prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2837
Čeká na schválení: 72
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » jak posilovat bicepsy

Nejnovější v kategorii motivy:


AGROSORT PODIVÍN, s.r.o. | Profito.cz - Oslovte profíky v oboru

AGROSORT PODIVÍN, s.r.o. | Profito.cz - Oslovte profíky v oboru

Přihlášení profíka | Chci zadat poptávku Profík: AGROSORT PODIVÍN, s. r. o. Provoz autodopravy s nosností do 8 tun a kontejnerové dopravy. Provádění prací smykovým nakladačem Bobcat. Bazarový prodej traktorů Zetor,Agrobazar.
Kategorie: agrobazar podivínSeznam zdrojů na téma jak posilovat bicepsy:


Jak Posilovat Bicepsy | Kulturistika, Fitness
kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení
Kulturistika - Posilování - cviky pro objem bicepsu
Biceps | Domácí posilovna
Posilování rukou
Jak Posilovat Biceps | Kulturistika, Fitness
Kulturistika - Posilování - jak na objem bicepsu
Ronnie.cz > Biceps femoris - jak cíleně posílit zanedbávaný sval stehen?
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho
Fórum o posilování a kulturistice
bicepsy
Tuff Stuff - Biceps - SrovnaniCen.cz
Biceps | kulturistika.net
Powerball
Cvičení s činkami: posilování bicepsů - Ordinace.cz
Posilávní bicepsů
jak posilovat biceps - hernijak.info
Biceps - Kulturistika, Posilování
Spojení boxu s posilováním, dynamická síla, úvahy na toto téma.
Jak správně vybrat Powerball? - Heureka.cz

KRÁSY MORAVY, SKLÍPEK A TERMÁLY LAA AN DER THAYA - Rakousko- poznávací zájezdy - Rakousko | Dovolená s agenturou Palma Travel

KRÁSY MORAVY, SKLÍPEK A TERMÁLY LAA AN DER THAYA - Rakousko- poznávací zájezdy - Rakousko | Dovolená s agenturou Palma Travel

Popis hotelu Počet dní: 3-denní zájezd 1. Den: Odjezd odpoledne. Přejezd na jižní Moravu s krátkým zastavením ve Znojmě. Ubytování. Večer posezení ve vinném sklípku s degustací, občerstvením a s odborným výkladem vinaře. Individuální večeře ve sklípku. Nocleh. 2. Den: Snídaně. Prohlídka Mikulova s náměstím s barokním Morovým sloupem, Ditrichštejnská hrobka, kostel sv. Václava, zámecké sklepení s obřím sudem, synagoga, Kozí hrádek, výstup na Svatý kopeček s Křížovou cestou. Odměnou je neopakovatelný výhled na město a okolní krajinu. Odpoledne odpočinek ve světě plném vody, tepla, světla a hudby v termálních lázních Laa an der Thaya (vodopády, vířivky, jemná podvodní hudba, divoké proudy, termální kino a další atrakce).
Kategorie: termaly laa

Turistické zajímavosti - Itálie a Malta

Turistické zajímavosti - Itálie a Malta

Itálie a Malta | Turistické zajímavosti Turistické zajímavosti Ostrov Capri, 1. část 9. Leden 2012 Capri je italský skalnatý ostrov v Neapolském zálivu, leží asi 5 km od pevniny. Má rozlohu asi 10,4 km2 a je známý díky jeskyním u moře. Ta nejznámější jeskyně se nazývá Grotta Azzurra. Nejvyšším bodem na ostrově Monte Solaro s výškou 58 metrů. Ostrov nabízí vyvážené a mírné klima. Stále zelená vegetace je doplněna terasami s vinnou révou, olivovníky a ovocnými stromy. Hlavní příjmem ostrova je již od 19. století celoroční turistický ruch. Číst dál Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Kategorie: itálie zajímavosti

Cviky na záda, Cviky pilates

Cviky na záda, Cviky pilates

Cviky na záda Kulatá záda ( hyperkyfóza ) Kulatá záda bývají kombinací hyperlordózy a ohnutých zad. U kulatých zad je oblouk hrudní páteře příliš prohnutý dozadu. Lopatky leží příliš vysoko a příliš daleko od sebe. Svaly v horní části zad a mezilopatkové svaly jsou ochablé a zároveň svaly prsní jsou zkrácené. Pro vyrovnání dysbalance je většinou hlava vysunuta dopředu, což má za následek další zkracování svalů krku ( např. řemenový sval hlavy a krku, hlavový sval polotrnový ). Při hyperlordóze se pánev překlápí dopředu, a tím se zvětšuje prohnutí bederní páteře. Příčinou jsou slabé břišní svaly ( zejména příčný břišní sval, čtyřhranný sval bederní a vnitřní šikmý sval břišní ). Cviky pilates jsou na kulatá záda velmi vhodná pro svou dostatečnou účinost.
Kategorie: mezilopatkové svaly

Stavební tabulky - Milan Rochla | Databáze knih

Stavební tabulky - Milan Rochla | Databáze knih

Popis knihy není zatím k dispozici. http://www.databazeknih.cz/images/33_/33193/stavebni-tabulky-102261.jpg Žánr: Naučná literatura - Technika a elektro Rok vydání: 1982, počet stran: 832 (více) Nakladatelství: SNTL - Nakladatelství technické literatury Vazba knihy: vázaná Náklad: 20 200 ks Nejprve se musíte přihlásit. Komentáře knihy Stavební tabulky: Žádný uživatel zatím nevložil svůj komentář.
Kategorie: stavební tabulky

Lázeňské wellness pobyty víkendové pro dva. Stres deprese hubnutí kryolipolýza pobyty pro ženy. Wellness lázně relaxace Jablonec.

Lázeňské wellness pobyty víkendové pro dva. Stres deprese hubnutí kryolipolýza pobyty pro ženy. Wellness lázně relaxace Jablonec.

Sdružení TEREZA soukromé sanatorium pro psychické potíže. Rychlá pomoc, účinné procedury, báječný odpočinek. Lázně Jablonec - individuální pobyty, osobní péče. Stres, deprese, únava, vyčerpání. Medical wellness, lázně a speciální relaxace: Stres - deprese - úzkost, únava, únavový syndrom a vyčerpání. Rehabilitace, fyzioterapie, záda - klouby - revma. Metabolický syndrom, nadváha - hubnutí, kryolipolýza. Léčebná relaxace Osvědčené a účinné pobyty na stres. Prevence, léčba, zvládání stresu a deprese. Pobyty wellness, relaxační a terapeutické.
Kategorie: relaxační pobyty pro dva

Kategorie: