prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7519
Čeká na schválení: 138
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » plíseň na nehtech

Nejnovější v kategorii monopoly:


Svět pod Palmovkou - Popis cvičení

Svět pod Palmovkou - Popis cvičení

Svět pod Palmovkou - wellness centrum Oáza pro tělo i duši k navigaci | Otevírací doba | Aktuality | česky | english Popis cvičení FLOWIN® Flowin® je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké podložky a sady malých destiček pro ruce, nohy, kolena a lokty. Je to ideální pomůcka pro formování postavy, ale i silový a kardio trénink. S Flowinem může cvičit úplně každý. Více informací na www.
Kategorie: cviceni na zadaSeznam zdrojů na téma plíseň na nehtech:


6 případů, kdy nesmíte na manikúru - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
plisen | Doktorka.cz
Plíseň nehtů - Anamneza.cz
Štítek: plíseň na nehtech
Plíseň na lidském kůži a druhy jako plíseň nohou, plíseň nehtů a plísně další
Plнseт
Trpíte lámáním nehtů? Máme pro vás řešení
Fórum - Plíseň na nehtech - BABY-CAFE.CZ
Dermatologická poradna, Dermatologická poradna Gabriely Janouškové - iDNES.cz
ŽENA-IN.cz - Když váš nehet napadne plísňové onemocnění - Magazín
Plísňová onemocnění nehtů, kůže, sliznic a vlasů - Ordinace.cz
Plíseň nehtů - Diskuze Omlazení.cz
Plíseň nehtů, onychomykóza - obrázek, fotografie - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Jak se zbavit plísně na nehtech nohou | Poradte.cz
Plíseň na nehtu - Zdravě.cz
Plísňová onemocnění nehtů
Plíseň na nehtech rukou, to řeší na webu Krasojízda.cz
Plísně nohou a nehtů - Dermatologie, venerologie - Dermatologie - ZDN
Dědek kořenář : plíseň na nehtech
Mykolmed spray – plíseň na nehtech a nohou, na prevenci plísňových kožních onemocnění. Použití na kůži i do bot -50 ml - namaste - Asijské a řecké speciality, biopotraviny, ekodrogerie, přírodní kosmetika

Návody na ruční práce - Pletení z papíru :)

Návody na ruční práce - Pletení z papíru :)

Anketa Líbí se Vám tyto stránky? Ano, líbí (5 | 38%) Ano, ale ještě to chce zlepšit (3 | 23%) Ne, vůbec se mi nelíbí (5 | 38%) Pletení z papíru :) > Návody na ruční práce Návody na ruční práce
Kategorie: ruční práce návody

Suché Lazce

Suché Lazce

více informací na další straně >> Historie označení obce v úředních razítcích Na jednání obecního zastupitelstva městské části Opava Suché Lazce bylo uloženo zpracovat návrh znaku obce Suché Lazce, nyní městské části Opavy. Při hledání podkladů o původním znaku byl navštíven Zemský archív Opava kde mimo jiné bylo jednáno s ředitelem Zemského archívu . Zde byl zjištěn otisk pečeti znaku obce z roku 1694 dle originálu uloženého v Zemském archívu v Brně (Matrika výnosů pozemků E 44. , z 27. 4. 1820) Na dokladu bylo uvedeno, že pečeť byla prokazatelně užívána od roku 1694 do roku 1823. Při práci se starými dokumenty bylo v srpnu letošního roku nalezeno další razítko otištěné v dokladech o vyúčtování viz kopie z roku 1890. Ve farním archivu na komárovské faře je uchována listina z 23. 5. 1823, která obshuje otisk pečetního razítka obce z roku 1694. Popis razítka z roku 1890 Razítko má průměr 35 mm a v mezikruží je nápis "Představenstvo obce v Suchých Lazcích 1890" ve vnitřním kruhu o prům. cca . 20 mm je vlevo postava pelikána stojícího na zemi se zobákem skloněným k hrudi a před ním na zemi (zřejmě v hnízdě) jsou dvě mláďata. Osud originálu razítka není znám Popis razítka z roku 1904 Razítko obce má průměr cca 36 mm a v mezikruží je nápis "PŘEDSTAVENSTVO OBCE v SUCHÝCH LAZCÍCH.
Kategorie: zemský archív opava

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získala certifikát kvality

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získala certifikát kvality

Kontakt, Inzerce RSS kanál Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získala certifikát kvality 6. listopad 2011 / 09:15 / Zlínský kraj ZLÍN / 6.11. 2011 Certifikát kvality ISO 9001 získala Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB). Certifikát potvrzuje, že byl v nemocnici zaveden systém managementu a že splňuje požadavky uvedené normy, dozvěděla se agentura Mediafax od mluvčí kliniky Karly Havlíkové. „Získání certifikátu je podstatným krokem ke zkvalitnění služeb a poskytované zdravotní péče. Zvýší také prestiž nemocnice v rámci kraje i republiky," konstatoval ředitel zdravotnického zařízení Bohuslav Škubal. Ilustrační foto: krajská nemocnice Tomáše Bati (autor: Mediafaxfoto.cz) Vedení nemocnice se pro zavedení systému managementu kvality rozhodlo více než před rokem. " Důvodem bylo řídit kliniku lépe a efektivněji a vytvořit skutečně funkční systém řízení kvality, který nebude zatěžovaný zbytečným papírováním," vysvětlil ředitel, který za hlavní výhody certifikace považuje fakt, že nemocnice získala účinný nástroj pro řízení a rozvoj, který se zlepšuje s ohledem na spokojenost pacienta. Interně přinesla certifikace pořádek ve většině dokumentace, zrušení nepotřebných dokumentů, zavedení systému správy a aktualizace řízené dokumentace. Získaná osvědčení mají platnost dva roky.
Kategorie: krajská nemocnice tomáše bati zlín

Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Špinění v těhotenství

Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Špinění v těhotenství

Re: Špinění v těhotenství Ivčo, já jsem malilinko zašpinila (jen jeden den) v 8 a potom 12tt. Naštěstí to nic nebylo, ale raději mi udělali UTZ, protože to může znamenat hematom nebo odlupující se sliznici... což není nic dobrého ( Já jsem to měla vždycky, když jsem měla mít MS, takže to byl asi premenstruační syndrom. Raději si zajdi k dr. , čtvrtek je dost daleko. Dali mi na to utrogestan a askorutin. Taky záleží na barvě špinění. Já ho měla nadnědlé, což znamená již starou krev, která se odlučuje. Přeju hodně štěstí, aby to nic nebylo a mimi bylo v pořádku. Není tady #4 20.
Kategorie: krvácení v těhotenství

Kinematograf bratrů Čadíků promítá ve Varech filmy zdarma - iDNES.cz

Kinematograf bratrů Čadíků promítá ve Varech filmy zdarma - iDNES.cz

"Plachta má čtyřicet metrů čtverečních, což je velikost, která pohání i lodě. Když se do ní opře vítr, začne konstrukce pochodovat," vysvětloval Vacek. Lidé se mohou přijít zdarma podívat do Smetanových sadů vedle Alžbětiných Lázní na tři české filmy, které vybíral karlovarský magistrát. Ve středu to je Gympl, ve čtvrtek nezapomenutelní světáci a v pátek Kawasakiho růže. Milan Vacek promítá film společně s Josefem Čadíkem mladší, začal už před osmi lety a bydlí přímo v promítací maringotce. "Bydlení v ní je dost stísněné, máme tady kromě promítacího zařízení jen palandu a skříň," popisuje šestadvacetiletý promítač. Většina filmů je v šesti částech po dvaceti minutách, aby jednotlivé díly na sebe plynule navazovaly a divák nezaregistroval přerušení filmu, musí být v maringotce připraveny dvě promítačky. Kam dál?
Kategorie: české filmy zdarma

Kategorie: