prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12396
Čeká na schválení: 110
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » karate hry

Nejnovější v kategorii monopoly:


Půjčovny svatebních oděvů - Služby a řemesla - Olomouc - Info-Olomouc.cz

Půjčovny svatebních oděvů - Služby a řemesla - Olomouc - Info-Olomouc.cz

Svatební salon - EVITA - Jičín - Svatební šaty - Půjčovna... Svatební salon a půjčovna šatů EVITA - Jičín, Vám nabízí svatební šaty,svatební doplňky,atd. pro svatby a další společenské akce svatebnisalon. jicinsko.com
Kategorie: půjčovna šatů olomoucSeznam zdrojů na téma karate hry:


Hra master of karate - Hry.czin.eu - super online hry zdarma
Karate Kamil - hra, onlinehra
Karate King - Akční hry - Závisláci.cz
Karate Blazers Game - Akční super hry , Dětské hry - NETHRY.cz
Karate hry online a ke stažení zdarma - raketka.cz
Mad Karate Man online hry - Karate hry - Onlinovky.sk
Karate blazers | hra zdarma
Karate blazers - HRÁT.net - Hry online zdarma,superhry
Karate Challenge online • Super-hry.com
SmartMania.cz • Zobrazit téma - KARATE Hry?
Karate Blazers online hra - Giga-hry.cz - hry
Karate Blazers
Karate Kid - Hry
Karate-info.cz - České akademické hry karate 2011 - výsledky
Spongebob Karate Hry
Karate & Sportovní hry | The Little Gym
Karate Monkey, hry online
Karate Blazers - Akční hry - 1001 Hry
Karate blazers - Bojové hry online | Herna.biz
Mad Karate Man - hry online

Srovnávací test notebooků - Linux E X P R E S

Srovnávací test notebooků - Linux E X P R E S

Home » Články » Hardware » Srovnávací test notebooků Srovnávací test notebooků Redakce připravila rozsáhlý a propracovaný test notebooků v Linuxu. V tomto článku naleznete podrobnosti. Aktualizace. Středa, 17. srpen 2005 | Autor Redakce | známka 2,00 notebook, recenze, test, vít reklama Naše testy byly výkonnostní, a proto jsme se nesnažili zahrnout do výpočtů velikost disku, počet portů a jiné vlastnosti. Tato hlediska jsou sice důležitá, ale každý potřebuje notebook na něco jiného - někdo využije 5 USB portů, jiný zase nutně potřebuje veliký disk. V našem testu jsme se tedy zaměřili na čistý výkon a jeho porovnání vzhledem k ceně. Hned první test nám přinesl překvapení. De facto standard pro souhrnné testování unixových systému Unixbench odhalil nejrychlejší stroj našeho testu, jemuž odpovídá i vyšší cena - Fujitsu Siemens Computers LIFEBOOK E 8020. Druhé místo nás však překvapilo - Premio 6050N; nutno podotknout, že pouze díky pomalejšímu disku neměl tento notebook tak příznivý poměr cena/výkon. Dva aplikační testy přinesly také nečekaný výsledek - komprimace velkého souboru do formátu bzip2 a sestavení linuxového jádra naznačily, že absolutní výkon procesoru nehraje vůbec roli.
Kategorie: test notebooků

RODINNÉ DOMY - projekty a realizace 2009 | Top katalogy

RODINNÉ DOMY - projekty a realizace 2009 | Top katalogy

Domů RODINNÉ DOMY - projekty a realizace 2009 Společnost G SERVIS CZ, s. r. o. , projektuje typové projekty rodinných domů. Její portfolio typových projektů obsahuje více než 17 000 rodinných domů. Společnost G servis vydala katalog RODINNÉ DOMY - projekty a realizace 2009. Tento katalog obsahuje řadu nových projektových řešení a celkový počet projektů je 850. Domy jsou představeny na samostatných stránkách včetně půdorysů, pohledů a základního popisu. V katalogu najdete také rady pro stavbu rodinného domu. Katalog projektů rodinných domů si můžete objednat zde. Pokud jste si v katalogu společnosti G Servis nevybrali vhodný projekt, můžete se inspirovat například na webu Katalog projektů rodinných domů, nebo si můžete objednat individuální projekt rodinného domu.
Kategorie: projekty rodinných domů 2009

Vánoční koledy

Vánoční koledy

Vánoční koledy.info Vše o vánočních koledách Vánoční koledy Vítejte na informačních webových stránkách, které jsou ryze věnovány vánočním koledám a tématice, která je s koledami spojena. Vánoční koledy vytvářejí u vánočního stromščku správnou atmosféru Vánoc a žádná domácnost by je proto rozhodně neměla vynechat. Pokud si přejete koledy poslechnout a doma nemáte žádné CD s vánočmíni koledami, nevadí, můžete si je pustit online rovnou z našich webových stránek. Doufáme, že Vás informační hodnota těchto stránek o koledách osloví a naleznete zde, to co hledáte. Historie vánočních koled sahá až 13. století. Koledami byly původně označovány písně, které byly zpívány během velkých křesťanských svátků. Postupem času se však koledy přeměnily v písně s vánoční tématikou, které měly náboženský charakter – poslední dobou však i tento náboženský charakter vánočních koled vymizel. Ve středověku byly vánoční koledy šířeny po celé Evropě pomocí potulných žáků, kteří je zpívali během vánočních her. Každý stát má své vlastní vánoční koledy, jejich smysl a význam je však vždy stejný. Některé vánoční koledy byly přeloženy do několika světových jazyků.
Kategorie: koledy mp3

Vítkovická nemocnice a.s., Ostrava - Vítkovice

Vítkovická nemocnice a.s., Ostrava - Vítkovice

Objednat ověřený výpis z obchodního rejstříku. Obchodní rejstřík aktuální výpis Subjekt Vítkovická nemocnice a. s. byl z obchodního rejstříku vymazán, pokud chcete zobrazit historické údaje, klikněte na ÚPLNÝ VÝPIS. Výpis z obchodního rejstříku - aktuální výpis Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Vítkovická nemocnice a. s. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce zobrazena rodná čísla a data narození fyzických osob, kompletní výpis včetně rodných čísel a dat narození naleznete v originálním výpisu obchodního rejstříku na stránkách justice.cz, IČO: 60793201   Výpis z obchodního rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT. Seznam firem, subjektů podobného jména Bytové družstvo Vítkovická 6 "v likvidaci" PRVNÍ VÍTKOVICKÁ PERSONÁLNÍ s. r. o. Společenství pro dům Vítkovická 3082/6 Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 376,377,378 v ulici Vítkovická, Praha-Letňany Společenství vlastníků jednotek Vítkovická 10 Společenství vlastníků jednotek Vítkovická 12 Společenství vlastníků jednotek Vítkovická 373,374,375 Společenství vlastníků jednotek Vítkovická 8 Vítkovická lékárna, s.
Kategorie: vítkovická nemocnice ostrava

Sniper Elite - iDNES.cz

Sniper Elite - iDNES.cz

V akčních hrách nejeden z nás užívá taktiku zalehnutí někam na vyvýšené místo a sniperkou kontrolovat a eliminovat své okolí. Většinou je to velmi snadné i díky dalekohledu a trefy bývají téměř stoprocentní. Tahle hra ovšem přinesla do odstřelovací taktiky svěží vítr a vy při svém virtuálním "povolání" musíte vzít v potaz vítr, gravitaci, vaše pevné nervy při zaměřování a spousty dalších aspektů. Nezkusit si to by byla opravdu škoda. A právě proto, že jde o tak skvělou hru, připravili jsme i češtinu. Čeština vám nainstaluje české texty do hry. Vzhledem k technickým možnostem, jsme některé výrazy nemohli nahradit českým textem. Jedná se však jen o mizivé množství výrazu, které možná ani nepostřehnete. Také vzhledem k nátlaku pařanské komunity na brzké vydání češtiny, jsme vynechali překlad multiplayeru. Samozřejmě, že se v překladu mohou vyskytnout nějaké ty chyby.
Kategorie: sniper elite čeština

Kategorie: