prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8415
Čeká na schválení: 33
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » cviceni na zada

Nejnovější v kategorii monopoly:


chvilka.soutez .bauermedia.cz-kupon

chvilka.soutez .bauermedia.cz-kupon

chvilka. soutez. bauermedia.cz-kupon Katalog zábavy » soutěže a hry » soutěžní hry » chvilka. soutez. bauermedia.cz-kupon Bauer, weby www. bauer.cz - eSlova.cz, informace o slovech chvilka soutez bauermedia cz kupon. 0.06 >>. chvilka soutez bauermedia cz. 0.06 >>. www bauer media cz chvilka pro tebe soutezni kupon Ilka - eSlova.cz, informace o slovech chvilka soutez bauermedia cz kupon. 0.08 >>. david spilka mp3.
Kategorie: bauermedia soutěžní kuponSeznam zdrojů na téma cviceni na zada:


Cviky na kulatá záda (2.část) | NašeInfo.cz - návody, rady...
Zdravotní cvičení
Cvičení na záda | inSPORTline.cz
Cviky na záda
Cvičení na záda
CVIKY PŘI VADNÉM DRŽENÍ TĚLA II.
Cviky na záda - Cvičení na DVD
Rehabilitační cvičení páteře, stretching - protahování posturálních svalů - obrázky - MUDr. Zbyněk Mlčoch
CVIKY NA ZÁDA
Cvičení na záda s jednoručkami video
Cviky na záda - VIDEO Jak se to dělá.cz
Zdravá záda - Protahovací cvičení, rozhýbání, posílení, relaxace - Vitalia.cz
Lekce - Body & Mind fitness, joga, pilates, trx | Studio prana Rožnov
Cvičení pilates - technika pro zdravá záda
cvičení aby záda nebolela | Katalog stránek Webnode
cvičení ZDRAVÁ ZÁDA | Infolist.cz
Posilovací cviky na záda – Viviente
Cvičení na záda
Bolí vás záda? Cvičte!
...aby záda nebolela - Stabil Studio

Fórum: Nejlepší dieta | Marianne.cz

Fórum: Nejlepší dieta | Marianne.cz

Milá Marianne, nejlepší dieta je vždycky uložená, spíše by se dalo říct dobře schovaná, v hlavě každého z nás. Mě ta moje začala vysílat varovné signály přesně před rokem v létě, když jsem si prohlížela fotky z právě proběhnuvší dovolené a viděla jsem tam tu horu usměvavého nic netušícího sádla, tu otřesnou postavu směšně navlečenou do podivného mundůru. Jak se vůbec mohou mí kamarádi se mnou bavit? Ke všem jsem za to pocítila obrovský obdiv a na sebe jsem se vlastně poprvé podívala "cizíma" očima. A pak mi to v hlavě sepnulo. Začala jsem zjišťovat co má kolik kalorií, psala jsem si každý den co jím, napsala si seznam zakázaných potravin jako jsou sladké nápoje, bílé pečivo ap. a četla jsem knížky o tom jak funguje lidské tělo a jaká potravina je vlastně ta "zdravá". Nakonec jsem místo ranní procházky se psem začala běhat. Je to vlastně dost jednoduché a souhlasím se všemi, kteří tvrdí míň jíst a víc se hýbat, ale ta cesta jak to udělat je těžká. Nástraha zvaná zvyk číhá za každým rohem.
Kategorie: nejúčinější dieta

Názory k porodnici Vítkovická nemocnice a.s. (Rodina.cz)

Názory k porodnici Vítkovická nemocnice a.s. (Rodina.cz)

Názor k porodnici Vítkovická nemocnice a. s. Názor 29.12. 2004 16:41:46 Pavlína Schauerová, 2 kluci 4,5 roku a 16 dní Vítkovická nemocnice Ostrava Před téměř pěti lety jsem pochopila, že vůbec nezáleží na tom jak to v porodnici vypadá (např. jestli mají hrozné zelené kachlíky nebo hezké barevné), ale na přístupu zdravotníků. Ten byl ve Vítkovické nemocnici opravdu jedinečný. Díky porodní asistentce Anně Fellerové jsem porodila na vaku a bez násřihu. Kdyby jsme ještě někdy náhodou zkoušeli holčičku, nebudu váhat ani minutu a budu vědět kam jít. Všemu personálu ve Vítkovické Porodnici ještě jednou mnohokrát děkuji. (Aničko především Vám)Jen pro úplnost,prvního syna jsem rodila na Fifejdách. Odpovědět Reklama
Kategorie: vítkovická nemocnice ostrava

LYMFODRENÁŽ manuální - LYMFODRENÁŽE – LYMFATICKÉ MASÁŽE PRAHA

LYMFODRENÁŽ manuální - LYMFODRENÁŽE – LYMFATICKÉ MASÁŽE PRAHA

Aroma-holistická masáž Klasická masáž Antimigrenozní masáž Medová masáž Čokoládová masáž Kojenecká masáž Těhotenská masáž Shiatsu masáž Rehabilitační cvičení Reflexní terapie Lymfodrenáže Masáže lávovými kameny Masáž horkými mušlemi Dornova metoda Indická masáž hlavy Manuální lifting obličeje Anticelulitidní masáž Ceník masáží Fyzioterapeuti Kurz aromaterapie a masáží Dárkové poukazy Objednávka on-line Kontakt Akce: Detoxikační kúra | Dietní plán Partneři webu Jste-li typem člověka, kterého každý den bolí nohy využijte lymfatické masáže, které zbaví Vaše nohy bolesti. Pro uvolnění z každodenního stresu a nalezení svého vnitřního klidu Vás zveme do Hradce Králové na klasické a lymfatické masáže Je na Vaše trápení lékařská věda krátká? Pak můžete podstoupit ošetření metodou, zvanou Kraniosakrální terapie. Těšíme se na Vaši návštěvu. Manuální lymfodrenáž - lymfatické masáže - lymfodrenáže Ceník lymfodrenáží >> Lymfatické masáže - mízní systém a manuální lymfodrenáž Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Buňky našeho lymfatického systému hrají neocenitelnou roli např. při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek, které se dostávají do těla potravou, vzduchem, pokožkou nebo vznikají jako odpady metabolismu a jsou vyloučeny pomocí mízních (lymfatických) cév a uzlin. Otoky, zduření a bolestivost lymfatických uzlin, únava a vyčerpanost jsou projevy zvětšeného zatížení našeho mízního systému a jako varovné signály si nutně zasluhují naši pozornost. Tyto příznaky mohou být důsledkem nevhodné skladby potravy, onemocnění, ale i stresové zátěže nebo zvýšené fyzické námahy. Manuální lymfodrenáž pomáhá tomuto systému, aby zátěž dovedl zvládnout.
Kategorie: lymfatické masáže praha

ADIP - rehabilitační pracoviště

ADIP - rehabilitační pracoviště

Rehabilitační centra, zaměřená na ergodiagnostické hodnocení a předpracovní rehabilitaci: Klinika rehabilitačního lékařství 1. LF UK a VFN přednostka MUDr. Olga Švestková, Ph. D. Albertov 7, 128 00 Praha 2, www.vfn.cz Oddělení léčebné rehabilitace, Fakultní nemocnice Na Bulovce primář MUDr. Karel Fojtík Budínova 2, 180 81 Praha 8 – Libeň, www.fnb.cz Rehabilitační oddělení, Nemocnice České Budějovice primářka MUDr. Jana Wiererová B. Němcové 585/54, 370 87 České Budějovice, www. nemcb.cz Rehabilitační oddělení, Nemocnice s poliklinikou primář MUDr. Jiří Beran Edisonova 1185, 430 01 Chomutov, www. nspcv.cz Klinika rehabilitace a protetiky přednostka doc.
Kategorie: malvazinky rehabilitace

Recept Šťouchané brambory se zelím | Tradiční recepty

Recept Šťouchané brambory se zelím | Tradiční recepty

Recepty > Bezmasá jídla > Recept Šťouchané brambory se zelím Recept Šťouchané brambory se zelím Brambory omyjeme, oloupeme a vcelku uvaříme v osolené vodě s trochou kmínu. Volíme raději menší brambory, dříve se nám uvaří. Cibuli oloupeme, nakrájíme najemno a dozlatova osmažíme na oleji. Slijeme brambory a smícháme s osmaženou cibulí, sojovým mlékem a vše rozšťoucháme. Nakonec přidáme zelí a trochu láku a promícháme. Šťouchané brambory podáváme jako přílohu k řízkům nebo jako hlavní chod. Hodnocení receptu: Loading...
Kategorie: štouchané brambory

Kategorie: