prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5040
Čeká na schválení: 379
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » microsoft power point ke stažení zdarma

Nejnovější v kategorii monopoly:


Operace rakoviny prsu, mastektomie - video, animace - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Operace rakoviny prsu, mastektomie - video, animace - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Stránka se věnuje operaci rakoviny prsu. Popisuje co čeká pacienta před operačním výkonem (zajištění žilního přístupu, sedace, celková anestezie, zajištění umělé plicní ventilace UPV). Na animaci vidíme dva druhy operace: lumpektomie (lumpectomy - vynětí nádoru z prsu i s bezpečným lemem zdravé tkáně) a mastektomie (odstranění celého prsu). Lumpektomie se používá u malého dobře ohraničeného nádoru. U větších nádorů se odstraňuje celé prso (mastektomie). ___ ___ Operace rakoviny prsu - video, animace
Kategorie: rakovina prsu fotografieSeznam zdrojů na téma microsoft power point ke stažení zdarma:


Microsoft PowerPoint Viewer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
MP3 AddIn for Microsoft PowerPoint - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Uložto - Stažení Microsoft PowerPoint Viewer 2007 - Slunečnice_cz - programy ke stažení zdarma.mht
Tvorba prezentace | prakticke-priklady | power-point | MS Office
Sosej Microsoft Office 2003 SP3 CZ - Sosej.cz
power point ke stažení zdarma v cestine
Diskuse - Microsoft PowerPoint Viewer - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Microsoft Office 2010 | Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access, InfoPath, Publisher
Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma
microsoft power point 2010 ke stažení zdarma - vyhledávání eDownload.cz
Download Microsoft PowerPoint Viewer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
PowerPoint 2010 - Office.com
Microsoft office 2007 ke stažení zdarma download
Stбhnout zdarma Microsoft PowerPoint Viewer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Power point 2007 ke stažení zdarma
Zdarma ke stažení: PowerPoint 2010 Viewer | ExtraWindows
Šablony pro Microsoft PowerPoint i OpenOffice Impress - Zdarma.org
Prezentace - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Microsoft Office 2010 - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Open Office ke stažení zdarma

Meridia - Diskusní fórum NaKole.cz

Meridia - Diskusní fórum NaKole.cz

NaKole.cz > Diskuse > Bezpečnost na kole > Meridia Meridia Informace o léku Meridia® (sibutramin) Meridia http://www.meridia.cz/informace.html Meridia® je antiobezitikum vydávané na lékařský předpis, které pomáhá lidem dosáhnout snížení hmotnosti a dosažený váhový úbytek si dlouhodobě udržet. 1 Meridia® byla uvedena jako první do klinického užití na trh v USA v roce 1997 a následně v roce 2000 i v České republice. Meridia® je v současnosti zaregistrována v 75 zemích celého světa. Do dnešního dne s její pomocí bylo léčeno více než 29 milionů osob. Prošla rozsáhlým klinickým sledováním. Účinek byl prokázán na více než 100 studích, ve kterých bylo zařazeno přes 20 tisíc pacientů, do některých byla zařazena i pracoviště v České a Slovenské republice. Ceny platné od 1. 12. 2008 Balení Cena Meridia® 10 mg × 28 cps 399 Kč Meridia® 15 mg × 28 cps 449 Kč Meridia® 10 mg × 98 cps 1 097 Kč Meridia® 15 mg × 98 cps 1 297 Kč Bez preskripčního omezení. U velkých balení lze ušetřit! Na velkém balení Meridia 10 mg × 98 cps 299 Kč a Meridia 15 mg × 98 cps 275 Kč.
Kategorie: meridia diskuse

Živnostenský zákon - Příloha č. 5 - Seznam živností, jejichž výkon je podnikatel povinen zajistit pouze fyzickými osobami splňujícími odbornou způsobilost, a odborné způsobilosti pro výkon těchto činností

Živnostenský zákon - Příloha č. 5 - Seznam živností, jejichž výkon je podnikatel povinen zajistit pouze fyzickými osobami splňujícími odbornou způsobilost, a odborné způsobilosti pro výkon těchto činností

Živnostenský zákon Zákon č. 455/1991 Sb. , o živnostenském podnikání Příloha č. 5 k zákonu č. 455/1991 Sb. Seznam živností, jejichž výkon je podnikatel povinen zajistit pouze fyzickými osobami splňujícími odbornou způsobilost, a odborné způsobilosti pro výkon těchto činností (K § 7 odst.
Kategorie: seznam zivnosti

Darovací smlouva na nemovitost vzor

Darovací smlouva na nemovitost vzor

Darovací smlouva na nemovitost vzor Vzory smluv — Srpen 2, 2010 at 12.40 sponzorované odkazy Vzor, neboli šablona. Nevíte si rady jak vyplnit formulář? Potřebuje vzor kupní smlouvy na auto, vzor kupní smlouvy na byt, vzor kupní smlouvy na nemovitost? Vzor může pomoci i při hledání zaměstnání. Žadatel o práci musí do svého vybraného zaměstnání zaslat životopis a průvodní dopis. Vzor smlouvy – většinu smluv naleznete v dnešní době na internetu. Tyto smlouvy jsou pouze vzory, které Vám mají pomoci, k uzavření správné a bezchybné smlouvy. Vzory uvedené na našich stránkách jsou pouze informativní! Pro Váš konkrétní případ doporučujeme poradit se s právníkem a nejlépe nechat si smlouvu zkontrolovat právníkem. Darovací smlouva na nemovitost vzor Dárce ………………… ………………… ………………..
Kategorie: darovací smlouva na byt

Plodné dni

Plodné dni

Plodné dni Ako plodné dni sa označuje niekoľko dní z menštruačného cyklu, počas ktorých žena môže otehotnieť. Pri ovulácii dochádza k uvoľneniu vajíčka z vaječníka a k jeho presunu do vajcovodu, kde je pripravené na oplodnenie. Životnosť vajíčka je 12-24 hodín a pokiaľ nedôjde k jeho oplodneniu, vajíčko sa rozpadne. Životnosť spermií sa uvádza 3-5 dní, ojedinele i 7 dní. Ak budeme uvažovať životnosť spermií 3-5 dní a vajíčka 12-24 hodín, potom ako plodné dni môžeme označiť obdobie piatich dní pred ovuláciou až jedného dňa po ovulácii. Teoreticky – ak dôjde k pohlavnému styku medzi mužom a ženou v týchto šiestich dňoch, môže žena otehotnieť. Preto sa tieto dni označujú ako „plodné dni“.   Ako stanoviť plodné dni Na internete je mnoho kalkulátorov na výpočet plodných dní. Nevýhodou týchto kalkulátorov je skutočnosť, že predpokladajú, že k ovulácii pri 28-dennom cykle dochádza vždy 14. alebo 15.
Kategorie: vypočet plodných dnů

Úřad práce Zlín nabídka domácí práce, brigády

Úřad práce Zlín nabídka domácí práce, brigády

Nabídka volných pracovních míst na hlavní a vedlejší pracovní poměr v regionu Zlín. Naleznete zde nabídky úřadu práce Zlín a zaměstnavatelů z této oblasti. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie.
Kategorie: nabídka práce zlín

Kategorie: