prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4016
Čeká na schválení: 331
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » zlínské noviny

Nejnovější v kategorii monopoly:


Zemský archiv v Opavě - Wikipedie

Zemský archiv v Opavě - Wikipedie

Zemský archiv v Opavě Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání Zemský archiv za kostelem sv. Vojtěcha Zemský archiv v Opavě (v odborné literatuře citován ve zkratce ZAO ) funguje v současné síti jako jeden ze státních oblastních archivů, které spadají přímo pod ministerstvo vnitra ČR. Nad rámec zbývajících oblastních archivů opavský archiv shromažďuje archiválie samostatné zemské správy Slezska a Moravskoslezské země (část spravuje také Moravský zemský archiv v Brně ). Archiv má hlavní sídlo v Opavě a pobočku v Olomouci. Pod jeho pravomoc spadá Moravskoslezský a Olomoucký kraj, deset státních okresních archivů. Jako rok vzniku je považován rok 1901. Historie archivu Počátek archivu, i když ještě ne jeho oficiální založení, lze položit do roku 1849, kdy slezský veřejný konvent pověřil Franze Tillera k pořádání archivních fondů. Jednalo se zejména o písemnosti opavského a krnovského knížectví. V roce 1888 podal návrh na nové pořádání archivu pedagog opavského gymnasia Gottlieb Kürschner podpořený Vincencem Praskem. V roce 1901 byl Kürschner po schválení zemským výborem ustanoven zemským archivářem.
Kategorie: zemský archív opavaSeznam zdrojů na téma zlínské noviny:


VLTAVA - LABE - PRESS, a.s. divize střední Morava, Zlín
Inzertní noviny, Zlínský kraj | FirmynaMorave.cz
Blog - Studenti čtou a píší noviny: Zlínský kraj (blog.iDNES.cz)
Zlínské noviny - Kurz akcie YTONG HRUŠOVANY
Zlínské noviny - 17
www.foglar-archiv.estranky.cz - Články - Zlínské noviny
Zlínské noviny, 14. 7.
"HANDICAP (?)" Zlín - humanitární sdružení
Sport (strana 1) - Zlínský deník
Zlínské noviny 11.12.1990
Zlínské noviny 23.4.2003
UTB :: O univerzitě :: UTB a media :: Napsali o nás - výběr zpráv
Zlínské noviny, spol. s r.o. | BussContact.cz
Konkursní noviny, článek: Zlínský Golem v konkursu
Zlínský deník
Entomofagie
Verlagsgruppe Passau
www.zopy.cz - Kultura a sport - Kulturní akce 2011 - Zavařeninobraní 27.8.2011 - SDH -článek ze Zlínských novin
Eliška Jechová - Wikipedie
Zlínské noviny, spol. s r.o. | Hledat.cz

ReferenceFyzická ostraha | BOIS

ReferenceFyzická ostraha | BOIS

NOWACO Czech Republic s. r. o. , Opava - Jaktař
Kategorie: městský úřad opava

Klávesové zkratky pro speciální znaky | Radírna - Internetová online poradna

Klávesové zkratky pro speciální znaky | Radírna - Internetová online poradna

Jak napsat apostrof ( ‘ ) Apostrof, používaný zejména v angličtině a francouštině, se nachází na klávesnici vpravo vedle klávesy pro závorky, nad klávesou Enter. Apostrof se píše při současném stisku této klávesy a Shift. Jak napsat háček Háček pro psaní písmen s interpunkcí, která nejsou na numerické části klávesnice (ň, ď, ť) najdete zcela vpravo, hned vedle mazací klávesy Backspace. Nejprve stiskněte Shift+ˇ a pak napište písmenu, které chcete napsat s háčkem. Jak psát přehlásky nad písmeny (¨, ä, …) Přehlásky se píší přes tutéž klávesu nad Enter vedle klávesy pro závorky, stiskněte tuto klávesu (bez Shift), pak písmeno nad kterým chcete udělat přehlásku. Jak napsat ostré S (ß) Ostré S, znak který se vyskytuje v němčině, se na české klávesnici píše pomocí zkratky Pravý Alt + klávesa s vykřičníkem ! a paragrafem § (nachází se nalevo vedle klávesy Enter) Jak napsat vlnovku – lambda (~) Vlnovku (lambdu) lze napsat přes klávesovou zkratku Pravý Alt + 1 Jak napsat znak libry (Ł) Libra se píše přes zkratku Pravý Alt + L Jak napsat znak dolaru ($) Symbol dolaru lze napsat přes kombinaci Pravý Alt + ů Jak napsat znak eura (€) Symbol měny EURO se píše přes kombinaci Pravý Alt + E Jak napsat hvězdičku (*) Pokud ji nemůžete napsat pomocí klávesy na numerické klávesnici (např. na notebooku), můžete využít zkratky Levý Alt+42. (Stiskněte Alt a vyťukejte po sobě čtyřku a dvojku) Jak napsat křížek (#,+) Znak křížku (v angličtině symbol pro číslo) má zkratku Pravý Alt + X. Pokud chcete napsat křížek klasický (znak +, který se také používá jako plus), najdete ho v pravé části u čísel nad klávesou Enter, případně na notebooku na numerické části klávesnice nad Q – klávesa [1 +].
Kategorie: klavesnice znaky

Deník nespokojeného hráče: Hra Měsíce: International Karate

Deník nespokojeného hráče: Hra Měsíce: International Karate

pondělí, 5. prosince 2011 Hra Měsíce: International Karate Marná sláva, polní tráva. International Karate je první počítačová hra, kterou si pamatuji, že jsem v životě hrál. Bylo mi přibližně pět let a já se hrdě hlásil k Atari 800 XL/XE, kde mi bráchové sem tam půjčili silně neergonomický joysticky, abych na něm mohl provádět kejkle jako z kung-fu filmů sedmdesátých let, které u nás doma celkem frčely (bez vědomí rodičů samozřejmě, což platí konec konců i pro Atari). Čili kdy někdo navrhnul, že by hra prosince 2011 bylo právě IK, nemohl jsem přikývnout více. Zajímavé je, že hra má dva díly, které se od sebe velmi liší a přitom nejde říct, který je lepší - každý vyniká v něčem jiném. International Karate nabízí zápasy dvou karatistů v sedmi různých prostředích a se dvěma minihrami (uhýbání před nožem a pak prorážení cihel hlavou). Hra má celkem jednoduché ovládání i herní schíma - během třiceti sekund musíte získat více bodů, než protivník. Hra měla na osmibitech velice slušnou grafiku i animace - akorát na Atari ST byl styl posunut do cartoon, což se ke hře dle mého názoru nehodí. International Karate+ bylo o souboji tří bojovníků v jediném prostředí a se dvěma minihrami (odrážení míčů a odkopávání bomb).
Kategorie: karate hry

Nová revoluční dieta doktora Atkinse - Nejsnazší, nejpříjemnější a nejúčinnější dieta tohoto století - Hyperzboží.cz

Nová revoluční dieta doktora Atkinse - Nejsnazší, nejpříjemnější a nejúčinnější dieta tohoto století - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz > Zboží > Hledání: Nová revoluční dieta doktora Atkinse - Nejsnazší, nejpříjemnější a nejúčinnější dieta tohoto století Audio Bílé zboží Telefony Foto Počítače Gps TV a Video Sport Kancelář Krása a zdraví Auto-moto Potraviny Oblečení a obuv Chovatelství Hudba a knihy Dům, byt a zahrada Hračky a hry Dětské zboží Volný čas Erotické zboží Nová revoluční dieta doktora Atkinse - Nejsnazší, nejpříjemnější a nejúčinnější dieta tohoto století
Kategorie: nejúčinější dieta

Účesy

Účesy

Na této stránce naleznete odkazy na hledaný výraz Účesy emo účesy krátké účesy moderní účesy pánské účesy scene účesy společenské účesy svatební účesy trendy účesy účesy 2007 účesy 2008 účesy 2009 účesy foto účesy fotogalerie účesy na ples účesy pro dlouhé vlasy účesy pro krátké vlasy účesy pro polodlouhé vlasy účesy s ofinou účesy, střihy, fotogalerie Účesy, vlasy, střihy, fotogalerie - SVĚT ÚČESŮ. Internetové kadeřnictví. www. Pro-Vlasy.cz - oslňujte svými vlasy! PATACANA.com – oblékneme i Vás od hlavy až k patě Na dovolenou v nových plavkách? Stačí si vybrat! liteRAM.cz přípravky pro jemné a poškozené vlasy, kadeřnické... www. svetucesu.com/ Účesy, vlasy a image - SVĚT ÚČESŮ - fotogalerie účesů. Účesy celebrit, krátké, www. Pro-Vlasy.cz - oslňujte svými vlasy! PATACANA.com – oblékneme i Vás od hlavy až k patě Na dovolenou v nových plavkách?
Kategorie: krátké účesy fotogalerie

Kategorie: