prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11123
Čeká na schválení: 99
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » motivy » úřad práce chrudim

Nejnovější v kategorii motivy:


RENOVACE VAN AKRYLÁTOVOU VLOŽKOU

RENOVACE VAN AKRYLÁTOVOU VLOŽKOU

Příprava a postup renovace Renovace vany akrylátovou vložkou v podstatě znamená, že do Vaší původní plechové nebo litinové vany bude vsazena nová vana. Tu tvoří tzv. vložka, která je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu určeného pro koupelové vany. Naše firma provede zaměření a vložku přesně přizpůsobí podle původní vany. Díky tomu není nutné provádět žádné stavební úpravy, které by Vás nutně čekaly při výměně nové vany. Speciálními lepidly zajistí dokonalé přilnutí nové akrylátové vany k vaně původní. Výhody renovace: Dokonale hladký a vysoce lesklý povrch akrylátové vany se výborně ošetřuje, při koupání nestudí a působí protiskluzově. V kombinaci s původní vanou se podstatně zvýší tepelně izolační vlastnosti a tím i úspora teplé vody. fotografie postupu zde
Kategorie: akrylátová vložka do vanySeznam zdrojů na téma úřad práce chrudim:


Úřad práce České republiky (Chrudim - Chrudim IV) - Najisto
Úřad práce v Chrudimi | PRÁCE CHRUDIM.cz
Úřad práce Chrudim - Práce bez práce
ÚŘAD PRÁCE Chrudim o.s.s., Chrudim, Chrudim IV - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Úřad práce Chrudim | Aktuální informace | Katalog-ucetnich.cz
Úřad práce Chrudim - aktuální nabídka práce
Volná místa Chrudim - (práce, brigády, zaměstnání)
úřad práce chrudim - Google Maps
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Chrudim pracovní místa
Úřadu práce Chrudim | Nabídky práce Úřad práce v Chrudimi
PRÁCE CHRUDIM.cz - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání
Úřad práce Chrudim - Kontaktní údaje, Nabídka práce | OSIX
Úřad práce v Chrudimi - Finance.cz
Práce Teď - práce Chrudim
Úřad práce Chrudim (pobočka Hlinsko) | netfirmy.cz
Úřad práce Chrudim - volná místa
Úřady práce České republiky - upcr.cz
Úřad práce Chrudim | netfirmy.cz
Úřad práce Chrudim eXtra PRÁCE.cz - nabídka práce - inzerce práce ZDARMA

Císař - porodnice Ostrava Poruba - Diskuse - eMimino.cz

Císař - porodnice Ostrava Poruba - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu LuckaK Kecalka Příspěvků: 358 19.08. 10 16:16 Císař-porodnice Ostrava Poruba Ahoj maminky,chtěla jsem se zeptat,jsem ve 31tt a stále jsme KP,já vím,že se ještě může malá otočit,ale i tak už to řeším. Budu rodit v OV Poruba a nevím jak se tam zachovají,jestli jsou pro přirozený porod KP nebo automaticky císař? A může být u CS Přítel se mnou? Máte někdo zkušenost? Děkuji. Napsat příspěvek Stránka: 1 2 Další » Reakce: joanee 19.08. 10 17:48 Ahojky,ja jsem tedkom ve stejne situaci,jako ty,mam planovany cisar na pristi utery,mame dvojcatka,sice obe hlavickou dolu,ale pro svuj klid jsem si domluvila cisar. Takze zkusenosti ti jeste stihnu napsat,nez pujdes rodit. Jinak manza,kdyz vylozene nebudete chtit bude za sklem cekat na mimi,ale zalezi na operaterovi,tak jestli tam svoji drahou polovicku chces,da se domluvit. Mi jsme se s dr.
Kategorie: porodnice ostrava

Stream.cz - vaše internetová televize

Stream.cz - vaše internetová televize

15:06 VIP zprávy 10.1. 2012 zhlédnuto: 5 605× komentářů: 0 sekce: VIP zprávy 10:18 Krimi plus 10.1. 2012 Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy zhlédnuto: 1 942× komentářů: 0 sekce: Krimi Zprávy 30:07 Zprávy FTV Prima 10.1. 2012 zhlédnuto: 4 093× komentářů: 0 sekce: Zpravodajství Prima 10:01 Krimi zprávy 10.1. 2012 Aktuální zpravodajství zhlédnuto: 1 514× komentářů: 0 sekce: Krimi Zprávy 14:39 Fakta Barbory Tachecí 10.1. 2012 zhlédnuto: 307× komentářů: 0 sekce: Fakta Barbory Tachecí 40:22 Soukromá dramata 2012 (2) Na vlastní oči znovu uvidíte Josefa Klímu. Legendární novinář se vrací na obrazovky… zhlédnuto: 2 638× komentářů: 0 sekce: Soukromá dramata 11:46 VIP zprávy 9.1. 2012 zhlédnuto: 7 603× komentářů: 0 sekce: VIP zprávy 28:57 Zprávy FTV Prima 9.1. 2012 zhlédnuto: 7 974× komentářů: 0 sekce: Zpravodajství Prima 10:10 Krimi plus 9.1. 2012 Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy zhlédnuto: 2 609× komentářů: 0 sekce: Krimi Zprávy 1 2 3 4 5 6 další » FTV Prima Více informací o pořadech FTV Prima najdete na www.
Kategorie: archiv televize prima

MS Office : Milion problémů, co musí IT řešit

MS Office : Milion problémů, co musí IT řešit

2011 22:41 | Přečteno: 2398× | windows | poslední úprava: 8.12. 2011 23:02 Bylo nebylo, postupem času přibývaly problémy, jenž se musely ohledně MS Office řešit. Výsledkem těchto problémů byl textový soubor, kde je popsán problém a hned řešení. Rozhodl jsem se tyto nasbírané zkušenosti uvolnit. A nejen ohledně Office, ale i různé kuriozity s Win7 apod. Nebudu to již dále rozebírat, vše bylo řečeno, takže hurá nato. POZOR !!! Jen pro silné žaludky. MS Office a problémy *** problém ** Excel 2007/2010 Při otevření dvou xls souborů se otevřou v jednom okně (nelze mít dvě oddělená okna vedle sebe a porovnávat apod.) *** řešení *** Je to dáno tím, s jakým parametrem se excel spouští.
Kategorie: microsoft ofice

HALOGENOVÉ TOPENÍ, KERAMICKÉ TOPENÍ, ODPUZOVAČ

HALOGENOVÉ TOPENÍ, KERAMICKÉ TOPENÍ, ODPUZOVAČ

HALOGENOVÉ TOPENÍ TARA HOMELINE Prostorové vytápění, vysoká tepelná účinnost, bezpečnostní pojistka, zvuková signalizace, minimální údržba, rozměry pouze 35x19x71cm. Hmotnost 4,5kg. Lehce přenosné. Tři nebo čtyři topící halogenové trubice Pro zimní přitápění, jarní a podzimní vytápění obytných, prodejních, pracovních, skladových prostor stejně tak dobře jako i zimních zahrad, verand, vstupních hal, kanceláří, ale taktéž dokonce i koupelen, saun, garáží, pracovních dílen aj.
Kategorie: halogenové topení

Starejte se o důchodové pojištění sami! - SFinance

Starejte se o důchodové pojištění sami! - SFinance

Starejte se o důchodové pojištění sami! Zaměstnavatelé odvádí každý měsíc za své zaměstnance pojistné na sociální zabezpečení, jehož součástí je též pojistné na důchodové pojištění. A právě pro účely důchodového pojištění zaměstnavatelé vedou tzv. evidenční listy důchodového pojištění. 7.9. 2007 - Důchody Evidenční listy důchodového pojištění (ELDP) jsou zásadní dokumenty pro důchodové pojištění občanů. Jsou v nich uvedeny doby pojištění, výše výdělků a vyloučené doby (většinou dny pobírání nemocenských dávek). Tyto všechny uvedené údaje jsou nezbytné pro výpočet důchodu. ELDP vedou pro své zaměstnance organizace. ELDP dříve a dnes Zatímco dříve zaměstnavatelé ukončovali tyto evidenční listy důchodového pojištění až po té, co u nich zaměstnanec skončil pracovní poměr a teprve v tomto okamžiku je zasílaly na Českou správu sociálního zabezpečení, v současné době je již praxe jiná. Od 1. 1. 2004 mají organizace povinnost ELDP vyhotovovat za každý kalendářní rok, nebo jeho část, pokud v průběhu kalendářního roku zaměstnanec pracovní poměr ukončil.
Kategorie: informativni list duchodoveho pojisteni

Kategorie: