prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4746
Čeká na schválení: 376
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » pravopisná cvičení

Nejnovější v kategorii monopoly:


Call of Duty 2 download

Call of Duty 2 download

Call of Duty 2 nabízí vylepšenou grafiku a realističtější úkoly. Hráč má možnost si zvolit jednoho vojáka a s ním projít všechny jeho mise nebo postavy čtyř vojáků postupně střídat. Opět má hrač možnost vybrat si trasu a cíle mise. Call of Duty 4 je dalším pokračováním této úspěšné hry s tím rozdílem, že je tentokrát zasazena do současnosti. Budete bojovat se současnýmo zbraněmi a budete mít k dispozici i současné dopravní prostředky. Ohromí Vás výborná grafika a zvukové efekty. Plná verze této hry nabízí možnost bojovat se svými přáteli po síti. Call of Duty 5 představuje válku s Japonskem. Opět hráče zavede do drsných bitev. Pro hráče, kteří nejsou angličtináři je do této hry připravena čeština.
Kategorie: cod2 download plna verzeSeznam zdrojů na téma pravopisná cvičení:


Pravopisná cvičení 2 | HLEDEJCENY.cz
Český jazyk – Pravopisná cvičení – ... - Interaktivní učebnice | Interaktivní učebnice | Hudba.vltava.cz
Český jazyk - Pravopisná cvičení ke stažení ON-LINE
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení 2.-5. roční ZŠ, Obsahuje klíč
Diktáty a pravopisná cvičení online
Diktáty a pravopisná cvičení pro 2. ročník ZŠ | Knihkupectví Fišer, reprezentativní prodejna Nakladatelství
Diktáty a pravopisná cvičení pro 5. ročník ZŠ | Prostějovské knihkupectví v Doně
Věra Táborská - učitelská stránka
TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení - multi
FORTUNA :: Diktáty a pravopisná cvičení s klíčem pro 2.-5. r.
Pravopisné cvičení – Čeština — testy.nanic.cz, online testy
Knížka Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení pro 2.3.4. a 5. ročník ZŠ (Blechová,Hlaváčová,Sedláček) - Seznamzboží.cz
Diktáty a pravopisná cvičení pro 3. ročník ZŠ (Ludmila Konopková) - CBDB.cz
Diktáty a pravopisná cvičení pro 2. ročník ZŠ | nihy, mapy, kalendáře, filmy, CD, DVD, VHS | Knihkupectví Kn
Diktáty a pravopisná cvičení pro 3. ročník ZŠ
Diktáty a pravopisná cvičení pro 2. ročník ZŠ | Knihkupectví U Malých Jilemnice
Kniha Pravopisná Cvičení S Vysvětlením II Praha Česko, Koupím, Cena, Foto : ALL.BIZ: Česko
Ostatní Pravopisná Cvičení | Pravopisně.cz
Diktáty a pravopisná cvičení - Pravopisně.cz
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení pro 6.7.8. a 9. ročník ZŠ | Naučná literatura (nad 10 let) | Děti nad 10 let | Knihy, Kniha | NakupniArena.cz

Nabнdka typizovanэch stavebnнch denнkщ

Nabнdka typizovanэch stavebnнch denнkщ

Nabнdka stavebnнch denнkщ typizovanэch u SЋDC Dne 31.3. 2009 byl schvбlen generбlnнm шeditelem SЋDC s ъиinnostн od 1.6. 2009 dokument и. j. SЋDC 17307/09-OI, kterэm se zavбdн pouћнvбnн typizovanйho stavebnнho denнku SЋDC „Stavebnн denнk SЋDC - smluvnн vzor objednatele“ (dбle typizovanй SD). Typizovanй SD budou vyћadovбny od vљech zhotovitelщ staveb stбtnнch drah investorovanэch SЋDC s. o. a to na zбkladм poћadavku uvedenйm ve smlouvм (platн pro smlouvy uzavшenй po 1.6. 2009) resp. na zбkladм Technickэch kvalitativnнch podmнnek staveb stбtnнch drah - Kapitoly 1. (Schvбlenн pшнsluљnй zmмny TKP se pшedpoklбdб koncem roku 2009.) Popis a иlenмnн SD Vzhledem k univerzбlnosti SD a souиasnм nutnosti naplnмnн zбkona и.
Kategorie: stavební deník

Základy práce s PC pro začátečníky a mírně pokročilé - 3. díl

Základy práce s PC pro začátečníky a mírně pokročilé - 3. díl

Základy práce s PC pro začátečníky a mírně pokročilé - 3. díl Pokud jste se celé dva díly těšili na to, až budete moci počítač zapnout, konečně se dočkáte. Tentokrát si představíme základní prvky operačních systémů Windows a naučíte se pracovat s menu Start a ikonami na pracovní ploše. Zapínáme počítač Prohlédli jsme si standardní počítač skládající se ze základní jednotky, monitoru, klávesnice a myši - to je kompletní sestava, kterou potřebujete ke své práci. Jakákoli další zařízení mají jen doplňující funkci a podrobněji si je představíme v následující lekci. Přichází na řadu spuštění počítače. Zkontrolujte raději ještě jednou, zda jsou všechny konektory zapojené na správném místě a poté, co se ujistíte, zapněte počítač a monitor. Nejprve se ze základní jednotky ozve několik zvuků - to se zapnuly větráky sloužící k chlazení součástek a pevný disk. Během chvilky se pak na monitoru objeví první obraz a po chvilce i tabulka se základními informacemi o parametrech počítače (obvykle z ní lze vyčíst typ a rychlost procesoru, velikost operační paměti, zapojení a velikost pevných disků a u některých strojů i další informace). Následně již nastoupí textová hláška informující o startu operačního systému a v zápětí barevné logo, z něhož můžete vyčíst, jakou verzi operačního systému máte na počítači nainstalovanou (Windows 95, Windows 98, Windows NT 4.0, Windows 2000).
Kategorie: přepnutí klávesnice

Candinka

Candinka

Stravovací z ásady 1) Potraviny nakupujte s rozmyslem! Ještě lépe, choďte se seznamem do obchodu. 2) Je nutno sledovat dobu spotřeby u všech potravin. U potravin, které dále přesypáváte do nádob, vložte lísteček s datem spotřeby. 3) Věřte, že chemicky neošetřené, čerstvé, zdravé potraviny vám nabídnou více živin než ty, které jsou průmyslově zpracované a plné chemikálií. 4) Kdykoliv to jen bude možné, vybírejte si potraviny (maso, drůbež, vejce) neobsahující antibiotika. Ta se vyskytují také v kravském mléce, proto je užívejte střídmě. Sojové mléko je neobsahuje. 5) Nejezte potraviny, které obsahují konzervační látky, aromatické látky a barviva tzn. omezit „éčka“ v potravě.
Kategorie: uhlovodanová dieta

Call of Duty: World at War download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Call of Duty: World at War download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Nenechte si ujít novou verzi Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze. Hlídat Call of Duty: World at War Další programy z kategorie Trailery Zdarma Mafia 2 - trailer Oficiální trailer k nové a velmi očekávané hře Mafia 2. Zdarma GTA IV: Everyone's A Rat - trailer Poslední uveřejněný trailer ke hře GTA IV. Zdarma Grand Theft Auto IV - trailer Trailer ke hře Grand Theft Auto IV. Zdarma NHL 09 - trailer Trailer k očekávané sportnovní hře NHL 09. Zdarma Call of Duty 4 - trailer Trailer ke hře Call of Duty 4, který prezentuje některé nové mapy. reklama Práce v IT
Kategorie: call of duty world at war čeština

Léčebné účinky konopné masti

Léčebné účinky konopné masti

Jaké má mast účinky? - protizánětlivé a hojivé (THC – aktivní složka konopí má výrazné antivirální účinky a jeho psychicky neaktivní prekursor kanabidiol (CNB) je nositelem antibiotických účinků). Že k léčivému půsbení je zapotřebí obou látek, které působí ve synergii, dokázala již v 50. letech dodnes mezinárodně citovaná práce československého vědeckého týmu prof. Kabelíka). - analgetické (proti bolesti) - uvolňující (uvolňuje svalové napětí, křeče) - afrodisiakální (nedávno provedený vědecký výzkum dokázal zvýšení pohlavní touhy u krysích samiček, ale praxe ukázala, že takto působí i na člověka, a to u obou pohlaví) Na co mast pomáhá? - spáleniny - zchladit pod proudem studené vody a okamžitě natřít silnější vrstvou masti, po vstřebání znovu namazat - všechny druhy oděrek, povrchních říznutí, zanícené póry (akné), boláky vzniklé ucpáním žláz za uchem (i u zvířat), zarostlé nehty, kuří oka, opary, některé plísně včetně bílé nehtové - některé druhy lupénky a atopických ekzémů - ekzém na loktech (kůže drsná jako struhadlo – neznám přesný název, ale je to celkem běžný problém) - lehké artritické (do II. stupně) a revmatické bolesti, torticollis (což je, když ráno vstanete a nemůžete na jednu stranu otočit hlavou) - bolesti zad – například velmi rychle odstraní bodavou bolest a ztuhlost svalů při tzv. " myším syndromu" (což je, když hodně dlouho sedíte u počítače a klikáte myší, až vám zatuhne šíje) - záněty a otoky žil, bércové vředy, pohmožděniny jako natlučené koleno, výron a svalové bolesti - menstruační bolesti (natřít a masírovat podbřišek, nejlépe osobou přitažlivého pohlaví) - hemeroidy - chronický zánět hrtanu (vhodné je mast aplikovat s Priessnitzovým obkladem) - začínající rýma, nachlazení a bolest v krku (napomáhá k uvolňování hlenu - natřít nos a čelo, namasírovat krk a převázat šátkem); pomůže i při astmatických obtížích, protože uvolňuje dýchání - migrény, bolesti hlavy (natřít čelo a spánky) - zelený zákal (potírat oční víčka před spaním) - pouze jako podpůrná léčba! Pozor: Nenatírat na krvácející rány! Zhnisané rány nejprve pořádně vyčistit a nechat zaschnout!
Kategorie: mast z konopí

Kategorie: