kace, zprostředkování vhodného zaměstnání, volbu přípravy k práci osob se zdravotním postižením, výběr vhodných nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti. Osobám se zdravotním postižením: Zabezpečuje pracovní rehabilitaci zaměřenou na získání a udržení vhodného zaměstnání, může poskytnout příspěvek na vytvoření a provoz chráněného pracovního místa, pokud se tyto osoby rozhodnou vykonávat samostatnou výdělečnou činnost. Uchazečům o zaměstnání: Poskytuje služby spojené se zprostředkováním vhodného zaměstnání, vyplácí podporu v nezaměstnanosti a podporu při rekvalifikaci. Může zabezpečit rekvalifikaci, vyžaduje-li to jejich uplatnění na trhu práce; může poskytnout příspěvek na zřízení společensky účelného pracovního místa za účelem výkonu samostatné výdělečné činnosti. Uchazečem o zaměstnání je osoba, která osobně požádá o zprostředkování vhodného zaměstnání úřad práce, v jehož správním obvodu má bydliště. Při splnění zákonem stanovených podmínek je úřadem práce zařazena do evidence uchazečů o zaměstnání. Zájemcům o zaměstnání: Poskytuje služby spojené se zprostředkováním vhodného zaměstnání.
Kategorie: úřady práce online

Kategorie: