prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7731
Čeká na schválení: 221
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » lékarna plananská

Nejnovější v kategorii motivy:


Microsoft Security Essentials jako druhý antivir | Radja - blog o IT, ICT, společnosti

Microsoft Security Essentials jako druhý antivir | Radja - blog o IT, ICT, společnosti

« Total Commander – správce souborů pro Windows Pravák a práce na počítači s myší v levé ruce » Microsoft Security Essentials jako druhý antivir Na svém HP notebooku používám několik antivirových programů. Ano jsem částečně paranoidní, ale také nemám zakoupený žádný placený antivir. Musím si tedy ochranu řekl bych ušít vlastními silami. Používám předinstalovaný antivir s rezidentní ochranou, který ale již není aktualizován a dále mám na počítači open source antivir ClamWin. Nyní jsem na USB flash disk našel podezřelý autorun.ini soubor, který odkazoval na EXE soubor taktéž na disku. Rozhodl jsem se tedy k akci a to prověřit svůj počítač navíc i antivirem Microsoft Security Essentials. Pokud to neznáte, existuje dost virů, které se soustředí na přenos pomocí USB flash disků. Vir se přenáší z infikovaného počítače na USB klíčenku a z ní poté na další počítače. Samozřejmě počítač bez antivirové ochrany je snadno zranitelný. Přenos z infikované USB paměti na další počítač funguje právě skrze souboru autorun.ini a automatického spouštění připojených disků ve Windows.
Kategorie: antivirus microsoftSeznam zdrojů na téma lékarna plananská:


www.telefonlarhrv.info: lékarna plananská

Zlaté prsteny, bílé zlato, stříbro, české granáty, brilianty - Antik Praha

Zlaté prsteny, bílé zlato, stříbro, české granáty, brilianty - Antik Praha

starožitné prsteny zlaté, stříbrné, s diamanty, brilianty... Naleznete zde starožitné prsteny a prstýnky, nabídka našich stránek obsahuje zlaté prsteny, jedná se především o zlato bílé, ale najdete zde i zlato žluté, dále prsteny stříbrné a také prsteny platinové. Na své si přijdete, pokud máte rádi prsteny s českými granáty, prsteny s brilianty, diamanty a jinými drahými kameny. Šperky na našich stránkách naleznete dále v těchto kategoriích: BROŽE :: NÁHRDELNÍKY :: NÁRAMKY :: NÁUŠNICE :: PRSTENY :: OSTATNÍ ŠPERKY Výhodou nákupu a prodeje starožitných prstenů a prstýnků i jiných šperků na antikpraha.cz, je plný zisk z prodeje pro prodejce díky nenavýšení ceny naší provizí, prodejny a prodejci šperků na našich stránkách tedy mají možnost prodeje šperků s cenou nižší i o více než 20 %.
Kategorie: bílé zlato prstýnky

Interní napájecí kabely pro PC - GM electronic

Interní napájecí kabely pro PC - GM electronic

SOLÁRNÍ KABEL 1X4mm ČERNÝ 25,60 Kč SOLÁRNÍ KABEL 1X4mm2 Kabel je vyráběn v souladu s předpisy IMQ CPT-065. Použitím nejnovějších technologií při výrobě izolace ze zesítěného elastomeru G7 a pláště ze speciální zesítěné směsi, je dosaženo vysoké kvality a kabel je určen pro přímé propojování fotovolataických systémů, bez jakýchkoliv přídavných ochranných trubek, pro použití uvnitř i venku. Obzvlášť vysoká odolnost UV záření, ozónu a všeobecně atmosférickým vlivům. Dále je kabel odolný hydrolýze, olejům, čpavku, bioplynům a chemickým látkám všeobecně. Kabel je oheň nešířící s malou dýmivostí a v případě požáru neprodukuje toxické ani korozivní plyny. Kabel je vyráběn v souladu s nařízením RoHS 2002/95/CE a Low Tension Directive 2006/95/CE. Konstrukce: Vodič - jednoduchý měděný vodič z pocínovaných drátků tř. lanění 5 Izolace ? zesitěná směs G7/HEPR v souladu s EN 50363 (pouze v černé barvě) Plášť - zesítěná směs ? elastomer podle EN 50363.
Kategorie: kabely k pc

Prodej repasovaných počítačů - Elektro a počítače - Praha - Info-Praha.cz

Prodej repasovaných počítačů - Elektro a počítače - Praha - Info-Praha.cz

Prodej notebooků a PDA - Notebooky, Notebook, Asus, Acer, Dell... Prodej notebooků a PDA, Notebooky, Notebook, Asus, Acer, Dell, Compaq, Toshiba, Fujitsu Siemens, Hewlett Packard, IBM, Premio, Prestigio, Sony, Toshiba, HP, laptopy... pocitace.
Kategorie: levne pocitace

Cenová soustava ÚRS

Cenová soustava ÚRS

Mám dotaz. Mám stavbu na Poldr. Jeden stavební objekt je zemní hráz a druhý komunikace, podle kterého ceníku budu brát p..
Kategorie: klempířské práce ceník

Stavební bazar - Obchody, prodejci - Karlovy Vary - Info-Cechy.cz

Stavební bazar - Obchody, prodejci - Karlovy Vary - Info-Cechy.cz

Stavebniny a Stavební bazar - Jurča Stavobazar nabízí stavební materiál a nářadí. Máme okna, obklady, dlažby, dveře, střešní krytiny, sanitární keramiku, izolační materiál, ruční nářadí, nástroje, vchodové a balkonové dveře. V nabídce jsou stavební přebytky, výkup, prodej a komise. Ostrov, Karlovarská 1403 - +420 721 116 615
Kategorie: stavební bazar ostrov

Kategorie: