prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2610
Čeká na schválení: 290
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » ceny alkoholu

Nejnovější v kategorii motivy:


Joanne Kitten's Video

Joanne Kitten's Video

Šlapanice 6.9. 2009 - Janča & Dyk
Kategorie: tondach šlapaniceSeznam zdrojů na téma ceny alkoholu:


Ceny potravin táhnou inflaci vzhůru | ČSÚ
ALKOHOL ZA SKVĚLÉ CENY - LIKÉRKA DRAK - GASTROTIME.cz
Spotřební daň z alkoholu — DomaciFinance.cz
Alkoholické nápoje - Slevy, Akce, Porovnání cen | NajdiSlevu.cz
Alkohol | Potraviny
České potraviny patří v Evropě k nejlevnějším | Svět potravin
aplikacia na zistenie ceny alkoholu a vina • iPhone.cz - fórum
Alkohol tester Altik od 25 Kč - Heureka.cz
alkohol,destiláty,lihoviny a dárková služba | eshop.delis.eu
Svatba - cena za alkohol - Diskuse - eMimino.cz
Cestujeme po Evropě – Nakupování
alkohol - ABZ.cz: slovník cizích slov
Turecko - diskuze - Ceny alkoholu v restauracích a klubech na Orbion.cz
Norsko - Obchody a ceny - průvodce na Orbion.cz
Alkohol - destiláty a lihoviny. | AZ-Obchody.cz - AKČNÍ CENY, akce, slevy a levné obchody | NEJlevnější e-Shop
Velvyslanectví Švédska Praha - Turistické informace
Ceny potravin a zboží | Užitečné informace | Kréta | Oblasti | Řecko v detailech
Alkohol tester .as - CenyZboží.cz
Alkohol tester DA 5000 | Alkotron - Alkohol tester, 20% slevy!
Ceny potravin jdou nahoru, lidé jezdí nakupovat do Německa - iDNES.cz

ČT1 Online vysílání - Česká Televize

ČT1 Online vysílání - Česká Televize

Jazyk webu Zvolte si jazyk webu ČT1 Online vysílání – Česká Televize – – nevysílá online 05:59 – Studio 6 – bude vysíláno online 08:30 – Kouzelná školka – bude vysíláno online Spuštěno dnes: x Čt 1, které hodně lidí říká prostě jednička, patří mezi první české televize. Online vysílání Čt 1 je program výhradně zaměřený na rodinu, vysílá filmy, seriály a různé pořady online. Mezi prvními začala roku 1975 vysílat barevně. Je oblíbena už po mnoho generací, a díky vysílání zadarmo se uchytila i u mladších stoupenců, kteří ve svých vyhledávačích zadávali spíše konkurenční televize. Na Čt 1 online se nevyskytuje mnoho reklam, jelikož nebyla zřízena za účelem někomu konkurovat, ale spíše byla chápána jako veřejná služba. Sama o sobě vystupuje jako subjekt, který je nezávislý na státním rozpočtu. Online na internetu jsme ji mohli spatřit teprve nedávno, ale již se online Česká televize těší velké oblibě. Mnoho pamětníků dosud nepochopilo její obrovský rozvoj, jelikož Čt 1 online dokáže zaskočit každého. České radia
Kategorie: online vysílání

Změna motivu na XP - Dasty.wz.cz

Změna motivu na XP - Dasty.wz.cz

Změna motivu na XP Windows XP mají na výběr pouze několik Microsoftem podepsaných skinů pro celkový vzhled XP. Motivy (msstyles) ostatních stran nefungují, protože v systému probíhá kontrola, zda je daný motiv Microsoftem podepsán. Kontrolu provádí knihovna uxtheme.dll. Utilitka Uxtheme Multi-patcher knihovnu uxtheme.dll přepíše a dovolí nám tak používat i jiné motivy. Pro XP se service packem 1 a 2 stahujte zde Pro XP se service packem 3 stahujte zde   Než Multi-patcher spustíte, raději si zazálohujte starý soubor uxtheme.dll. Najdete jej v adresáři C:WINDOWSsystem32. Pak spusťte patcher a potvrďte okno, které vás upozorňuje, že akci provádíte na vlastní nebezpečí. Nakonec restartujte počítač. Nyní můžete začít vyhledávat a zkoušet nové styly. Spoustu jich najdete například na themexp.org Nalezené styly nahrajte do adresáře C:WINDOWSResourcesThemes.
Kategorie: motivy windows xp

Holčička z jihlavského babyboxu se jmenuje Karolínka, rozhodl soud - iDNES.cz

Holčička z jihlavského babyboxu se jmenuje Karolínka, rozhodl soud - iDNES.cz

Úředníkům se minulý týden podařilo najít ženu, která svoji dceru do jihlavského babyboxu 20. září večer odložila. Vědí proto, jak se holčička, které začali podle sestry jihlavské nemocnice říkat Radka, ve skutečnosti jmenuje. "Jednání o určení jména a příjmení se zastavuje. Dítě má své jméno a příjmení. Soud ho nemusí určovat," sdělil proto v pondělí soudce Miroslav Heralecký. Matka malé Karolínky k soudu nepřišla. Holčička tak zatím dál zůstává v jihlavském dětském centru, o jejím dalším osudu bude znovu rozhodovat soud. Rodný list si matka nevyzvedla, dítě skončilo v babyboxu Odložená holčička se narodila 15. září v pardubické porodnici.
Kategorie: porodnice jihlava

Novinka tohoto léta - Microsoft Office 365 - epravo.cz

Novinka tohoto léta - Microsoft Office 365 - epravo.cz

Novinka tohoto léta - Microsoft Office 365 Víte, v čem se liší Office 365 od jiných verzí Office? Microsoft Office 365 je novou generací hostovaných služeb a řešení pro efektivní sdílení informací a firemní komunikaci, pro spolupráci na projektech v reálném čase v kanceláři i s kolegy a partnery na druhém konci republiky nebo světa. Plní potřeby organizací všech velikostí, od živnostníků přes malé, střední i velké firmy a úřady státní či místní správy až po vzdělávací instituce. Umožňuje jim ušetřit čas i finanční prostředky a také uvolnit cenné zdroje. Služby Office 365 jsou sadou webových nástrojů, díky nimž můžete přistupovat k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendáři v podstatě odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Služba hladce spolupracuje s programy, které dobře znáte a používáte: Microsoft Outlook, Word, Excel a PowerPoint.
Kategorie: microsoft ofice

Uložto - N-gage Games (sis) by MaLdA(www.n-gage.estranky.cz).rar

Uložto - N-gage Games (sis) by MaLdA(www.n-gage.estranky.cz).rar

PHPbb: Několik her na N-gage Vše o N-gage na (www. n-gage. estranky.cz Stáhnout reklamní sdělení Pro možnost komentovat soubory se musíš nejprve přihlásit Tento soubor prozatím nikdo neokomentoval, buď první! reklamní sdělení reklamní sdělení Podobné soubory
Kategorie: n gage hry download

Kategorie: