prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13355
Čeká na schválení: 304
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » filmy ve formatu mp4

Nejnovější v kategorii motivy:


Karel Čapek - Bílá nemoc (13) | Čtenářský deník | Studentský underground

Karel Čapek - Bílá nemoc (13) | Čtenářský deník | Studentský underground

Menu ­ Čapek Karel (*09.01. 1890 - †25.12. 1938) ­ ­ ­ ­ Bílá nemoc (13) Drama Bílá nemoc z roku 1937, z doby narůstajícího nebezpečí světového ohrožení nacismem, předvádí konflikt pacifistického lékaře a diktátora usilujícího o uchvácení světové moci. BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE: Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1985. DĚJ: V neznámé zemi, kde vládne diktátor Maršál, se objevila epidemie - bílá nemoc. Ta se projevuje bílými skvrnami na kůži. Maršál se chystá na válku se sousedním státem. Bílá nemoc je smrtelná a jediný lék zná pouze doktor Galén. Ten chce lék vydat pouze, když skočí války a nastane věčný mír. Na tuto podmínku ovšem nechce přistoupit diktátor Maršál.
Kategorie: bílá nemoc karel čapekSeznam zdrojů na téma filmy ve formatu mp4:


Acomp Forum - Zobrazit téma - Video formát mp4. Jde nebo nejde?
FILMY PRO iPHONE 3G - Homepage
Potřebuji film převést do formátu MP4. Jak na to?*
jak dát titulky do filmu? • PCMark fórum
Uložto - Filmy link MP4.txt
Jak lze Film ve formátu avi, předělat na… | Odpovědi.cz
download filmy ve formatu mp4 - Hyperzboží.cz
Jak film přeformátovat na formát mp4.
FILMY ve formátu MP4 (EN) | Stahovani filmů? Primitivní věc...né?
mp4 - INSTALUJ.cz - Download software
Jak přehrát filmy v mobilu aneb nejlepší kino do kapsy - AVmania.cz
Format Factory - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Film ve formátu mp4. Nemohu přehrát. - poradna.net
Konverze z MP4 do AVI pro Windows Movie Maker.
filmy mp4 « Rubrika | Všeználek
DivX Player – video v každém formátu - 5800.cz - Nokia 5800 XpressMusic
Video formáty a jejich převod - Vše o mobilech Samsung
Multimediální přehrávač ke stažení zdarma - pro format MP3, MP4, DVD,AVI, DIVX, DIV, OGG, MPG, MPEG, WAV a mnoho dalších.
Jech Webz - x264
Website ke Stažení Zdarma

Nejnovější recenze sekce Notebooky - Heureka.cz

Nejnovější recenze sekce Notebooky - Heureka.cz

Přidáno: včera, 01:07 nováček Pěna MSI GT683DXR-650CS Hodnocení produktu: 100% 100% Měsíc po zakoupení jsem na 100% spokojen. Velmi rychlý a hlavně výkonný notebook. I při běhu 4 virtuálních PC je stále skvělá odezva. Stejně tak zatím všechny hry jedou na maximální grafiku (i když je fakt, že kromě NFS: The Run jsem nic úplně nového nezkoušel). Co se týče chlazení, tak pokud není zapnutý větrák nebo turbo ručně, slyším mnohem víc můj starší notebook, který leží opodál ;) No ale s ručně zapnutým větrákem už je to doslova hukot :) Jinak velmi příjemně mě překvapila výdrž baterie při běžném používání - při brouzdání po netu, kopírování dat a dalších úkonech přímo ve Windows mi baterie vydržela cca 3,5 hodiny, což je mnohem víc, než jsem od herního notebooku čekal. Reproduktory se subwooferem mají skvělý zvuk. U tohoto notebooku mi už jen chybí ExpressCard slot (který ale chybí téměř u všech nových notebooků), abych si tam dal TV tuner.
Kategorie: srovnání notebooků

Prima family - Wikipedie

Prima family - Wikipedie

V současnosti vyrábí televize několik zpravodajských a publicistických formátů. Hlavní zpravodajskou relací jsou Zprávy FTV Prima, které Prima vysílá každý den v 18:55. Uvádí je moderátorské dvojice: Terezie Kašparovská a Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová a Roman Fojta. Dříve také Pavel Zuna a Mirka Čejková a do konce roku 2010 také Světlana Witowská (dříve Zárubová). Zpravodajský blok má přibližně 25 až 30 minut, poté v 19:20 následují Krimi zprávy, kterými provázejí Patrik Kaizr, Bára Kozáková nebo Roman Pech. Na Krimi zprávy navazují v 19:40 Krimi plus které se zabývají aktuálním tématem. Krimi plus uvádějí buď Patrik Kaizr, Bára Kozáková nebo Roman Pech. V 19:50 začínají VIP Zprávy u kterých se střídají: Ivana Gottová, Laďka Něrgešová (od dubna 2011), Martina Gavriely (do března 2011) a Bára Niničová která do konce roku 2010 uváděla Sport TV Prima. Šéfredaktorem po Pavlu Zunovi je Jitka Obzinová. Zásadní změnou způsobu řízení a celkového stylu zpravodajství, která měla zajistit vyšší sledovanost, bylo v druhé polovině roku 2007 jmenování bývalého lídra zpravodajství konkurenční TV Nova Pavla Zuny na post šéfredaktora zpravodajství.
Kategorie: prima tv zprávy

Online kurz českého jazyka pro cizince – úroveň A2, SERR, Centrum distančního vzdělávání (CDV), Ústav jazykové a odborné přípravy, Univerzita Karlova v Praze (ÚJOP UK)

Online kurz českého jazyka pro cizince – úroveň A2, SERR, Centrum distančního vzdělávání (CDV), Ústav jazykové a odborné přípravy, Univerzita Karlova v Praze (ÚJOP UK)

Online kurz českého jazyka pro cizince – úroveň A2, SERR Online kurz českého jazyka je určen těm, jejichž jazykové dovednosti dosáhly úrovně A1, SERR a chtějí postoupit na další znalostní úroveň A2, SERR nebo si potřebují své znalosti a dovednosti na této úrovni zopakovat. Podpůrným jazykem je angličtina (instrukce a slovník).
Kategorie: gramatika českého jazyka on line

Hide IP NG - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu

Hide IP NG - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu

The software you're looking for if you're concerned about Internet privacy and want to hide your IP address. Concerned about Internet privacy? Want to hide your IP address? Hide IP NG (short for Hide IP Next Generation) is the software you are looking for! Here are some key features of "Hide IP": · Don't waste time in testing slow and dangerous public proxies. Just select a USA/UK IP you wish to use from our list. Every IP you see is usable, fast and 100% secure! Assign different IPs to your computers even they are behind the same router! · A single click and you are ready to go. Hide your IP address without any configuration.
Kategorie: hide my ip

Úřady práce České republiky - upcr.cz

Úřady práce České republiky - upcr.cz

Úřady práce - seznam úřadů práce. Informace o webu a kontakt na provozovatele © 2012 upcr.cz Spolu práce : Annonce práce, hledám práci? Tato stránka je vytištěna z http://upcr.cz
Kategorie: úřad práce chrudim

Kategorie: